Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Online
Gliwice

O mnie

Ukończyłam studia I stopnia na Politechnice Śląskiej na kierunku: Inżynieria i Technologia chemiczna w j.angielskim

Uzyskany tytuł: inżynierAktualnie studiuję na wydziale chemicznym, II stopień (studia magisterskie), na kierunku: Chemia, specjalność: BioanalitykaZainteresowania: j. obce, podróże, zdrowe odżywianie, dietetyka, kulinaria, rozwój osobisty, zarządzanie projektem, Public Relations, strategie marketingowe

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 01.2016
Politechnika Śląska
Inżynier
Inżynieria i Technologia Chemiczna w j.angielskim
Kursy i szkolenia
06.2015
Certyfikat znajomości j. francuskiego "DELF", poziom B1
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.