Dorota Dax Rock Vocal Studio

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

NOWOŚĆ!!! zajmuję się nauką śpiewu ROCK, METAL - , SCREAM
 POP,  KLASYKA  musical
Miejsce - on line i w Bytomiu 

.moi uczniowie :
także do posłuchania:

SAVITARIUM
savitarium kropka com

NeuOberschlesien - Akustycznie (PR 3, 22.02.2018) moj uczeń Michał Stawiński, wokalista zespołu NEUOBERSCHLESIEN - koncert akustyczny w Polskim Radiu Rzeszów [26.01.2018.]

praca nad wokalem do płyty zespołów -
NEUOBERSCHLESIEN (Metal)
TRANSGRESJA (Rock Metal aternative metal)
SYNAISTHESIS (Rock/Metal)
DJAVENA (Slavic Progressive Metal) 
strona  djavena .com
RAVENGER (Heavy Metal)
IRONBOUND (Heavy Metal )
CRONICA (folk metal )

Zajęcia prowadzę w BYTOMIU

witam, ukończyłam Akademię Muzyczną i zajmuje się nauką śpiewu, – piosenkarstwo-mix i śpiew klasyczny. Przygotowuję od podstaw, mam sprawdzone i skuteczne metody nauczania które dają dobre efekty w krótkim czasie.
Nauka śpiewu obejmuje
:-prawidłową emisję głosu,
-ćwiczenia oddechowe,dykcyjne i artykulacyjne,
-dobór odpowiedniego repertuaru,
-interpretację piosenki,
oczywiście także prowadzę naukę gry na instrumentach klawiszowych tak jak pianino, keyboard
-pracę z akompaniatorem,
-śpiew z nut (opcjonalnie na życzenie ucznia).
PROWADZĘ TAKŻE ZAJĘCIA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Pracuję jako korepetytor wokalny w jednym ze śląskich teatrów a także przygotowuję spektakle od strony muzyczno-wokalnej.
Oprócz nauki śpiewu przygotowuję na studia aktorskie, muzyczne i wszelkiego rodzaju castingi , konkursy i przeglądy. Oprócz śpiewu prowadzę dla zainteresowanych zajęcia z kształcenia słuchu, solfeżu i interpretacji piosenki.Jeżeli masz plany dostania się do wyższej szkoły lub studium to zadzwoń, pomogę .
Ze względu na dużą konkurencję i wysoki poziom rekrutacji bardzo proszę o jak najwcześniejsze rozpoczęcie przygotowań, przynajmniej 3 m-ce przed planowanym egzaminem. Im mniej czasu tym mniej szans na pomyślne zdanie egzaminów)
Ponad to prowadzę NAUKĘ GRY NA INSTRUMENTACH        KLAWISZOWYCH - PIANINO, KEYBOARD, głównie młodzież i osoby dorosłe.
akompaniuję i współpracuje jako pianistka z   wokalistami.
Doświadczenie:15 lat w śląskich teatrach muzycznych)))
Certyfikaty:Ukończona Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia klasa fortepianu.Dyplom magistra sztuki - Akademia Muzyczna  kierunek - wydział - Wychowanie Muzyczne : - pedagogika fortepianu pedagogika wychowania muzycznego prowadzenie zespołów wokalno-instrumentalnych, dyrygowanie chóralistyka emisja głosu kształcenie słuchu harmonia kompozycja instrumentacja psychologia pedagogika ogólna i dalszych 10 innych pośrednich ;)

WAŻNA INFORMACJA !!!

Proszę parkować samochód na parkingu sklepu Biedronka, drukując w stojącym przy sklepie parkomacie bezpłatny bilet na 90 minut. Na osiedlu gdzie mieszkam, ulice zostały wykupione przez spółkę głównie adwokatów i ten proceder polega na tym  że pobierają opłaty za parking a głównie polują na gości by wystawić mandat na 100 zł. Postawili kilka tabliczek informacyjnych, ale są w tak mało widocznym miejscu że trudno je zauważyć. Ewentualnie można zaparkować przy moim samym bloku, ale nie zawsze jest miejsce. Dlatego lepiej na parkingu  Biedronki

post scriptum

 Nie zapraszam do współpracy że względu na moj osobisty komfort psychiczny  satanistow  i wszelkich wyznawców totalitarnych ideologiiJestem narażona wówczas  na notoryczne wysłuchiwanie tresci tekstowych które atakują mój system wartosci.  Nie podejmuję się edukacji takich osób .Pozdrawiam 

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1995 - 06.2000
Akademia Muzyczna w Katowicach
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2000 - aktualnie
korepetytor wokalny, pedagog ,
Gliwicki Teatr Muzyczny Teatr Rozrywki w Chorzowie Śląski Teatr Lalki i Aktora w Katowicach Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie Szkoła Aktorska Teatru Śląskiego w Katowicach

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2022

Bardzo, bardzo polecam! Od dwóch miesięcy uczę się śpiewać pod okiem Pani Doroty i jestem bardzo zadowolona z tego, jakie udało mi się zrobić postępy w tak krótkim czasie. Cudowna nauczycielka i przemiła osoba, myślę że z każdego zdoła coś wykrzesać, skoro ze mnie się udało :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.