Grzegorz Gajewski

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Mokotów-Centrum-Kabaty-Ursynów-linia metra-lekcje online)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

MOKOTÓW - CENTRUM - URSYNÓW - WILANÓW - cały świat (skype)

Profesjonalny lektor z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w nauczaniu dorosłych i młodzieży. Lubię swoją pracę.

Skutecznie i ciekawie

Chętnie korzystam z multimediów (internet, filmy, audiobooki, podcasty), jak również z prasy i literatury anglojęzycznej. Dysponuję dużą liczbą materiałów, które chętnie udostępniam uczniom. Metodykę i tematykę zajęć dostosowuję do poziomu, potrzeb, oczekiwań i zainteresowań ucznia.

Wszystkie poziomy nauczania

przygotowanie do FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, KET, PET
egzaminy uniwersyteckie B1,B2,C1,C2
egzaminy ósmoklasisty i matura 
nadrabianie zaległości ze szkół

Business English  

Duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla przedsiębiorców, specjalistów IT, pracowników banków i firm, architektów oraz wykładowców wyższych uczelni

IT
architektura
nieruchomości
bankowość/finanse /księgowość
marketing/zarządzanie

Przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych i rekrutacyjnych

Symulacje rozmów o pracę

Korespondencja biznesowa

Przygotowanie do publicznych wystąpień

Tłumaczenia

Duże doświadczenie w tłumaczeniu i korekcie tekstów naukowych i informacyjnych (stawka godzinowa jak za lekcje, czyli 80 zł/h).

Możliwe lekcje w terenie, połaczone z tematycznym, dopasowanym do zainteresowań ucznia zwiedzaniem Warszawy.

Zajęcia u mnie (Mokotów, ul. Kujawska) lub u ucznia (dojazd gratis)

Lekcje przez skype, także z uczniami spoza Warszawy i z zagranicy

Cena za godzinę nie wzrasta przy większej ilości osób

1.5h - 120 zł

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Grzegorz Gajewski
ul.Kujawska 3/27
00-793 Warszawa
NIP: 521-145-61-88

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1991 - 06.1996
Uniwersytet Warszawski
Magister
Stosunki Międzynarodowe
Kursy i szkolenia
04.1999
CPE
Doświadczenie
09.1995 - aktualnie
Korepetytor/pilot wycieczek & przewodnik /tłumacz
Od studiów zajmuję się tym, co umiem i lubię. Poza lekcjami angielskiego w sezonie pracuję jako pilot i przewodnik wycieczek z Amerykanami i Niemcami w Polsce i Europie. Dodatkowym zajęciem są tłumaczenia.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 19
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Grzegorz jest inteligentnym i bystrym rozmówcą - nasze konwersacje były zawsze interesujące, a tematy niekiedy bardzo angażujące.
Miałam już konwersacje z kilkoma nauczycielami, także native, ale nie były tak efektywne jak te, prowadzone przez Grzegorza. Serdecznie polecam lekcję z tym korepetytorem - także, jeśli masz problemy z mówieniem - atmosfera spotkań jest bardzo komfortowa, zawsze czułam się na nich swobodnie. Dzięki konwersacjom poprawiłam płynność wypowiedzi, a także wzbogaciłem słownictwo o bardziej zaawansowane zwroty.

avatar
iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2020

Jestem pod dużym wrażeniem intuicji i talentu Pana Grzegorza. Współpracowałam już z wieloma nauczycielami angielskiego ale Pan Grzegorz jest najlepszy! Potrafi w mig dostosować metody dydaktyczne do potrzeb ucznia, co przyznam, jako wieloletni nauczyciel akademicki, jest nie lada wyzwaniem. W mig potrafi dostosować złożoność słownictwa do poziomu ucznia, w mig narzucić interesującą tematykę nawet opornym na wiedzę a jego talent do wciągania w rozmowę w obcym języku złamie każdego niemowę. Pochylam nisko głowę w szacunku jako nauczyciel wieeeeelu pokoleń znudzooonych studentów...I nie mogę się doczekać następnej lekcji. Angielski z Grzegorzem jest niezwykle interesujący i rozwijający. Polecam!

avatar
ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2020

Grzesiu, dziękuję za duże zaangażowanie w nasze zajęcia, bez Twojej pasji i wsparcia i dobrego humoru, byłyby to kolejne nudne godziny.
Polecam Pana Grzegorza jako nauczyciela to wspaniale spędzony czas, piszę jako nauczyciel akademicki !

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2019

Moje lekcje z Grzegorze miały formę konwersacji i w pełni spełniły moje oczekiwania. Grzegorz posiada bogate słownictwo, ma szeroką wiedzę, przez co można dyskutować z nim interesująco na różne tematy. Dodatkowo zwraca baczną uwagę na wymowę.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2019

Jestem bardzo zadowolony z lekcji angielskiego z Grzegorzem. Jest do nich zawsze przygotowany, skupia się na obszarach na których mi najbardziej zależy. Najważniejsze jest to, że za każdym razem zwraca uwagę jeżeli popełnię jakiś błąd gramatyczny lub związany z wymową.
Grzegorz zawsze ma pod ręką gotowe tematy rozmowy, a podczas konwersacji cały czas zadaje pytania i dba o to żebyśmy używali nowo poznane słowa.
Zdecydowanie polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2018

Cześć, jestem studentem Politechniki Warszawskiej, chodzę do Grześka od dwóch lat na lekcje i jestem z nich bardzo zadowolony. Uczyłem się już u wielu osób, jednak żadna z nich nie byla tak dobra jak Grzegorz. Lekcje prowadzone są na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, a tryb nauczania jest idelanie dopasowany do ucznia. To co wyróżnia Grześka to świetny kontakt z uczniem, ogromne doswiadczenie oraz sposób prowadzenia zajęć (bardzo komfortowy dla ucznia) . Serdecznie polecam, szczególnie osobom ,które zainteresowane są tematami z dziedziny technologii.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2018

Najlepsze zajęcia z angielskiego na jakie chodziłem. Główną częścią zajęć są rozmówki angielskie, na których najbardziej mi zależało, aby nie stracić umiejętności płynnego wypowiadania się. Lekcje są dodatkowo urozmaicane ćwiczeniami takimi jak tłumaczenia fragmentów książek, komiksów, czy materiałów multimedialnych. Tematyka zajęć jest idealnie dostosowana do zainteresowań ucznia, co w moim przypadku oznacza rozmowy o architekturze, nowych inwestycjach i generalnie o budownictwie, które studiuję.
Z czystym sercem polecam Grześka. Moja ocena to 6/5 :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2017

Polecamy Grzegorza w 100% jako profesjonalistę i ciekawego człowieka. Korzystamy od 2 lat z prywatnych lekcji języka które po pierwsze: przynoszą wymierne efekty doskonalenia języka, po drugie: są ciekawe i nie nudzą ponieważ sposób ich prowadzenia jest przez Grzegorza dostosowany w umiejętny sposób do poziomu ucznia, potrzeb ucznia i zainteresowań w zakresie tematyki i również sposobu prowadzenia lekcji.
Dodatkowo co uważam za na prawdę plus- Grzegorz jest człowiekiem który Was nie zawiedzie- punktualny, kulturalny i reprezentujący szeroki zakres wiedzy więc konwersacje rozwijają nie tylko językowo....Polecam!!! próbowałam wiele ale to jest strzał w 10!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2017

Bardzo ciekawie prowadzone lekcje. Syn zadowolony, chętnie się uczy, czeka na zajęcia. Efekty widoczne nie tylko w ocenach!

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2017

Pełen profesjonalizm! Jestem bardzo zadowolona, mogę uczciwie polecić każdemu zajęcia z Grzegorzem. Na pewno się nie zawiedzie. Duży nacisk kładzie na to by podczas zajęć w ogóle nie mówić po polsku, co wydaje mi się jest bardzo ważne. Jeżeli np ktoś ma szanse uczyć się języka na koszt pracodawcy w firmie, jak w moim przypadku, to śmiało niech decyduje się na niego. Jest bardzo punktualny, grzeczny, dopasuje się do ucznia a przy tym podkreślam jeszcze raz to bardzo profesjonalny nauczyciel.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2016

Hej. Jestem studentką SGH i już od dwóch lat korzystam z pomocy Grzegorza. Jest on lektorem, które słucha i skutecznie przygotowuje materiał pod potrzeby ucznia. Dla mnie najważniejsze było skupienie się na mówieniu, słuchaniu i tłumaczeniu tesktów i muszę przyznać, że czuje znaczną poprawę umiejętności w tych obszarach. Tematy poruszane na zajęciach głownie oscylowały wokół dziedzin biznesowych, ekonomicznych, gospodarczych, ale nie zabrakło również luźnych tematów z praktycznymi "catchphrases". Grzesiek jest bardzo sympatyczny i zaangażowany w przekazywanie wiedzy. Mogę tylko dodać, że jakbym miała czas, to chodziłabym na zajęcia częściej niż raz w tygodniu, bo to naprawdę efektywny czas spędzony z żywym językiem obcym!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2015

Profesjonalizm i poważne podejście do zajęć, co nie wyklucza swobody i luzu. Cierpliwy , pomysłowy i otwarty na zróżnicowane potrzeby ucznia.
Prowadzi urozmaicone zajęcia, co sprawia , że moje dzieci (10 lat i 15 lat ) zawsze są zadowolone z lekcji i zaczęły chętnie posługiwać się j.angielskim .
Doceniamy indywidualne podejście i pełne zaangażowanie .
Polecamy gorąco lekcje u Grzegorza .

avatar
Luiza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2015

Polecam lekcje u Grzegorza. Dzięki Niemu zaczęłam mówić po angielsku. Jeśli czujesz blokadę przed konwersacją, Grzegorz pomoże Ci ją pokonać. W magiczny sposób pozwala przełamać barierę psychologiczną w mówieniu. Niesamowita energia, udzielający się optymizm, a do tego pełen profesjonalizm.
Grzegorz jest otwarty, chętnie podejmuje się nowych wyzwań i uczy poprzez tematy interesujące swoich uczniów. Jest lektorem z dużym doświadczeniem, które przejawia się w sposobie prowadzenia zajęć. Na lekcjach rozwijam umiejętność mówienia, czytania oraz słuchania.
Rozmawiamy na różne tematy , w tym również tematy dot. języka biznesowego (pracuję w banku i często temat bankowości pojawia się na naszych zajęciach). W tym czasie Grzegorz zapisuje niezrozumiałe słówka lub zwroty, z którymi mam problem. Nie tracę czasu na pisanie i rozpraszanie się, tylko mówię. Grzegorz dysponuje również sporą ilością materiałów dot. języka biznesowego oraz ciekawymi poradami w zakresie poszerzenia wiedzy w tym kierunku.
Fajny człowiek i profesjonalny nauczyciel, gorąco polecam:)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2015

Doskonałe przygotowanie merytoryczne i kompetencje, elastyczność tematów, każde zajęcia ciekawe, dostosowane do potrzeb uczniów. Duże zaangażowanie i umiejętność przeprowadzenia jak najbardziej interesujących i jednocześnie efektywnych zajęć "skrojonych" pod konkretnego ucznia i jego zainteresowania i braki. Lekcje różnorodne, z udziałem książek, multimediów, często spontanicznie wynikające z sytuacji bieżącej. Bardzo polecam. Nauczyciel 35+

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2014

W mojej ocenie to dobry korepetytor. Dużo entuzjazmu i zaangażowania. Potrafi dostosować się do oczekiwań i potrafi położyć nacisk na te elementy, które są do poprawienia. Ciekawie prowadzi zajęcia, włączane są multimedia. Doskonale potrafi wyjaśnić zawiłości gramatyczne. Polecam.

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2013

Pełen profesjonalizm. Zajęcia prowadzone b. ciekawie, tematyka dostosowana do zainteresowań ucznia szkoły podst, ale poziom wykraczający daleko poza program szkoły. Rewelacyjne podejście do ucznia i różnorodne metody sprawiają, że mój 12-latek zawsze jest zadowolony po lekcji i zainspirowany do dalszej nauki. Polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2012

Jestem b.zadowolona z lekcji, są niezmiernie przydatne w mojej pracy zawodowej. Mocno podciągnęłam umiejętność mówienia, dzięki czemu czuję się w końcu pewnie na międzynarodowych konferencjach. Polecam!

avatar
Pola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2012

Bardzo pomocne lekcje w przygotowaniu do matury. Znacznie polepszyła mi się umiejętność porozumiewania się w języku angielskim. Lekcje są bardzo interesujące, gramatyka sama wchodzi do głowy !

avatar
Wanda i Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2012

Polecamy!
Pan Grzegorz łączy wysoki profesjonalizm z bardzo dobrym podejściem metodycznym. Jego lekcje są ciekawe i dostosowane do poziomu uczniów. Nauka poprzez konwersacje, słuchanie audycji i książek w języku angielskim powodują, że czas szybko upływa a wiedza bezboleśnie sączy się do głowy. Gorąco polecamy tego Nauczyciela.
Małżeństwo 50+

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.