Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Online
Gliwice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka35 - 50 / 60 min

Anita

Opis ogłoszenia

Korepetycje w miłej i przyjemnej atmosferze. :)! Skończyłam studia na Politechnice Śląskiej (inżynieria i technologia chemiczna w j.angielskim), uzyskany tytuł: inżynier. Oraz II stopień (mgr) na kierunku: chemia. specjalność: bioanalityka. Zapewniam dojazd do ucznia. Możliwość kontaktu oraz zajęć on-line (e-mail, facebook, skype) Jestem otwarta i cierpliwa, zależy mi na efektach, potrafię zostać dłużej, bez dodatkowych opłat, tak, aby wszystko było jasne i zrozumiałe.
Korepetycji udzielam od ponad 5 lat, moi uczniowie zawsze byli bardzo zadowoleni i uzyskiwali bardzo dobre oceny w szkole. :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 01.2016
Politechnika Śląska
Inżynier
Inżynieria i Technologia Chemiczna w j.angielskim
Kursy i szkolenia
06.2015
Certyfikat znajomości j. francuskiego "DELF", poziom B1
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.