Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski60 - 120 / 60 min

Maciej

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje języka francuskiego online przez Skype prosto z Paryża!

Nazywam się Maciej, jestem studentem paryskiej Sorbony (Université Paris I Panthéon-Sorbonne) oraz absolwentem filologii romańskiej na UAM. Oprócz tego, jestem laureatem stypendium Rządu Francuskiego Master 2. Poza studiami z filologii romańskiej odbyłem kursy z języka francuskiego w Paryżu na poziomie C1/C2. Pracuję czynnie jako lektor oraz tłumacz.

Jestem przeciwnikiem nieefektywnego nauczania języków obcych i zamiast tego proponuję całkowicie dostosowany do Ciebie oraz Twoich celów program nauczania . Na pierwszych zajęciach wspólnie ustalamy cele, a następnie konswekentnie je realizujemy . W czasie zajęć korzystamy z różnorodnych materiałów, z których wiele jest całkowicie autorskich i przygotowanych tylko dla Ciebie. W ciągu kilku lat pracy współpracowałem zarówno ze szkołami językowymi, osobami na wszystkich poziomach zaawansowania, jak i osobami uczącymi się języka specjalistycznego. Chętnie podejmuję się nowych wyzwań i jestem w nie w pełni zaangażowany. Od stycznia 2020 r. prowadzę bloga o języku francuskim i Paryżu - poddachamiparyza . com , gdzie znajdziecie sporo ciekawych artykułów na temat nie tylko efektywnej nauki, ale również na temat życia w Paryżu i kina francuskiego.

[*Moje referencje: http : // poddachamiparyza . com / referencje /
(bez spacji)*]

Jeśli nie chcesz tracić czasu na nieoptymalne metody, lekcje języka dotychczas kojarzyły Ci się z nudnym obowiązkiem, a może interesuje Cię konkretna specjalizacja językowa (np. francuski w lotnictwie, w muzyce?) - nie mogłeś trafić lepiej!

Cena uzależniona jest od czasu, trybu zajęć oraz ilości zajęć. Materiały zawsze są wliczone cenie zajęć.

KURS STANDARDOWY
Jestem skupiony tylko i wyłącznie na Tobie - wybieram najbardziej efektywne metody, żeby wyjaśnić Ci gramatykę, poprawiam Twoje błędy i wspólnie pracujemy na tym, żeby nauka języka szła jak najszybciej do przodu . Na bieżąco rozwijamy umiejętności w zakresie mówienia, czytania, pisania oraz słuchania. Na pierwszej lekcji odbywa się test poziomujący, a następnie staramy się poprawić Twoje najsłabsze strony jak i rozwijać te mocniejsze.
1x w tygodniu - 25 eur / 120 zł / 60 min (cena dotyczy jednej jednostki lekcyjnej)
2x w tygodniu - 22 eur / 100 zł / 60 min (cena dotyczy jednej jednostki lekcyjnej)
3x w tygodniu - 20 eur / 90 zł / 60 min (cena dotyczy jednej jednostki lekcyjnej)

COACHING JĘZYKOWY
Jesteś samoukiem lub chcesz oszczędzić pieniądze, ale jednocześnie chcesz zmaksymalizować swoje efekty? Ten tryb jest dla Ciebie. Zorganizuję Ci pracę, przesyłam materiały i wyznaczam cele do zrealizowania. Spotykamy się dwukrotnie w ciągu tygodnia (2 × 15 min) w celu tylko i wyłącznie: nauki wymowy, konwersacji po francusku, motywowania się do dalszej pracy oraz ustalania kolejnych priorytetów językowych. Cena dotyczy jednego 15-minutowego spotkania, materiały (także te autorskie) w cenie.
2x w tygodniu - 13 eur / 60 zł (cena dotyczy jednej jednostki lekcyjnej)

ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE / CERTYFIKATY
Prowadzę również specjalne zajęcia dostosowane indywidualnie do potrzeb uczniów, takie jak:
- zajęcia o wysokiej (lub bardzo wysokiej) intensywności
- kursy słownictwa specjalistycznego (francuski prawniczy, medyczny, w biznesie)
- przygotowanie do certyfikatów
- lekcje jednorazowe (w celu rozwiązania konkretnego problemu z nauką języka, pomoc w szkole, etc.)
Cena oraz tryb zajęć ustalany indywidualnie.

AKTUALNE PROMOCJE [*(obowiązują do końca czerwca 2020 r.)

- Dla osób zaczynających od podstaw - pierwszy miesiąc w promocyjnej cenie. Osiem specjalnie przygotowanych lekcji dla osób, które zaczynają swoją przygodę z językiem francuskim, na których poznasz przekrój przez podstawową gramatykę, niezbędne zasady wymowy, przetłumaczysz swój pierwszy tekst oraz zbudujesz podstawową bazę słownictwa.
2x w tygodniu - 8 lekcji łącznie
Całkowita cena: 150 eur / 700 zł

- Dla osób kontynuujących przygodę z francuskim - pierwsza, 15-minutowa lekcja gratis!

- Za każdego poleconego ucznia . który odbędzie ze mną 3 lekcje, otrzymasz dwie lekcje gratis!

Uprzedzając pytania - posiadam działalność gospodarczą i wystawiam faktury.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 06.2018
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
filologia romańska
10.2018 - aktualnie
Université Paris 1 Panthéon-Sorbonne
cinéma et audiovisuel
Kursy i szkolenia
.
Stypendum Rządu Francuskiego MASTER 2
06.2019
Cours FLE - C1/C2
Doświadczenie
07.2017 - 09.2018
Pologne Motoculture
Tłumacz ustny rozmów na temat sprzedaży między stroną polską a francuską.
02.2018 - aktualnie
Virtualingua

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2020

Zajęcia z Maćkiem to była moja najlepsza inwestycja. Świetnie poradził sobie z moim nieużywanym przez wiele lat językiem, odświeżył i pomógł ugruntować mi moja wiedzę, co pozwoliło mi zacząć licencjat z filologii francuskiej. Chociaż zajęcia prowadzone są tylko po francusku, po zajęciach z Maćkiem nie mam żadnych problemów i zdałam pierwszy semestr z wyróżnieniem! Maciek zaraża pasją do francuskiego i pomaga przełamać barierę językową, od tych zajęć się nie wykręca, na nie się czeka z przyjemnością! Zdecydowanie polecam, Dorota

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2020

Chciałam uczyć się francuskiego dla przyjemności. Udało się bo, w czasie lekcji z Maciejem, mam wiele przyjemności z nauki języka, który już jako-tako kiedyś poznałam. Systematycznie nauczyciel wprowadza mnie w tajniki gramatyki i w bardzo przyjemny sposób porządkuje znajomość francuskiego. Bardzo polecam lekcje z Maciejem, na pewno będą przyjemne i efektywne.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2019

Zaczelam nauke francuskiedo od totalnych podstaw, po roku nauki (zajecia 2 razy w tygodniu) pojechalam do Paryza i bylam w stanie sama zamowic kawe, kupic jedzenie czy dogadac sie w sklepie! Zajecia sa dostosowane do ucznia i sa idealnym mixem gramatyki oraz wsztkich elementow ktore trzeba opanowac zeby plynnie poslugiwac sie jezykiem. ponaddto Maciej jest zawsze przygotowany do kazdej lekcji. Nie moglam prosic o lepszego nauczyciela, jak najbardziej polecam:)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2019

Maciek to prawdziwy nauczyciel z pasją. Czuję, że każda lekcja jest przygotowana indywidualnie, a materiały, które dostarcza odpowiadają nie tylko poziomowi znajomości języka, ale też zainteresowaniom ucznia. Z przykrej konieczności, nauka francuskiego stała się przyjemnością.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2019

Najlepszy nauczyciel francuskiego jakiego miałam! Wyłapuje i poprawia z cierpliwością moje błędy w rozmowach, no i podsuwa sporo ciekawych tematów do dyskusji. Chyba w końcu zaraziłam się pasją do francuskiego : )

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2019

Maciek to bardzo rzetelny nauczyciel. Dobiera materiał do zainteresowań ucznia, gramatyka nie wydaje się taka straszna i co najważniejsze jest miło i z poczuciem humoru. Po roku nauki od podstaw jestem miło zaskoczona postępami

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2018

Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, a przy tym bardzo sprawnie. Ma się poczucie, że lekcje nie są dobierane przypadkowo, tylko nauczyciel ma ustaloną ich kolejności i zmierza do określonego celu. Widać, że zależy mu na postępie ucznia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.