Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski60 / 45 min

Maciej

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje języka francuskiego online przez Skype prosto z Paryża!

Nazywam się Maciej, jestem studentem paryskiej Sorbony (Université Paris I Panthéon-Sorbonne) oraz absolwentem filologii romańskiej na UAM. Oprócz tego, jestem laureatem stypendium Rządu Francuskiego Master 2. Poza studiami z filologii romańskiej odbyłem kursy z języka francuskiego w Paryżu na poziomie C1/C2. Pracuję czynnie jako lektor oraz tłumacz.

Francuskiego nauczam już od kilku lat, zarówno prywatnie, jak i w szkołach językowych. Udowadniam regularnie, że nie jest to tak trudny język, jak wszyscy myślą… a zdecydowanie jest jednym z piękniejszych!
Podchodzę indywidualnie do każdego ucznia, jestem maksymalnie zaangażowany w lekcje, staram się zarażać motywacją do nauki oraz zachęcać do zgłębiania tajników francuszczyzny.

Lekcje przez internet są dobrym rozwiązaniem, jeśli nie masz czasu lub ochoty na specjalne dojazdy do nauczycieli czy szkół językowych. Ponadto, przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi, nauka przez internet staje się bardzo efektywna. W ciągu lekcji na bieżąco sporządzam dla Ciebie notatki oraz listy nowych słów / konstrukcji gramatycznych.

Informacje praktyczne:
Cena za 45-minutowe zajęcia – 60 zł
Cena za 60-minutowe zajęcia - 80 zł
Cena za 30-minutowe zajęcia dla najmłodszych (gry i zabawy w języku francuskim) - 50 zł
(prowadzę również zajęcia w grupach dwuosobowych i trzyosobowych)

Poniżej przedstawiam kilka najpopularniejszych trybów nauki, w których prowadzę zajęcia:

*KLASYCZNIE – Standardowy kurs, w którym na bieżąco rozwijamy umiejętności w zakresie mówienia, czytania, pisania oraz słuchania. Na pierwszej lekcji odbywa się test poziomujący, a następnie staramy się poprawić Twoje najsłabsze strony jak i rozwijać te mocniejsze. Jest to swoisty „miks” innych kursów, bardziej nakierowanych na konkretne umiejętności.

*OD PODSTAW – Zajęcia od podstaw mają na celu jak najszybsze przełamanie bariery komunikacyjnej i doprowadzenie do poziomu, w którym będziemy w stanie rozmawiać po francusku. Rozwijamy umiejętności praktyczne, oczywiście tworząc również mocną bazę gramatyki oraz słownictwa, co jest niezbędne do poprawnej komunikacji.

*GRAMATYKA! – Jeśli Twoją zmorą jest gramatyka, jestem w stanie Ci udowodnić, że tak naprawdę… to czysta przyjemność! Zapraszam na lekcje, na których ostatecznie rozpracujemy rodzajniki, czasy i wszystkie inne zagadnienia, które dotychczas sprawiały problem.

*CZYTAMY I DYSKUTUJEMY – Bazą zajęć jest zwykle tekst do przeczytania, na temat którego będziemy rozmawiać na zajęciach i poszerzać słownictwo / gramatykę. Teksty, które analizujemy, są zwykle związane z zainteresowaniami ucznia, co powoduje, że praca jest jeszcze przyjemniejsza. Mogą to być teksty piosenek, przepisy z blogów kulinarnych a nawet fragmenty z klasycznej francuskiej literatury. Coś dla osób znudzonych standardową nauką języka i poszukujacych oryginalnego pomysłu.

*NIE MAM CZASU NA NAUKĘ – Jeśli nie masz czasu na naukę, to… ta wersja zajęć jest dla Ciebie. Oczywiście – postęp nie będzie tak duży, jak w przypadku standardowych zajęć. Tym niemniej podczas tej godziny tygodniowo, kiedy możesz się poświęcić francuskiemu, postaramy się zrobić jak najwięcej.

*DLA DZIECI – Młodsi uczniowie również chętnie korzystają z lekcji francuskiego przez Skype’a. Proponuję tu zwykle lekcje trwające pół godziny, które w kreatywny sposób rozbudzą wyobraźnię dziecka jednocześnie ucząc go podstaw (lub nie tylko!) języka francuskiego oraz rozwiną pasję do nauki języków obcych.

*SPECJALNE – Prowadzę również specjalne zajęcia dostosowane indywidualnie do potrzeb uczniów, takie jak zajęcia o wysokiej (lub bardzo wysokiej) intensywności, kursy słownictwa specjalistycznego, przygotowanie do certyfikatów lub lekcje jednorazowe (w celu rozwiązania konkretnego problemu z nauką języka, pomoc w szkole etc.) Więcej informacji na ten temat udzielę prywatnie.

Zapraszam do kontaktu przez telefon / e-mail, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 06.2018
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
filologia romańska
10.2018 - aktualnie
Université Paris 1 Panthéon-Sorbonne
cinéma et audiovisuel
Kursy i szkolenia
.
Stypendum Rządu Francuskiego MASTER 2
06.2019
Cours FLE - C1/C2
Doświadczenie
07.2017 - 09.2018
Pologne Motoculture
Tłumacz ustny rozmów na temat sprzedaży między stroną polską a francuską.
02.2018 - aktualnie
Virtualingua

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2019

Zaczelam nauke francuskiedo od totalnych podstaw, po roku nauki (zajecia 2 razy w tygodniu) pojechalam do Paryza i bylam w stanie sama zamowic kawe, kupic jedzenie czy dogadac sie w sklepie! Zajecia sa dostosowane do ucznia i sa idealnym mixem gramatyki oraz wsztkich elementow ktore trzeba opanowac zeby plynnie poslugiwac sie jezykiem. ponaddto Maciej jest zawsze przygotowany do kazdej lekcji. Nie moglam prosic o lepszego nauczyciela, jak najbardziej polecam:)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2019

Maciek to prawdziwy nauczyciel z pasją. Czuję, że każda lekcja jest przygotowana indywidualnie, a materiały, które dostarcza odpowiadają nie tylko poziomowi znajomości języka, ale też zainteresowaniom ucznia. Z przykrej konieczności, nauka francuskiego stała się przyjemnością.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2019

Najlepszy nauczyciel francuskiego jakiego miałam! Wyłapuje i poprawia z cierpliwością moje błędy w rozmowach, no i podsuwa sporo ciekawych tematów do dyskusji. Chyba w końcu zaraziłam się pasją do francuskiego : )

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2019

Maciek to bardzo rzetelny nauczyciel. Dobiera materiał do zainteresowań ucznia, gramatyka nie wydaje się taka straszna i co najważniejsze jest miło i z poczuciem humoru. Po roku nauki od podstaw jestem miło zaskoczona postępami

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2018

Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, a przy tym bardzo sprawnie. Ma się poczucie, że lekcje nie są dobierane przypadkowo, tylko nauczyciel ma ustaloną ich kolejności i zmierza do określonego celu. Widać, że zależy mu na postępie ucznia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.