Grzegorz Mierzejewski

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Warszawa (Bielany +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Magister matematyki na PW i nauczyciel matematyki w liceum i technikum w Laskach udzieli korepetycji uczniom szkoły średniej. Przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej. Pomoc w zrozumieniu bieżącego materiału i poprawieniu ocen. Poziom rozszerzony w cenie 70 zł za 60 minut. Możliwy dojazd do ucznia.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2001 - 06.2006
Politechnika Warszawska
Magister
matematyka
Kursy i szkolenia
06.2010
Kwalifikacje pedagogiczne
Doświadczenie
09.2010 - aktualnie
Liceum i Technikum

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2019

Moja córka była bardzo słaba z matematyki. Dzięki umiejętnemu przekazaniu wiedzy i podejściu do ucznia przez pana Grzegorza, zdała maturę z matematyki za pierwszym podejściem. To był prawdziwy cud i jesteśmy za niego bardzo wdzięczni.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
13 kwietnia 2019

Umówiliśmy się na 1,5h korepetycji z matematyki rozszerzonej. Pan cały czas zerkal w teorię z książki, którą przynioslam ja. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdybym w czasie rozmowy telefonicznej nie powiedziała mu z jakiego zakresu chcę się nauczyć. Robiliśmy same zadania chociaż zależało mi na nauce. Myślałam, że za kwotę 120 zł powinno się cokolwiek nauczyć, a nie zastanawiać nad zadaniem 20 min. Rozumiem że nie zawsze wpada się na pomysł jak rozwiązać dane zadanie, dlatego korepetytora nie powinien być tak pewny siebie i rozwiązywać materiał który potrafi zrobić. Nie pol cam jeśli chodzi o rozszerzenie, z zajęć nie wciagnelam kompletnie nic.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.