Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Online

Maciej

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Maciej

O mnie

Nazywam się Maciej Borczyk.Jestem studentem 5 roku studiów (Cinéma et audiovisuel) na Uniwersytecie Paris I Panthéon-Sorbonne. Ukończyłem również studia z filologii romańskiej oraz filmoznawstwa i kultury mediów na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.Moje zainteresowania obejmują szeroko pojęte nauki humanistyczne, ze szczególną koncentracją na kinematografii francuskiej, nauce języków obcych oraz muzyce fortepianowej. Jestem laureatem warsztatów „Krytycy z pierwszego piętra”, dyplomu DipABRSM z zakresu fortepianu oraz teorii muzyki; współpracowałem min. z TV Polsat, Warszawskim Festiwalem Filmowym, a także Ambasadą Albanii w Polsce. Zostałem wyróżniony Stypendium Rządu Francuskiego MASTER 2 dla najlepszych studentów w ramach pracy nad projektem dotyczącym analizy trylogii „Trzy kolory” Krzysztofa Kieślowskiego.Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka francuskiego oraz angielskiego w szkołach językowych oraz prywatnie. Poza studiami z filologii romańskiej odbyłem kursy z języka francuskiego w Paryżu na poziomie C1/C2. Posiadam również doświadczenie w pracy jako tłumacz.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 06.2018
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
filologia romańska
10.2018 - aktualnie
Université Paris 1 Panthéon-Sorbonne
cinéma et audiovisuel
Kursy i szkolenia
.
Stypendum Rządu Francuskiego MASTER 2
06.2019
Cours FLE - C1/C2
Doświadczenie
07.2017 - 09.2018
Pologne Motoculture
Tłumacz ustny rozmów na temat sprzedaży między stroną polską a francuską.
02.2018 - aktualnie
Virtualingua

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2020

Zajęcia z Maćkiem to była moja najlepsza inwestycja. Świetnie poradził sobie z moim nieużywanym przez wiele lat językiem, odświeżył i pomógł ugruntować mi moja wiedzę, co pozwoliło mi zacząć licencjat z filologii francuskiej. Chociaż zajęcia prowadzone są tylko po francusku, po zajęciach z Maćkiem nie mam żadnych problemów i zdałam pierwszy semestr z wyróżnieniem! Maciek zaraża pasją do francuskiego i pomaga przełamać barierę językową, od tych zajęć się nie wykręca, na nie się czeka z przyjemnością! Zdecydowanie polecam, Dorota

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2020

Chciałam uczyć się francuskiego dla przyjemności. Udało się bo, w czasie lekcji z Maciejem, mam wiele przyjemności z nauki języka, który już jako-tako kiedyś poznałam. Systematycznie nauczyciel wprowadza mnie w tajniki gramatyki i w bardzo przyjemny sposób porządkuje znajomość francuskiego. Bardzo polecam lekcje z Maciejem, na pewno będą przyjemne i efektywne.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2019

Zaczelam nauke francuskiedo od totalnych podstaw, po roku nauki (zajecia 2 razy w tygodniu) pojechalam do Paryza i bylam w stanie sama zamowic kawe, kupic jedzenie czy dogadac sie w sklepie! Zajecia sa dostosowane do ucznia i sa idealnym mixem gramatyki oraz wsztkich elementow ktore trzeba opanowac zeby plynnie poslugiwac sie jezykiem. ponaddto Maciej jest zawsze przygotowany do kazdej lekcji. Nie moglam prosic o lepszego nauczyciela, jak najbardziej polecam:)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2019

Maciek to prawdziwy nauczyciel z pasją. Czuję, że każda lekcja jest przygotowana indywidualnie, a materiały, które dostarcza odpowiadają nie tylko poziomowi znajomości języka, ale też zainteresowaniom ucznia. Z przykrej konieczności, nauka francuskiego stała się przyjemnością.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2019

Najlepszy nauczyciel francuskiego jakiego miałam! Wyłapuje i poprawia z cierpliwością moje błędy w rozmowach, no i podsuwa sporo ciekawych tematów do dyskusji. Chyba w końcu zaraziłam się pasją do francuskiego : )

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2019

Maciek to bardzo rzetelny nauczyciel. Dobiera materiał do zainteresowań ucznia, gramatyka nie wydaje się taka straszna i co najważniejsze jest miło i z poczuciem humoru. Po roku nauki od podstaw jestem miło zaskoczona postępami

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2018

Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, a przy tym bardzo sprawnie. Ma się poczucie, że lekcje nie są dobierane przypadkowo, tylko nauczyciel ma ustaloną ich kolejności i zmierza do określonego celu. Widać, że zależy mu na postępie ucznia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.