Grzegorz Gajewski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa (Mokotów-Centrum-Kabaty-Ursynów-linia metra-lekcje online)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Profesjonalny lektor z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w nauczaniu dorosłych i młodzieży. Lubię i potrafię uczyć.

Skutecznie i ciekawie

Metodykę i tematykę zajęć dostosowuję do poziomu, potrzeb, oczekiwań i zainteresowań ucznia - pracujemy nad tematami, którego go interesują. Chętnie korzystam z multimediów (internet, filmy, audiobooki, podcasty), jak również z prasy i literatury anglojęzycznej. Dysponuję dużą liczbą materiałów, które chętnie udostępniam uczniom. 

Wszystkie poziomy nauczania

przygotowanie do FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, KET, PET
egzaminy uniwersyteckie B1,B2,C1,C2
egzaminy ósmoklasisty i matura 
nadrabianie zaległości ze szkół

Business English  

Duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla przedsiębiorców, specjalistów IT, pracowników banków i firm, architektów oraz wykładowców wyższych uczelni

IT
architektura
nieruchomości
bankowość/finanse /księgowość
marketing/zarządzanie
sprawy międzynarodowe/geopolityka
turystyka
logistyka

Przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych i rekrutacyjnych

Symulacje rozmów o pracę

Korespondencja biznesowa

Przygotowanie do publicznych wystąpień

Tłumaczenia

Duże doświadczenie w tłumaczeniu i korekcie tekstów naukowych i informacyjnych (stawka godzinowa jak za lekcje, czyli 120 zł/h).

Możliwe lekcje w terenie, połaczone z tematycznym, dopasowanym do zainteresowań ucznia zwiedzaniem Warszawy.

Zajęcia online (skype) lub u mnie (Mokotów, ul. Kujawska).

Nie prowadzę zajęć z dziećmi poniżej 13 roku życia (zapraszam serdecznie 7 i 8 klasistów), jak również z osobami na poziomie podstawowym (A1/A2).

Cena za godzinę nie wzrasta przy większej ilości osób, uczniowie dzielą stawkę godzinną (np. przy dwuosobowej grupie  płacą po 60 zł)

Wystawiam faktury

Zapraszam serdecznie!

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Grzegorz Gajewski
ul.Kujawska 3/27
00-793 Warszawa
NIP: 521-145-61-88

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1991 - 06.1996
Uniwersytet Warszawski
Magister
Stosunki Międzynarodowe
Kursy i szkolenia
04.1999
CPE
Doświadczenie
09.1995 - aktualnie
Korepetytor/pilot wycieczek & przewodnik /tłumacz
Od studiów zajmuję się tym, co umiem i lubię. Poza lekcjami angielskiego w sezonie pracuję jako pilot i przewodnik wycieczek z Amerykanami i Niemcami w Polsce i Europie. Dodatkowym zajęciem są tłumaczenia.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 39
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2024

Pan Gajewski w krótkim czasie pomógł mi przygotować się do egzaminu IELTS.
Pan Grzegorz szybko ocenił mój poziom angielskiego, odpowiednio dostosował lekcje oraz dał mi dobry wgląd w strukturę egzaminu.
To wszystko miało duży wpływ na pozytywny wynik egzaminu z wysoką punktacją.
Pan Grzegorz ma zarówno głęboką wiedzę w zakresie języka angielskiego jak i bardzo pedagogiczne podejście co do nauczania praktycznych umiejętności językowych oraz strategii egzaminacyjnej.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2024

Lekcje języka angielskiego z Panem Grzegorzem to czysta przyjemność! Swobodna, miła atmosfera bez stresu, a do tego profesjonalizm na wysokim poziomie. Zawsze przygotowany, otwarty na różne tematy. Zajęcia są ciekawie prowadzone, bardzo urozmaicone, dużo konwersacji. Polecam.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2023

Bardzo dobrze przygotowuje do matury. Dzięki dobrze prowadzonym lekcjom w szybki sposób można poczuć swobodę w języku angielskim co znacząco poprawia komunikację

avatar
Jurek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2023

Z Panem Grzegorzem współpracowałem w trakcie przygotowań do egzaminu CAE, uczęszczając zarówno na stacjonarne jak i zdalne korepetycje. Już na pierwszych zajęciach Pan Grzegorz zaproponował bardzo skuteczną formę naszych spotkań, według której pracowaliśmy przez cały okres nauki do testu (w moim przypadku było to od połowy kwietnia do końca czerwca). Nasze zajęcia były idealnym odwzorowaniem tego jak powinna wyglądać nauka języka w rzeczywistości, przez połowę czasu skupialiśmy się na teorii, w większości przypadków rozwiązując zadania stricte testowe (dzięki czemu udało mi się dość szybko przyzwyczaić do schematu egzaminu CAE) aby następnie przejść do konwersacji i praktycznych zastosowań tego, z czym mieliśmy do czynienia wcześniej. Zawsze mogłem liczyć na profesjonalne wsparcie ze strony Pana Grzegorza i gdyby nie jego pomoc, z pewnością nie udałoby mi się osiągnąć satysfakcjonującego wyniku na egzaminie (po ~3 miesiącach przygotowań zdałem egzamin CAE na poziomie C2). Serdecznie polecam !

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2023

Polecam, bardzo ciekawe lekcje skupione wokół zasobów. Dzięki lekcjom z Grzegorzem poznałam dużo pomocnych, praktycznych zwrotów, które wykorzystałam podczas wyjazdu do Wiednia. Swoboda i zaangażowanie otworzyły mnie na praktyczny angielski co uważam za ogromny sukces. Polecam i zapewniam że spędzicie dużo czasu na fajnych rozmowach na bardzo różnorodne tematy.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2023

Współpraca z Grzegorzem układa się bardzo dobrze. Stara się być elastyczny odnośnie godzin dostępności jeżeli coś mi wypadnie. Można z nim przedyskutować dosłownie wszystkie tematy. Od naukowych po rozrywkę. Pomaga w przygotowaniu się do spotkań biznesowych czy rozmów o pracę. Mobilizuje do pracy i nauki. Polecam.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2023

Lekcje językowe z Panem Grzegorzem okazały się niezwykle efektywne i wartościowe. Na szczególne uznanie zasługuje staranne przygotowanie do każdego spotkania, co przełożyło się na bogatą, zróżnicowaną treść i wyraźny progres w nauce. Doceniam także indywidualne podejście, które pozwala na dostosowanie metodyki i tempa pracy do moich potrzeb. Dzięki temu udało mi się zrobić ogromny postęp, co zdecydowanie przekroczyło moje oczekiwania.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2022

Jestem bardzo zadowolony z lekcji z Panem Grzegorzem, bardzo sprogresowałem jeśli chodzi o moją znajomość angielskiego. Jestem mega zadowolony z lekcjami z Panem.

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2022

Swietny nauczyciel. Bardzo fajne podejście do ucznia i duża skuteczność. Polecam.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2022

Lekcje angielskiego z Panem Grzegorzem są bardzo fastysfokcjonujace , nauczyciel jest bardzo kompetentną i sympatyczna osoba . Stawia nacisk na mowę jak i poprawna wymowę jak rownież również przygotowuje doskonalone z różnych form pisemnych jak listy czy rozprawki .

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2022

Pan Grzegorz sprawił, że mój syn licealista rozwinął skrzydła i otworzył się na poszerzanie znajomości języka niemieckiego. Błyskawicznie nadrobił braki i pnie sie w górę pod okiem Pana Grzegorza. Dziękujemy!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2022

Pan Grzegorz jest super nauczycielem, synowie bardzo zadowoleni z lekcji, które są dobierane pod ich zainteresowania. Egzamin ósmoklasistów zdany powyżej 90%. Polecam!

avatar
Celina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2022

Jako licealistka w klasie dwujęzycznej z rozszerzonym angielskim, jestem pod wrażeniem efektów lekcji z Panem Grzegorzem. Lekcje prowadzone są w bardzo ciekawy sposób. Każdy jest w stanie dostosować je do swoich potrzeb i oczekiwań. Osobiście najbardziej podoba mi się swobodna atmosfera, i jednocześnie profesjonalne podejście. Bardzo polecam!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2022

Jestem zachwycona zajęciami online. Pan Grzegorz prowadzi je na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Tematykę oraz formę dostosowuje do preferencji i konkretnych potrzeb zawodowych kursanta. W moim przypadku zajęcia mają formę konwersacji, nastawione są na ćwiczenie mówienia i wzbogacanie słownictwa przede wszystkim w zakresie ochrony środowiska, prawa i administracji. Poruszamy m. in. takie zagadnienia jak ochrona wód, ochrona powietrza, gospodarka wodno-ściekowa, gospodarka odpadami, proces inwestycyjny.
Lekcje są bardzo intensywne, wypełnione do ostatniej sekundy. Pan Grzegorz ma bardzo dużą wiedzę, proponuje ciekawe tematy i materiały. Poruszamy także bieżące tematy społeczno-ekonomiczne oraz z zakresu kultury i sztuki.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2022

Cieszę się, że trafiłem do Pana Grzegorza. Jest bardzo cierpliwy, punktualny oraz posiada ogromną wiedzę, którą przekazuje w przystępny sposób.
Tematyka zajęć dostosowana jest pod ucznia, w moim przypadku jest to biznes i ekonomia. Pan Grzegorz bardzo często podsyła mi filmiki oraz artykuły, które mogą mnie zaciekawić. Czuje duży postęp w nauce języka angielskiego, bardzo mocno wszystkim polecam!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2021

Z Grzegorzem współpracuję już od ok roku i widzę ogromny przeskok u siebie w swobodzie posługiwania się językiem angielskim. Znajomość gramatyki i zwrotów znacznie wzrosła. W czasie korepetycji skupiamy się przede wszystkim na rozmowie, poruszając różne tematy, uczę się nowego słownictwa, i struktur gramatycznych. Zajęcia ciekawe i dostosowane do indywidualnych potrzeb.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2021

Zdecydowanie polecam lekcje u Pana Grzegorza.
Bardzo dobry i cierpliwy nauczyciel posiadający szeroką wiedzę. Uprzejmy i wesoły, miła atmosfera podczas zajęć.
W luźny i niewymuszony sposób prowadzi konwersacje, które są ciekawe.
Bardzo dobry. Polecam!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2021

Bardzo polecam zajęcia z Grzegorzem. Przed rozpoczęciem lekcji miałem straszną blokadę do rozmawiania w języku angielskim. Teraz po kilkunastu zajęciach z Grześkiem w końcu udaje mi się prowadzić swobodna dyskusje. Próba odezwania się o angielsku nie powoduje u mnie paraliżu i nie sprawia że zapominam podstawowych zwrotów. Polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2021

Ja, to byłam z tych którzy jak się pytają od kiedy uczysz się języka, odpowiadałam „całe życie” i w głębi duszy wiedziałam, że nigdy się go nie nauczę :)
Jako pracownik państwowego instytutu badawczego, nie tylko mam styczność z publikacjami naukowymi ze specjalistycznym językiem, ale sama muszę je pisać. Dodatkowo dyskusje czy rozmowy kuluarowe z zagranicznymi naukowcami są tymi, które muszę opanować do perfekcji.
Dopiero spotkanie Grzesia na wyboistej drodze mojej kariery naukowej dało mi pewność, że jednak jest szansa, że się tego angielskiego nauczę :)
Grześ ma bardzo dużą wiedzę z różnych dziedzin i operuje bogatym językiem specjalistycznym. Zawsze jest przygotowany i punktualny. Zajęcia nigdy nie są nudne, prowadzone w miłej i zabawnej atmosferze. Dzięki temu przyswajanie wiedzy, jest nie tylko szybkie ale i przyjemne. Szczerze polecam na 150%

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2020

Chciałabym bardzo pozytywnie ocenić współpracę z Panem Grzegorzem Gajewskim w zakresie nauki języka angielskiego którą aktualnie wspólnie realizujemy.

Każde zajęcia są tematycznie dostosowanie do moich zainteresowań i potrzeb, dzięki czemu na każdej lekcji powoduje to moje nieustające zaangażowanie i dodatkową motywację do nauki.

Duży zakres wiedzy z różnych tematów lektora powoduje iż konwersacje nigdy nie są schematyczne i nudne.

Są przy okazji także elementy stałe - jednak ich zakres stanowi indywidualne podejście które ustalamy z lektorem na bieżąco.

Dzięki powyższym cały czas zajęć jest bardzo dobrze zorganizowany i wypełniony. Zajęcia są prowadzone w profesjonalny sposób, metody nauczania skuteczne a atmosfera i tematyka zawsze sprzyja konwersacjom w języku angielskim.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Grzegorz jest inteligentnym i bystrym rozmówcą - nasze konwersacje były zawsze interesujące, a tematy niekiedy bardzo angażujące.
Miałam już konwersacje z kilkoma nauczycielami, także native, ale nie były tak efektywne jak te, prowadzone przez Grzegorza. Serdecznie polecam lekcję z tym korepetytorem - także, jeśli masz problemy z mówieniem - atmosfera spotkań jest bardzo komfortowa, zawsze czułam się na nich swobodnie. Dzięki konwersacjom poprawiłam płynność wypowiedzi, a także wzbogaciłem słownictwo o bardziej zaawansowane zwroty.

avatar
iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2020

Jestem pod dużym wrażeniem intuicji i talentu Pana Grzegorza. Współpracowałam już z wieloma nauczycielami angielskiego ale Pan Grzegorz jest najlepszy! Potrafi w mig dostosować metody dydaktyczne do potrzeb ucznia, co przyznam, jako wieloletni nauczyciel akademicki, jest nie lada wyzwaniem. W mig potrafi dostosować złożoność słownictwa do poziomu ucznia, w mig narzucić interesującą tematykę nawet opornym na wiedzę a jego talent do wciągania w rozmowę w obcym języku złamie każdego niemowę. Pochylam nisko głowę w szacunku jako nauczyciel wieeeeelu pokoleń znudzooonych studentów...I nie mogę się doczekać następnej lekcji. Angielski z Grzegorzem jest niezwykle interesujący i rozwijający. Polecam!

avatar
ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2020

Grzesiu, dziękuję za duże zaangażowanie w nasze zajęcia, bez Twojej pasji i wsparcia i dobrego humoru, byłyby to kolejne nudne godziny.
Polecam Pana Grzegorza jako nauczyciela to wspaniale spędzony czas, piszę jako nauczyciel akademicki !

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2019

Moje lekcje z Grzegorze miały formę konwersacji i w pełni spełniły moje oczekiwania. Grzegorz posiada bogate słownictwo, ma szeroką wiedzę, przez co można dyskutować z nim interesująco na różne tematy. Dodatkowo zwraca baczną uwagę na wymowę.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2019

Jestem bardzo zadowolony z lekcji angielskiego z Grzegorzem. Jest do nich zawsze przygotowany, skupia się na obszarach na których mi najbardziej zależy. Najważniejsze jest to, że za każdym razem zwraca uwagę jeżeli popełnię jakiś błąd gramatyczny lub związany z wymową.
Grzegorz zawsze ma pod ręką gotowe tematy rozmowy, a podczas konwersacji cały czas zadaje pytania i dba o to żebyśmy używali nowo poznane słowa.
Zdecydowanie polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2018

Cześć, jestem studentem Politechniki Warszawskiej, chodzę do Grześka od dwóch lat na lekcje i jestem z nich bardzo zadowolony. Uczyłem się już u wielu osób, jednak żadna z nich nie byla tak dobra jak Grzegorz. Lekcje prowadzone są na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, a tryb nauczania jest idelanie dopasowany do ucznia. To co wyróżnia Grześka to świetny kontakt z uczniem, ogromne doswiadczenie oraz sposób prowadzenia zajęć (bardzo komfortowy dla ucznia) . Serdecznie polecam, szczególnie osobom ,które zainteresowane są tematami z dziedziny technologii.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2018

Najlepsze zajęcia z angielskiego na jakie chodziłem. Główną częścią zajęć są rozmówki angielskie, na których najbardziej mi zależało, aby nie stracić umiejętności płynnego wypowiadania się. Lekcje są dodatkowo urozmaicane ćwiczeniami takimi jak tłumaczenia fragmentów książek, komiksów, czy materiałów multimedialnych. Tematyka zajęć jest idealnie dostosowana do zainteresowań ucznia, co w moim przypadku oznacza rozmowy o architekturze, nowych inwestycjach i generalnie o budownictwie, które studiuję.
Z czystym sercem polecam Grześka. Moja ocena to 6/5 :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2017

Polecamy Grzegorza w 100% jako profesjonalistę i ciekawego człowieka. Korzystamy od 2 lat z prywatnych lekcji języka które po pierwsze: przynoszą wymierne efekty doskonalenia języka, po drugie: są ciekawe i nie nudzą ponieważ sposób ich prowadzenia jest przez Grzegorza dostosowany w umiejętny sposób do poziomu ucznia, potrzeb ucznia i zainteresowań w zakresie tematyki i również sposobu prowadzenia lekcji.
Dodatkowo co uważam za na prawdę plus- Grzegorz jest człowiekiem który Was nie zawiedzie- punktualny, kulturalny i reprezentujący szeroki zakres wiedzy więc konwersacje rozwijają nie tylko językowo....Polecam!!! próbowałam wiele ale to jest strzał w 10!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2017

Bardzo ciekawie prowadzone lekcje. Syn zadowolony, chętnie się uczy, czeka na zajęcia. Efekty widoczne nie tylko w ocenach!

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2017

Pełen profesjonalizm! Jestem bardzo zadowolona, mogę uczciwie polecić każdemu zajęcia z Grzegorzem. Na pewno się nie zawiedzie. Duży nacisk kładzie na to by podczas zajęć w ogóle nie mówić po polsku, co wydaje mi się jest bardzo ważne. Jeżeli np ktoś ma szanse uczyć się języka na koszt pracodawcy w firmie, jak w moim przypadku, to śmiało niech decyduje się na niego. Jest bardzo punktualny, grzeczny, dopasuje się do ucznia a przy tym podkreślam jeszcze raz to bardzo profesjonalny nauczyciel.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2016

Hej. Jestem studentką SGH i już od dwóch lat korzystam z pomocy Grzegorza. Jest on lektorem, które słucha i skutecznie przygotowuje materiał pod potrzeby ucznia. Dla mnie najważniejsze było skupienie się na mówieniu, słuchaniu i tłumaczeniu tesktów i muszę przyznać, że czuje znaczną poprawę umiejętności w tych obszarach. Tematy poruszane na zajęciach głownie oscylowały wokół dziedzin biznesowych, ekonomicznych, gospodarczych, ale nie zabrakło również luźnych tematów z praktycznymi "catchphrases". Grzesiek jest bardzo sympatyczny i zaangażowany w przekazywanie wiedzy. Mogę tylko dodać, że jakbym miała czas, to chodziłabym na zajęcia częściej niż raz w tygodniu, bo to naprawdę efektywny czas spędzony z żywym językiem obcym!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2015

Profesjonalizm i poważne podejście do zajęć, co nie wyklucza swobody i luzu. Cierpliwy , pomysłowy i otwarty na zróżnicowane potrzeby ucznia.
Prowadzi urozmaicone zajęcia, co sprawia , że moje dzieci (10 lat i 15 lat ) zawsze są zadowolone z lekcji i zaczęły chętnie posługiwać się j.angielskim .
Doceniamy indywidualne podejście i pełne zaangażowanie .
Polecamy gorąco lekcje u Grzegorza .

avatar
Luiza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2015

Polecam lekcje u Grzegorza. Dzięki Niemu zaczęłam mówić po angielsku. Jeśli czujesz blokadę przed konwersacją, Grzegorz pomoże Ci ją pokonać. W magiczny sposób pozwala przełamać barierę psychologiczną w mówieniu. Niesamowita energia, udzielający się optymizm, a do tego pełen profesjonalizm.
Grzegorz jest otwarty, chętnie podejmuje się nowych wyzwań i uczy poprzez tematy interesujące swoich uczniów. Jest lektorem z dużym doświadczeniem, które przejawia się w sposobie prowadzenia zajęć. Na lekcjach rozwijam umiejętność mówienia, czytania oraz słuchania.
Rozmawiamy na różne tematy , w tym również tematy dot. języka biznesowego (pracuję w banku i często temat bankowości pojawia się na naszych zajęciach). W tym czasie Grzegorz zapisuje niezrozumiałe słówka lub zwroty, z którymi mam problem. Nie tracę czasu na pisanie i rozpraszanie się, tylko mówię. Grzegorz dysponuje również sporą ilością materiałów dot. języka biznesowego oraz ciekawymi poradami w zakresie poszerzenia wiedzy w tym kierunku.
Fajny człowiek i profesjonalny nauczyciel, gorąco polecam:)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2015

Doskonałe przygotowanie merytoryczne i kompetencje, elastyczność tematów, każde zajęcia ciekawe, dostosowane do potrzeb uczniów. Duże zaangażowanie i umiejętność przeprowadzenia jak najbardziej interesujących i jednocześnie efektywnych zajęć "skrojonych" pod konkretnego ucznia i jego zainteresowania i braki. Lekcje różnorodne, z udziałem książek, multimediów, często spontanicznie wynikające z sytuacji bieżącej. Bardzo polecam. Nauczyciel 35+

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2014

W mojej ocenie to dobry korepetytor. Dużo entuzjazmu i zaangażowania. Potrafi dostosować się do oczekiwań i potrafi położyć nacisk na te elementy, które są do poprawienia. Ciekawie prowadzi zajęcia, włączane są multimedia. Doskonale potrafi wyjaśnić zawiłości gramatyczne. Polecam.

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2013

Pełen profesjonalizm. Zajęcia prowadzone b. ciekawie, tematyka dostosowana do zainteresowań ucznia szkoły podst, ale poziom wykraczający daleko poza program szkoły. Rewelacyjne podejście do ucznia i różnorodne metody sprawiają, że mój 12-latek zawsze jest zadowolony po lekcji i zainspirowany do dalszej nauki. Polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2012

Jestem b.zadowolona z lekcji, są niezmiernie przydatne w mojej pracy zawodowej. Mocno podciągnęłam umiejętność mówienia, dzięki czemu czuję się w końcu pewnie na międzynarodowych konferencjach. Polecam!

avatar
Pola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2012

Bardzo pomocne lekcje w przygotowaniu do matury. Znacznie polepszyła mi się umiejętność porozumiewania się w języku angielskim. Lekcje są bardzo interesujące, gramatyka sama wchodzi do głowy !

avatar
Wanda i Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2012

Polecamy!
Pan Grzegorz łączy wysoki profesjonalizm z bardzo dobrym podejściem metodycznym. Jego lekcje są ciekawe i dostosowane do poziomu uczniów. Nauka poprzez konwersacje, słuchanie audycji i książek w języku angielskim powodują, że czas szybko upływa a wiedza bezboleśnie sączy się do głowy. Gorąco polecamy tego Nauczyciela.
Małżeństwo 50+

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.