Dorota Dax Rock Vocal Studio

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Bytom
Katowice
Gliwice
Sosnowiec
Chorzów
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Zajmuję się nauką śpiewu ROCK, METAL - SCREAM oraz POP i KLASYKA musical

także do posłuchania:

NeuOberschlesien - Akustycznie (PR 3, 22.02.2018) moj uczeń Michał Stawiński, wokalista zespołu NEUOBERSCHLESIEN - koncert akustyczny w Polskim Radiu Rzeszów [26.01.2018.]

praca nad wokalem do płyty zespołów -
NEUOBERSCHLESIEN (Metal)
TRANSGRESJA
SYNAISTHESIS (Rock/Metal)
DJAVENA (Slavic Progressive Metal) strona djavena. com
RAVENGER (Heavy Metal)
IRONBOUND (Heavy Metal)

ZAJĘCIA PROWADZĘ W BYTOMIU

witam, ukończyłam Akademię Muzyczną i zajmuje się nauką śpiewu w tzw kompletnej technice wokalnej  CVT .Przygotowuję od podstaw, mam sprawdzone i skuteczne metody nauczania które dają dobre efekty w krótkim czasie.Nauka śpiewu obejmuje:
-prawidłową emisję głosu,
-ćwiczenia oddechowe,
dykcyjne i artykulacyjne,
-dobór odpowiedniego repertuaru,
-interpretację piosenki
-pracę z akompaniatorem,
-śpiew z nut (opcjonalnie na życzenie ucznia).
PROWADZĘ ZAJĘCIA 
dla początkujących , dla osób traktujących  śpiew hobbystyczne  oraz dla wokalistów  zawodowych. 
Ogolnie mowiac jestem także nauczycielem od "zadań specjalnych" ))  :
krótkich terminów do   nagrania  płyty , dema czy  konkursu, zmiany z techniki klasycznej na rockową  (uczniowie szkół muzycznych ), korekta  błędów emisyjnych u czynnych wokalistów ,  w zespole przygotowanie  w krótkim czasie do roli wokalisty  np gitarzysty.

Praca nad wokalem to  głównie  opanowanie technik oddechowych. Dla odoób pracujących głosem - ćwiczenia nad obniżeniem tembru głosu .
Nie rozwlekam procesu  kształcenia,  daję konkretny rady i celowane ćwiczenia pod dany problem.   

ZAJĘCIA WOKALNE  80 zl/1h
GRA NA PIANINIE.    75/1h

Pracuję jako korepetytor wokalny w jednym ze śląskich teatrów a także przygotowuje spektakle od strony muzyczno-wokalnej. Oprócz nauki śpiewu przygotowuje na studia aktorskie, muzyczne i wszelkiego rodzaju castingi , konkursy i przeglądy. Oprócz śpiewu prowadzę dla zainteresowanych zajęcia z kształcenia słuchu, solfeżu i interpretacji piosenki.  
Jeżeli masz plany dostania się do wyższej szkoły lub studium to zadzwoń, pomogę .
 Ze względu na dużą konkurencję i wysoki poziom rekrutacji bardzo proszę o jak najwcześniejsze rozpoczęcie przygotowań, przynajmniej 3 m-ce przed planowanym egzaminem. Im mniej czasu tym mniej szans na pomyślne zdanie egzaminów))   
Ponad to prowadzę NAUKĘ GRY NA INSTRUMENTACH KLAWISZOWYCH - PIANINO, KEYBOARD - głównie młodzież i osoby dorosłe   . Ilość zajęć  można ustalić wg potrzeb .
akompaniuję i współpracuje jako pianistka z wokalistami.
Doświadczenie:15 lat w śląskich teatrach muzycznych
Certyfikaty:Ukończona Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia , klasa fortepianu. Dyplom magistra sztuki - Akademia Muzyczna, kierunek - wydział - Edukacja Muzyczna - pedagogika fortepianu pedagogika wychowania muzycznego prowadzenie zespołów wokalno-instrumentalnych, dyrygowanie chóralistyka emisja głosu kształcenie słuchu harmonia kompozycja instrumentacja psychologia pedagogika ogólna i dalszych 10 innych pośrednich ;)20 lat pedagog, korepetytor wokalny i aktorski , pianistka w teatrach muzycznych i dramatycznych na terenie Polski, kierownik muzyczny w teatrze, realizator spektakli muzycznych, pianistka koncertująca, nauczyciel śpiewu w różnych technikach wokalnych, od śpiewu operowego, musicalu, popu mix - sls, aż po wokal rockowy i metalowy , ekstremalne techniki wokalne - screaming i growling. Ekstremalny wokal prowadzę wg techniki stosowanej przez Melissę Cross.
Aby byly widoczne efekty używania technik  ekstremalnych potrzebne są (z mojego doswiadczenia) miniimum 3 zajęcia. Najlepiej  raz  w tygodniu.
Nauka mocnej rockowej emisji  głosu przynosi efekty po  miesiącu, średnio  4 zajęcia ,  zakładając że mamy  słuch i potrafimy  czysto powtórzyć dźwięk. Wówczas  pracujemy nad podparciem przepony , odpowiednim ułożeniu  podniebienia i wykorzystaniu rezonatorow .  W innych  przypadkach  czas nauki  rozciąga się  w czasie  ze względu na proces kształcenia  słuchu. 
MIX jest  do miesiąca spełniając w/w warunki.  Wokal klasyczny w zależności od  naturalnych predyspozycji , efekty  już  widać  po 3 miesiacach,  jednakże jako  technika wokalna  wymaga  ciągłego doskonalenia, podobnie jak  gra na instrumentach jak skrzypce czy fortepian. 
Rap , mówienie, minimum 3 zajęcia. 

Zajęcia są z reguły intensywne, więc proszę być w miarę  wypoczetym ,Zajęcia nie będą efektywne  po saunie , treningu na siłowni , po nocnej  zmianie , bo nie będzie  siły do śpiewania.   Do dyspozycji woda  mineralna,  herbata, kawa w ramach zajęć.  

Wystawiam faktury .Formy rozliczeń :Gotówka,  blik na telefon 

WAŻNA INFORMACJA
Proszę parkować samochód na parkingu sklepu Biedronka, drukując w stojącym przy sklepie parkomacie bezpłatny bilet na 90 minut. Na osiedlu gdzie mieszkam, ulice zostały wykupione przez spółkę głównie adwokatów i ten proceder polega na tym  że pobierają opłaty za parking a głównie polują na gości by wystawić mandat na 100 zł. Postawili kilka tabliczek informacyjnych, ale są w tak mało widocznym miejscu że trudno je zauważyć. Ewentualnie można zaparkować przy moim samym bloku, ale nie zawsze jest miejsce. Dlatego lepiej na parkingu  Biedronki. 

Post scriptum

Nie zapraszam do współpracy że względu na moj osobisty komfort psychiczny  satanistow  i wszelkich wyznawców totalitarnych ideologiiJestem narażona wówczas  na notoryczne wysłuchiwanie tresci tekstowych które atakują mój system wartosci.  Nie podejmuję się edukacji takich osób .Pozdrawiam 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Dorota Dax Rock Vocal Studio
ul Łużycka
41-902 Bytom
NIP: 9371419327

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1995 - 06.2000
Akademia Muzyczna w Katowicach
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2000 - aktualnie
korepetytor wokalny, pedagog ,
Gliwicki Teatr Muzyczny Teatr Rozrywki w Chorzowie Śląski Teatr Lalki i Aktora w Katowicach Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie Szkoła Aktorska Teatru Śląskiego w Katowicach

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2024

Mega przyjazna i pozytywna nauczycielka. Bardzo profesjonalna, po ponad 2 miesiącach widać progres, mam lepszą emisję dźwięku, poznałem dużo przydatnej wiedzy i ćwiczeń. Polecam:)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2022

Bardzo, bardzo polecam! Od dwóch miesięcy uczę się śpiewać pod okiem Pani Doroty i jestem bardzo zadowolona z tego, jakie udało mi się zrobić postępy w tak krótkim czasie. Cudowna nauczycielka i przemiła osoba, myślę że z każdego zdoła coś wykrzesać, skoro ze mnie się udało :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.