Dorota Dax Rock Vocal Studio

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Bytom
Katowice
Gliwice
Sosnowiec
Chorzów
Faktura VAT

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

NOWOŚĆ!!! zajmuję się nauką śpiewu ROCK, METAL - , SCREAM
 POP,  KLASYKA  musical
Miejsce - on line i w Bytomiu 

.moi uczniowie :
także do posłuchania:

SAVITARIUM
savitarium kropka com

NeuOberschlesien - Akustycznie (PR 3, 22.02.2018) moj uczeń Michał Stawiński, wokalista zespołu NEUOBERSCHLESIEN - koncert akustyczny w Polskim Radiu Rzeszów [26.01.2018.]

praca nad wokalem do płyty zespołów -
NEUOBERSCHLESIEN (Metal)
TRANSGRESJA (Rock Metal aternative metal)
SYNAISTHESIS (Rock/Metal)
DJAVENA (Slavic Progressive Metal) 
strona  djavena .com
RAVENGER (Heavy Metal)
IRONBOUND (Heavy Metal )
CRONICA (folk metal )
DEFUSION (rock progresywny)

Zajęcia prowadzę w BYTOMIU

witam, ukończyłam Akademię Muzyczną i zajmuje się nauką śpiewu, – piosenkarstwo-mix i śpiew klasyczny. Przygotowuję od podstaw, mam sprawdzone i skuteczne metody nauczania które dają dobre efekty w krótkim czasie.
Nauka śpiewu obejmuje
:-prawidłową emisję głosu,
-ćwiczenia oddechowe,dykcyjne i artykulacyjne,
-dobór odpowiedniego repertuaru,
-interpretację piosenki,
oczywiście także prowadzę naukę gry na instrumentach klawiszowych tak jak pianino, keyboard
-pracę z akompaniatorem,
-śpiew z nut (opcjonalnie na życzenie ucznia).
PROWADZĘ TAKŻE ZAJĘCIA W JĘZYKU ANGIELSKIM
Pracuję jako korepetytor wokalny w jednym ze śląskich teatrów a także przygotowuję spektakle od strony muzyczno-wokalnej.
Oprócz nauki śpiewu przygotowuję na studia aktorskie, muzyczne i wszelkiego rodzaju castingi , konkursy i przeglądy. Oprócz śpiewu prowadzę dla zainteresowanych zajęcia z kształcenia słuchu, solfeżu i interpretacji piosenki.Jeżeli masz plany dostania się do wyższej szkoły lub studium to zadzwoń, pomogę .
Ze względu na dużą konkurencję i wysoki poziom rekrutacji bardzo proszę o jak najwcześniejsze rozpoczęcie przygotowań, przynajmniej 3 m-ce przed planowanym egzaminem. Im mniej czasu tym mniej szans na pomyślne zdanie egzaminów)
Ponad to prowadzę NAUKĘ GRY NA INSTRUMENTACH        KLAWISZOWYCH - PIANINO, KEYBOARD, głównie młodzież i osoby dorosłe.
akompaniuję i współpracuje jako pianistka z   wokalistami.
Doświadczenie:15 lat w śląskich teatrach muzycznych)))
Certyfikaty:Ukończona Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia klasa fortepianu.Dyplom magistra sztuki - Akademia Muzyczna  kierunek - wydział - Wychowanie Muzyczne : - pedagogika fortepianu pedagogika wychowania muzycznego prowadzenie zespołów wokalno-instrumentalnych, dyrygowanie chóralistyka emisja głosu kształcenie słuchu harmonia kompozycja instrumentacja psychologia pedagogika ogólna i dalszych 10 innych pośrednich ;)

WAŻNA INFORMACJA !!!

Proszę parkować samochód na parkingu sklepu Biedronka, drukując w stojącym przy sklepie parkomacie bezpłatny bilet na 90 minut. 

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Dorota Dax Rock Vocal Studio
ul Łużycka
41-902 Bytom
NIP: 9371419327

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1995 - 06.2000
Akademia Muzyczna w Katowicach
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2000 - aktualnie
korepetytor wokalny, pedagog ,
Gliwicki Teatr Muzyczny Teatr Rozrywki w Chorzowie Śląski Teatr Lalki i Aktora w Katowicach Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie Szkoła Aktorska Teatru Śląskiego w Katowicach

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2024

Mega przyjazna i pozytywna nauczycielka. Bardzo profesjonalna, po ponad 2 miesiącach widać progres, mam lepszą emisję dźwięku, poznałem dużo przydatnej wiedzy i ćwiczeń. Polecam:)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2022

Bardzo, bardzo polecam! Od dwóch miesięcy uczę się śpiewać pod okiem Pani Doroty i jestem bardzo zadowolona z tego, jakie udało mi się zrobić postępy w tak krótkim czasie. Cudowna nauczycielka i przemiła osoba, myślę że z każdego zdoła coś wykrzesać, skoro ze mnie się udało :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.