Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem tłumaczem i nauczycielem języka węgierskiego - native speakerMieszkam w Polsce od 6 lat. Zajmuję się korepetycją w języka węgierskiego. (od poziomu początkującego do zaawansowanego)Oferuję indywidualne lekcje z języka węgierskiego w Łodzi online (Zoom / Skype)

Native Speaker Węgier oferuje 60-minutowe zajęcia. Mam 29 lata i 7 letnie doświadczenie w nauczaniu. Uczyłem/przygotowywałem uczniów do egzaminu językowego (B2 i C1) oraz egzaminu ze znajomości języka na obywatelstwo.

Książki A1/A2/B1/B2/C1 są dostępne.

Lekcja odbywa się w centrum miasta (Lodz), niedaleko Ronda Solidarności, albo online.

Zapraszam do kontaktu

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2017

Witam państwa
Gorąco polecam Gyorgya, dla tego że bardzo miło mijają zajęcia, jest bardzo lojalny, jak w opinii wyżej, bardzo spokojnie tłumaczy materiał słuchaczu, zawsze można się dogadać, bo Gyorgy zna kilka innych języków oprócz węgierskiego i czasami to poprostu niesamowitym jest to, w jakim połączeniu(mix'sie) języków udało się dogadać.
Miła,mądra oraz kulturalna osoba.
Jestem bardzo zadowolony i zachęcam wszystkich do współpracy z panem Gyorgyem.
Pozdrawiam

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2017

Polecam wszystkim zajęcia z języka węgierskiego z Györgyem. Jest bardzo cierpliwy i ze spokojem tłumaczy wszelkie zawiłości oraz reguły rządzące językiem węgierskim (o ile takowe istnieją). Plan zajęć jest klasyczny, aczkolwiek György chętnie raczy ucznia porcją dodatkowych ćwiczeń gramatyczno - leksykalnych, tudzież zdań do tłumaczenia. Plusem zajęć jest to, że poznaje się nie tylko piękny język "mówiony", lecz również gwarę potoczną, czyli coś, czego nie znajdzie się w żadnym podręczniku!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2017

Świetny nauczyciel. Nie tylko dokładnie omawia tematy z polecanego (bardzo dobrego !) podręcznika, ale również twórczo je ucząc dodatkowo potocznego słownictwa (którego nie ma w podręczniku). Dodatkowo przekazuje mnóstwo wiedzy na temat codziennego życia na Węgrzech i kultury węgierskiej.
Jeśli chcecie uczyć się węgierskiego - polecam !!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.