Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski60 - 130 / 60 min

Maciej

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje języka francuskiego online przez Skype prosto z Paryża!

Nazywam się Maciej, ukończyłem studia magisterskie na paryskiej Sorbonie (Université Paris I Panthéon-Sorbonne) oraz filologię romańską na UAM. Posiadam własną działalność, w ramach której prowadzę autorskie kursy językowe, lekcje indywidualne oraz wykonuję tłumaczenia.

Poza kierunkowym wykształceniem filologicznym, na moje doświadczenie składa się:

  • odbyte specjalistyczne kursy z języka francuskiego w Paryżu na najwyższym poziomie zaawansowania - gramatyka, lingwistyka, składnia, historia literatury francuskiej; (Université Paris-Diderot);
  • stypendysta Rządu Francuskiego za projekt naukowy pracy o muzyce w filmach K. Kieślowskiego; (L’Ambassade de France en Pologne)
  • biegła znajomość języka angielskiego (certyfikat Cambridge Proficiency C2), a co za tym idzie - posiadam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z języka francuskiego w języku angielskim dla obcokrajowców z całego świata, np. z USA, Szwajcarii, Luksemburga, Niemiec, Grecji, Wielkiej Brytanii etc.;
  • doświadczenie w pracy z uczniami w różnym wieku (od 6 roku życia), na różnych poziomach zaawansowania (od A0 do C2), a także z języka specjalistycznego (np. muzyka, lotnictwo, kuchnia);
  • doświadczenie w pracy jako tłumacz ustny oraz pisemny (polski - angielski - francuski);

Zresztą, ciągle uczę się języków obcych, więc zdaję sobie sprawę ze złożoności całego procesu - ze mną przejdziesz go dużo szybciej dzięki sprawdzonym metodom, które pozwalają znacznie przyspieszyć naukę!

Jestem przeciwnikiem nieefektywnego nauczania języków obcych i zamiast tego proponuję całkowicie dostosowany do Ciebie oraz Twoich celów program nauczania . Na pierwszych zajęciach wspólnie ustalamy cele, a następnie konswekentnie je realizujemy . W czasie zajęć korzystamy z różnorodnych materiałów, z których wiele jest całkowicie autorskich i przygotowanych tylko dla Ciebie. Tempo zajęć oraz ich program jest dopasowany do Twoich potrzeb, a jednocześnie zajęcia przebiegają w spokojnej, odprężającej atmosferze. Efekt - 100% pozytywnych opinii moich uczniów, które możesz zobaczyć poniżej:

Moje referencje: http : // poddachamiparyza . com / referencje / (bez spacji)

Chętnie podejmuję się nowych wyzwań i jestem w nie w pełni zaangażowany. Od stycznia 2020 r. prowadzę bloga o języku francuskim i Paryżu - poddachamiparyza . com , gdzie znajdziecie sporo ciekawych artykułów na temat nie tylko efektywnej nauki, ale również na temat życia w Paryżu i kina francuskiego.

Jeśli nie chcesz tracić czasu na nieoptymalne metody, lekcje języka dotychczas kojarzyły Ci się z nudnym obowiązkiem, a może interesuje Cię konkretna specjalizacja językowa - nie mogłeś trafić lepiej!

Cena uzależniona jest od czasu, trybu zajęć oraz ilości zajęć. Materiały zawsze są wliczone w cenę zajęć.

KURS STANDARDOWY
Jestem skupiony tylko i wyłącznie na Tobie - wybieram najbardziej efektywne metody, żeby wyjaśnić Ci gramatykę, poprawiam Twoje błędy i wspólnie pracujemy na tym, żeby nauka języka szła jak najszybciej do przodu . Na bieżąco rozwijamy umiejętności w zakresie mówienia, czytania, pisania oraz słuchania. Na pierwszej lekcji odbywa się test poziomujący, a następnie staramy się poprawić Twoje najsłabsze strony jak i rozwijać te mocniejsze.
Cena za zajęcia (60 min) - 30 euro

COACHING JĘZYKOWY
Jesteś samoukiem, ale jednocześnie chcesz zmaksymalizować swoje efekty i potrzebujesz tutora, który skoryguje Twoje błędy i naprowadzi Cię na właściwą drogę? Ten tryb jest dla Ciebie. Zorganizuję Ci pracę, przesyłam materiały i wyznaczam cele do zrealizowania. Spotykamy się dwukrotnie w ciągu tygodnia (2 × 15 min) w celu tylko i wyłącznie: poprawy wymowy, konwersacji po francusku, motywowania się do dalszej pracy oraz ustalania kolejnych priorytetów językowych. Cena dotyczy jednego 15-minutowego spotkania, materiały (także te autorskie) w cenie.
2x w tygodniu - 13 eur / 60 zł (cena dotyczy jednej jednostki lekcyjnej)

ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE / CERTYFIKATY
Prowadzę również specjalne zajęcia dostosowane indywidualnie do potrzeb uczniów, takie jak:
- zajęcia o wysokiej (lub bardzo wysokiej) intensywności
- kursy słownictwa specjalistycznego (francuski prawniczy, medyczny, w biznesie)
- przygotowanie do certyfikatów / matur / egzaminów / etc.
- lekcje jednorazowe (w celu rozwiązania konkretnego problemu z nauką języka, pomoc w szkole, etc.)
Cena oraz tryb zajęć ustalany indywidualnie.

Uprzedzając pytania - posiadam działalność gospodarczą we Francji i wystawiam rachunki.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 06.2018
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
filologia romańska
09.2018 - 06.2020
Université Paris 1 Panthéon-Sorbonne
Magister
cinéma et audiovisuel
Kursy i szkolenia
06.2017
Université Paris-Diderot
06.2019
Cours FLE - C1/C2
06.2020
La Bourse du Gouvernement Français
07.2020
Cambridge English: Proficiency (CPE)
Doświadczenie
07.2017 - 09.2018
Pologne Motoculture
Tłumacz ustny rozmów na temat sprzedaży między stroną polską a francuską.
02.2018 - aktualnie
Virtualingua

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2020

Z Maćkiem pracujemy nad moim francuskim od początku października. Dzięki efektywnie prowadzonym lekcjom (ok. 20 jednostek x 60min) zrobiliśmy bardzo duże postępy. Korzystałem wcześniej z usług 3 różnych nauczycieli francuskiego, ale z Maćkiem pracuje się z pewnością najlepiej - poza tym, tam gdzie inni powiedzieli w tym roku "ten cel jest niemożliwy" on powiedział "zrobimy to i to i damy radę".

Lekcje są ciekawe, obok rozmowy regularnie są też zadania ze słuchania, gramatyki, słownictwa, czytania - przesyłane materiały są bardzo przejrzyste i różnorodne (nie trzeba kupować żadnych własnych materiałów do nauki) i w mojej opinii dużo lepsze niż typowe podręczniki do nauki w grupach, z jakich uczyłem się wcześniej (Taxi, Tout va bien).

Maciek ma przy tym dużą wiedzę z zakresu właściwie wszystkich aspektów języka, i potrafi ją przekazać w prosty sposób. Duży nacisk kładziony jest na naukę i osłuchanie się z żywym językiem (zamiast typowych czytanek / słuchanek - artykuły w prasie lub wywiady telewizyjne), co daje efekty.

Bardzo polecam zajęcia wszystkim zafascynowanym językiem francuskim!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2020

Szczerze polecam korepetycje z Maćkiem! Z powodu wyjazdu na studia do Francji musiałam jak najszybciej nauczyć się języka od zera. Dzięki Maćkowi robię szybko duże postępy i po 2 miesiącach korzystania z korepetycji i własnej ciężkiej pracy potrafię dogadać się w sklepie, na ulicy i wiele rozumiem z tekstów pisanych. Bardzo cenię sobie zajęcia ze względu na organizację pracy, elastyczność oraz z powodu świetnej atmosfery podczas lekcji. Mam nadzieje, że będę uczęszczać na zajęcia z Maćkiem jak najdłużej, polecam zajęcia dla każdego, kto chce uzyskiwać duży progres w krótkim czasie :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2020

Maciej to zdecydowanie jeden z najelpszych nauczycieli jakich poznałam. Jego materiał był zawsze dobrze przygotowany i dostosowany do poziomu, a dodatkowo Maciej jest bardzo uważny co powoduje, że wszystkie poziomy przerobiliśmy bardzo rzetelnie.

Jednocześnie tempo nowych zagadnień i swoboda komunikacji powodowała, że przy zajęciach 2 razy w tygodniu zrobiliśmy bardzo szybki postęp!

Żałuję tylko, że Maciej nie zna kilku innych języków, których się uczę ;) ... ale jest szansa, że to szybko "nadrobi".

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2020

W porównaniu do innych nauczycieli języków, z którymi pracowałam, Maciej to zupełnie inny poziom. Na każdej lekcji mam poczucie, że pracujemy w jakimś celu. Uczę się od podstaw, ale praktycznie od razu zaczęliśmy rozmawiać wyłącznie po francusku i mam dzięki temu coraz więcej swobody w mówieniu i jestem bardzo zadowolona ze swojego poziomu. Jestem porażona tym, jak szybkie jest tempo pracy i jak to się przekłada na efekty. Nie spodziewałam się, że znajdę w sobie tyle energii i czasu, żeby pracować na francuskim. Poza tym bardzo podoba mi się atmosfera na zajęciach. Lekcje z Maciejem to jak wyjścia ze znajomym na kawę, które dają kopa do pracy. I nigdy nie miałam tak czarującego nauczyciela, który nawet o gramatyce potrafi opowiadać tak, że godzina mija nawet nie wiadomo kiedy.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2020

Zajęcia z Maćkiem to była moja najlepsza inwestycja. Świetnie poradził sobie z moim nieużywanym przez wiele lat językiem, odświeżył i pomógł ugruntować mi moja wiedzę, co pozwoliło mi zacząć licencjat z filologii francuskiej. Chociaż zajęcia prowadzone są tylko po francusku, po zajęciach z Maćkiem nie mam żadnych problemów i zdałam pierwszy semestr z wyróżnieniem! Maciek zaraża pasją do francuskiego i pomaga przełamać barierę językową, od tych zajęć się nie wykręca, na nie się czeka z przyjemnością! Zdecydowanie polecam, Dorota

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2020

Chciałam uczyć się francuskiego dla przyjemności. Udało się bo, w czasie lekcji z Maciejem, mam wiele przyjemności z nauki języka, który już jako-tako kiedyś poznałam. Systematycznie nauczyciel wprowadza mnie w tajniki gramatyki i w bardzo przyjemny sposób porządkuje znajomość francuskiego. Bardzo polecam lekcje z Maciejem, na pewno będą przyjemne i efektywne.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2019

Zaczelam nauke francuskiedo od totalnych podstaw, po roku nauki (zajecia 2 razy w tygodniu) pojechalam do Paryza i bylam w stanie sama zamowic kawe, kupic jedzenie czy dogadac sie w sklepie! Zajecia sa dostosowane do ucznia i sa idealnym mixem gramatyki oraz wsztkich elementow ktore trzeba opanowac zeby plynnie poslugiwac sie jezykiem. ponaddto Maciej jest zawsze przygotowany do kazdej lekcji. Nie moglam prosic o lepszego nauczyciela, jak najbardziej polecam:)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2019

Maciek to prawdziwy nauczyciel z pasją. Czuję, że każda lekcja jest przygotowana indywidualnie, a materiały, które dostarcza odpowiadają nie tylko poziomowi znajomości języka, ale też zainteresowaniom ucznia. Z przykrej konieczności, nauka francuskiego stała się przyjemnością.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2019

Najlepszy nauczyciel francuskiego jakiego miałam! Wyłapuje i poprawia z cierpliwością moje błędy w rozmowach, no i podsuwa sporo ciekawych tematów do dyskusji. Chyba w końcu zaraziłam się pasją do francuskiego : )

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2019

Maciek to bardzo rzetelny nauczyciel. Dobiera materiał do zainteresowań ucznia, gramatyka nie wydaje się taka straszna i co najważniejsze jest miło i z poczuciem humoru. Po roku nauki od podstaw jestem miło zaskoczona postępami

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2018

Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, a przy tym bardzo sprawnie. Ma się poczucie, że lekcje nie są dobierane przypadkowo, tylko nauczyciel ma ustaloną ich kolejności i zmierza do określonego celu. Widać, że zależy mu na postępie ucznia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.