Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Łódź

György Ny

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika György Ny

O mnie

Witam! Üdvözlöm!Jestem tłumaczem i nauczycielem języka węgierskiego - native speaker.

Mieszkam w Polsce od 6 lat. Zajmuję się korepetycją w języka węgierskiego. (od poziomu początkującego do zaawansowanego)Oferuję indywidualne lekcje z języka węgierskiego w Łodzi online (Zoom / Skype)Native Speaker Węgier oferuje 60-minutowe zajęcia. Mam 29 lata i 7 letnie doświadczenie w nauczaniu. Uczyłem/przygotowywałem uczniów do egzaminu językowego (B2 i C1) oraz egzaminu ze znajomości języka na obywatelstwo.Książki A1/A2/B1/B2/C1 są dostępne.Lekcja odbywa się w centrum miasta (Lodz), niedaleko Ronda Solidarności, albo online.Zapraszam do kontaktu

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2017

Witam państwa
Gorąco polecam Gyorgya, dla tego że bardzo miło mijają zajęcia, jest bardzo lojalny, jak w opinii wyżej, bardzo spokojnie tłumaczy materiał słuchaczu, zawsze można się dogadać, bo Gyorgy zna kilka innych języków oprócz węgierskiego i czasami to poprostu niesamowitym jest to, w jakim połączeniu(mix'sie) języków udało się dogadać.
Miła,mądra oraz kulturalna osoba.
Jestem bardzo zadowolony i zachęcam wszystkich do współpracy z panem Gyorgyem.
Pozdrawiam

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2017

Polecam wszystkim zajęcia z języka węgierskiego z Györgyem. Jest bardzo cierpliwy i ze spokojem tłumaczy wszelkie zawiłości oraz reguły rządzące językiem węgierskim (o ile takowe istnieją). Plan zajęć jest klasyczny, aczkolwiek György chętnie raczy ucznia porcją dodatkowych ćwiczeń gramatyczno - leksykalnych, tudzież zdań do tłumaczenia. Plusem zajęć jest to, że poznaje się nie tylko piękny język "mówiony", lecz również gwarę potoczną, czyli coś, czego nie znajdzie się w żadnym podręczniku!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2017

Świetny nauczyciel. Nie tylko dokładnie omawia tematy z polecanego (bardzo dobrego !) podręcznika, ale również twórczo je ucząc dodatkowo potocznego słownictwa (którego nie ma w podręczniku). Dodatkowo przekazuje mnóstwo wiedzy na temat codziennego życia na Węgrzech i kultury węgierskiej.
Jeśli chcecie uczyć się węgierskiego - polecam !!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.