Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online

Maciej

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii
Dla użytkownika Maciej

O mnie

Nazywam się Maciej, ukończyłem studia magisterskie na paryskiej Sorbonie (Université Paris I Panthéon-Sorbonne) oraz filologię romańską na UAM. Na co dzień mieszkam w Paryżu, gdzie w ramach swojej działalności prowadzę autorskie kursy językowe i lekcje indywidualne oraz wykonuję tłumaczenia.Poza kierunkowym wykształceniem filologicznym, na moje doświadczenie składa się:


  • specjalistyczne kursy z języka francuskiego w Paryżu na najwyższym poziomie zaawansowania - gramatyka, lingwistyka, składnia, historia literatury francuskiej; (Université Paris-Diderot);
  • stypendium Rządu Francuskiego na projekt naukowy pracy o muzyce w filmach K. Kieślowskiego; (L’Ambassade de France en Pologne), zakończony wynikiem bardzo dobrym;
  • biegła znajomość języka angielskiego (certyfikat Cambridge Proficiency), a co za tym idzie - efektywne prowadzenie zajęć z języka francuskiego w języku angielskim dla obcokrajowców z całego świata, np. z USA, Szwajcarii, Luksemburga, Niemiec, Grecji, Wielkiej Brytanii etc.;
  • doświadczenie w pracy z uczniami w różnym wieku, na różnych poziomach zaawansowania (od A0 do C2), a także z języka specjalistycznego (np. muzyka, lotnictwo, kuchnia);
  • doświadczenie w pracy jako tłumacz ustny oraz pisemny (polski - angielski - francuski);

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 06.2018
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
filologia romańska
09.2018 - 06.2020
Université Paris 1 Panthéon-Sorbonne
Magister
cinéma et audiovisuel
Kursy i szkolenia
06.2017
Université Paris-Diderot
06.2019
Cours FLE - C1/C2
06.2020
La Bourse du Gouvernement Français
07.2020
Cambridge English: Proficiency (CPE)
Doświadczenie
07.2017 - 09.2018
Pologne Motoculture
Tłumacz ustny rozmów na temat sprzedaży między stroną polską a francuską.
02.2018 - aktualnie
Virtualingua

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2020

Z Maćkiem pracujemy nad moim francuskim od początku października. Dzięki efektywnie prowadzonym lekcjom (ok. 20 jednostek x 60min) zrobiliśmy bardzo duże postępy. Korzystałem wcześniej z usług 3 różnych nauczycieli francuskiego, ale z Maćkiem pracuje się z pewnością najlepiej - poza tym, tam gdzie inni powiedzieli w tym roku "ten cel jest niemożliwy" on powiedział "zrobimy to i to i damy radę".

Lekcje są ciekawe, obok rozmowy regularnie są też zadania ze słuchania, gramatyki, słownictwa, czytania - przesyłane materiały są bardzo przejrzyste i różnorodne (nie trzeba kupować żadnych własnych materiałów do nauki) i w mojej opinii dużo lepsze niż typowe podręczniki do nauki w grupach, z jakich uczyłem się wcześniej (Taxi, Tout va bien).

Maciek ma przy tym dużą wiedzę z zakresu właściwie wszystkich aspektów języka, i potrafi ją przekazać w prosty sposób. Duży nacisk kładziony jest na naukę i osłuchanie się z żywym językiem (zamiast typowych czytanek / słuchanek - artykuły w prasie lub wywiady telewizyjne), co daje efekty.

Bardzo polecam zajęcia wszystkim zafascynowanym językiem francuskim!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2020

Szczerze polecam korepetycje z Maćkiem! Z powodu wyjazdu na studia do Francji musiałam jak najszybciej nauczyć się języka od zera. Dzięki Maćkowi robię szybko duże postępy i po 2 miesiącach korzystania z korepetycji i własnej ciężkiej pracy potrafię dogadać się w sklepie, na ulicy i wiele rozumiem z tekstów pisanych. Bardzo cenię sobie zajęcia ze względu na organizację pracy, elastyczność oraz z powodu świetnej atmosfery podczas lekcji. Mam nadzieje, że będę uczęszczać na zajęcia z Maćkiem jak najdłużej, polecam zajęcia dla każdego, kto chce uzyskiwać duży progres w krótkim czasie :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2020

Maciej to zdecydowanie jeden z najelpszych nauczycieli jakich poznałam. Jego materiał był zawsze dobrze przygotowany i dostosowany do poziomu, a dodatkowo Maciej jest bardzo uważny co powoduje, że wszystkie poziomy przerobiliśmy bardzo rzetelnie.

Jednocześnie tempo nowych zagadnień i swoboda komunikacji powodowała, że przy zajęciach 2 razy w tygodniu zrobiliśmy bardzo szybki postęp!

Żałuję tylko, że Maciej nie zna kilku innych języków, których się uczę ;) ... ale jest szansa, że to szybko "nadrobi".

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2020

W porównaniu do innych nauczycieli języków, z którymi pracowałam, Maciej to zupełnie inny poziom. Na każdej lekcji mam poczucie, że pracujemy w jakimś celu. Uczę się od podstaw, ale praktycznie od razu zaczęliśmy rozmawiać wyłącznie po francusku i mam dzięki temu coraz więcej swobody w mówieniu i jestem bardzo zadowolona ze swojego poziomu. Jestem porażona tym, jak szybkie jest tempo pracy i jak to się przekłada na efekty. Nie spodziewałam się, że znajdę w sobie tyle energii i czasu, żeby pracować na francuskim. Poza tym bardzo podoba mi się atmosfera na zajęciach. Lekcje z Maciejem to jak wyjścia ze znajomym na kawę, które dają kopa do pracy. I nigdy nie miałam tak czarującego nauczyciela, który nawet o gramatyce potrafi opowiadać tak, że godzina mija nawet nie wiadomo kiedy.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2020

Zajęcia z Maćkiem to była moja najlepsza inwestycja. Świetnie poradził sobie z moim nieużywanym przez wiele lat językiem, odświeżył i pomógł ugruntować mi moja wiedzę, co pozwoliło mi zacząć licencjat z filologii francuskiej. Chociaż zajęcia prowadzone są tylko po francusku, po zajęciach z Maćkiem nie mam żadnych problemów i zdałam pierwszy semestr z wyróżnieniem! Maciek zaraża pasją do francuskiego i pomaga przełamać barierę językową, od tych zajęć się nie wykręca, na nie się czeka z przyjemnością! Zdecydowanie polecam, Dorota

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2020

Chciałam uczyć się francuskiego dla przyjemności. Udało się bo, w czasie lekcji z Maciejem, mam wiele przyjemności z nauki języka, który już jako-tako kiedyś poznałam. Systematycznie nauczyciel wprowadza mnie w tajniki gramatyki i w bardzo przyjemny sposób porządkuje znajomość francuskiego. Bardzo polecam lekcje z Maciejem, na pewno będą przyjemne i efektywne.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2019

Zaczelam nauke francuskiedo od totalnych podstaw, po roku nauki (zajecia 2 razy w tygodniu) pojechalam do Paryza i bylam w stanie sama zamowic kawe, kupic jedzenie czy dogadac sie w sklepie! Zajecia sa dostosowane do ucznia i sa idealnym mixem gramatyki oraz wsztkich elementow ktore trzeba opanowac zeby plynnie poslugiwac sie jezykiem. ponaddto Maciej jest zawsze przygotowany do kazdej lekcji. Nie moglam prosic o lepszego nauczyciela, jak najbardziej polecam:)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2019

Maciek to prawdziwy nauczyciel z pasją. Czuję, że każda lekcja jest przygotowana indywidualnie, a materiały, które dostarcza odpowiadają nie tylko poziomowi znajomości języka, ale też zainteresowaniom ucznia. Z przykrej konieczności, nauka francuskiego stała się przyjemnością.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2019

Najlepszy nauczyciel francuskiego jakiego miałam! Wyłapuje i poprawia z cierpliwością moje błędy w rozmowach, no i podsuwa sporo ciekawych tematów do dyskusji. Chyba w końcu zaraziłam się pasją do francuskiego : )

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2019

Maciek to bardzo rzetelny nauczyciel. Dobiera materiał do zainteresowań ucznia, gramatyka nie wydaje się taka straszna i co najważniejsze jest miło i z poczuciem humoru. Po roku nauki od podstaw jestem miło zaskoczona postępami

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2018

Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, a przy tym bardzo sprawnie. Ma się poczucie, że lekcje nie są dobierane przypadkowo, tylko nauczyciel ma ustaloną ich kolejności i zmierza do określonego celu. Widać, że zależy mu na postępie ucznia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.