Grzegorz Mierzejewski

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Warszawa (Bielany +3)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2001 - 06.2006
Politechnika Warszawska
Magister
matematyka
Kursy i szkolenia
06.2010
Kwalifikacje pedagogiczne
Doświadczenie
09.2010 - aktualnie
Liceum i Technikum

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Michael
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2019

Jako człowiek przeznaczony naukom humanistycznym, matematyka to najczystsze zło, ale dzięki lekcji z Panem Grzegorzem udało się napisać rozszerzoną matematykę aż na 90%! Cud porównywalny z tym nadwiślanym, ale tak jak i tam tak i tutaj wszystko jest zasługą odpowidniego poprowadzenia czy to wojsk czy właśnie takiego ułomnego humanisty jak ja! Polecam Pana Grzegorza z całego serca, bo zna kilka metod, które naprawdę się przydają w tłuczeniu maturek ^^

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Bardzo dziękuję Panu Grzegorzowi za korepetycje i serdecznie polecam każdemu kto ma jakieś problemy z matematyką. Sam miałem niemałe trudności, ale na korepetycjach robiliśmy wszystko krok po kroku z czym miałem problem. Zajęcia przyniosły widoczne rezultaty w postaci 90% na maturze. Pozdrawiam i polecam.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2019

Moja córka była bardzo słaba z matematyki. Dzięki umiejętnemu przekazaniu wiedzy i podejściu do ucznia przez pana Grzegorza, zdała maturę z matematyki za pierwszym podejściem. To był prawdziwy cud i jesteśmy za niego bardzo wdzięczni.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
13 kwietnia 2019

Umówiliśmy się na 1,5h korepetycji z matematyki rozszerzonej. Pan cały czas zerkal w teorię z książki, którą przynioslam ja. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdybym w czasie rozmowy telefonicznej nie powiedziała mu z jakiego zakresu chcę się nauczyć. Robiliśmy same zadania chociaż zależało mi na nauce. Myślałam, że za kwotę 120 zł powinno się cokolwiek nauczyć, a nie zastanawiać nad zadaniem 20 min. Rozumiem że nie zawsze wpada się na pomysł jak rozwiązać dane zadanie, dlatego korepetytora nie powinien być tak pewny siebie i rozwiązywać materiał który potrafi zrobić. Nie pol cam jeśli chodzi o rozszerzenie, z zajęć nie wciagnelam kompletnie nic.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.