Grand Art Dorota Dakszewicz

Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
 
Online
Bytom
Katowice
Zabrze
Dąbrowa Górnicza
Gliwice
Chorzów
Sosnowiec
Faktura VAT

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Zajmuję się nauką śpiewu ROCK, METAL - SCREAM oraz POP i KLASYKA musical
w linku : zespoł TRANSGRSJA  , mój uczeń wokalista zespołu PAWEŁ GŁADYSZ  - finaliści Antyfestu Antyradia 2018 ,półfinaliści programu Mam Talent, wykonawcy na Pol’and’Rock Festival 2019

także do posłuchania: NeuOberschlesien - Akustycznie (PR 3, 22.02.2018) moj uczeń Michał Stawiński, wokalista zespołu NEUOBERSCHLESIEN - koncert akustyczny w Polskim Radiu Rzeszów [26.01.2018.]

praca nad wokalem do płyty zespołów -
TRANSGRESJA (Rock/Metal  Alternatywny)
NEUOBERSCHLESIEN (Metal)
SYNAISTHESIS (Rock/Metal)
DJAVENA (Slavic Progressive Metal) strona djavena. com
RAVENGER (Heavy Metal)

ZAJĘCIA PROWADZĘ W BYTOMIU

witam, ukończyłam Akademię Muzyczną i zajmuje się nauką śpiewu w tzw kompletnej technice wokalnej  CVT .Przygotowuję od podstaw, mam sprawdzone i skuteczne metody nauczania które dają dobre efekty w krótkim czasie.Nauka śpiewu obejmuje:
-prawidłową emisję głosu,
-ćwiczenia oddechowe,
dykcyjne i artykulacyjne,
-dobór odpowiedniego repertuaru,
-interpretację piosenki
-pracę z akompaniatorem,
-śpiew z nut (opcjonalnie na życzenie ucznia).
PROWADZĘ ZAJĘCIA 
dla początkujących , dla osób traktujących  śpiew hobbystyczne  oraz dla wokalistów  zawodowych. 
Ogolnie mowiac jestem także nauczycielem od "zadań specjalnych" ))  :
krótkich terminów do   nagrania  płyty , dema czy  konkursu, zmiany z techniki klasycznej na rockową  (uczniowie szkół muzycznych ), korekta  błędów emisyjnych u czynnych wokalistów ,  w zespole przygotowanie  w krótkim czasie do roli wokalisty  np gitarzysty.

Praca nad wokalem to  głównie  opanowanie technik oddechowych. Dla odoób pracujących głosem - ćwiczenia nad obniżeniem tembru głosu .
Nie rozwlekam procesu  kształcenia,  daję konkretny rady i celowane ćwiczenia pod dany problem.   

ZAJĘCIA WOKALNE  70 zl/1h
GRA NA PIANINIE.    60/1h

Pracuję jako korepetytor wokalny w jednym ze śląskich teatrów a także przygotowuje spektakle od strony muzyczno-wokalnej. Oprócz nauki śpiewu przygotowuje na studia aktorskie, muzyczne i wszelkiego rodzaju castingi , konkursy i przeglądy. Oprócz śpiewu prowadzę dla zainteresowanych zajęcia z kształcenia słuchu, solfeżu i interpretacji piosenki.  
Jeżeli masz plany dostania się do wyższej szkoły lub studium to zadzwoń, pomogę .
 Ze względu na dużą konkurencję i wysoki poziom rekrutacji bardzo proszę o jak najwcześniejsze rozpoczęcie przygotowań, przynajmniej 3 m-ce przed planowanym egzaminem. Im mniej czasu tym mniej szans na pomyślne zdanie egzaminów))   
Ponad to prowadzę NAUKĘ GRY NA INSTRUMENTACH KLAWISZOWYCH - PIANINO, KEYBOARD - głównie młodzież i osoby dorosłe   . Ilość zajęć  można ustalić wg potrzeb .
akompaniuję i współpracuje jako pianistka z wokalistami.
Doświadczenie:15 lat w śląskich teatrach muzycznych
Certyfikaty:Ukończona Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia , klasa fortepianu. Dyplom magistra sztuki - Akademia Muzyczna, kierunek - wydział - Edukacja Muzyczna - pedagogika fortepianu pedagogika wychowania muzycznego prowadzenie zespołów wokalno-instrumentalnych, dyrygowanie chóralistyka emisja głosu kształcenie słuchu harmonia kompozycja instrumentacja psychologia pedagogika ogólna i dalszych 10 innych pośrednich ;)20 lat pedagog, korepetytor wokalny i aktorski , pianistka w teatrach muzycznych i dramatycznych na terenie Polski, kierownik muzyczny w teatrze, realizator spektakli muzycznych, pianistka koncertująca, nauczyciel śpiewu w różnych technikach wokalnych, od śpiewu operowego, musicalu, popu mix - sls, aż po wokal rockowy i metalowy , ekstremalne techniki wokalne - screaming i growling. Ekstremalny wokal prowadzę wg techniki stosowanej przez Melissę Cross.
Aby byly widoczne efekty używania technik  ekstremalnych potrzebne są (z mojego doswiadczenia) miniimum 3 zajęcia. Najlepiej  raz  w tygodniu.
Nauka mocnej rockowej emisji  głosu przynosi efekty po  miesiącu, średnio  4 zajęcia ,  zakładając że mamy  słuch i potrafimy  czysto powtórzyć dźwięk. Wówczas  pracujemy nad podparciem przepony , odpowiednim ułożeniu  podniebienia i wykorzystaniu rezonatorow .  W innych  przypadkach  czas nauki  rozciąga się  w czasie  ze względu na proces kształcenia  słuchu. 
MIX jest  do miesiąca spełniając w/w warunki.  Wokal klasyczny w zależności od  naturalnych predyspozycji , efekty  już  widać  po 3 miesiacach,  jednakże jako  technika wokalna  wymaga  ciągłego doskonalenia, podobnie jak  gra na instrumentach jak skrzypce czy fortepian. 
Rap , mówienie, minimum 3 zajęcia. 

Zajęcia są z reguły intensywne, więc proszę być w miarę  wypoczetym ,Zajęcia nie będą efektywne  po saunie , treningu na siłowni , po nocnej  zmianie , bo nie będzie  siły do śpiewania.   Do dyspozycji woda  mineralna,  herbata, kawa w ramach zajęć.  

Wystawiam faktury .Formy rozliczeń :Gotówka,  blik na telefon 

WAŻNA INFORMACJA
Proszę parkować samochód na parkingu sklepu Biedronka, drukując w stojącym przy sklepie parkomacie bezpłatny bilet na 90 minut. Na osiedlu gdzie mieszkam, ulice zostały wykupione przez spółkę głównie adwokatów i ten proceder polega na tym  że pobierają opłaty za parking a głównie polują na gości by wystawić mandat na 100 zł. Postawili kilka tabliczek informacyjnych, ale są w tak mało widocznym miejscu że trudno je zauważyć. Ewentualnie można zaparkować przy moim samym bloku, ale nie zawsze jest miejsce. Dlatego lepiej na parkingu  Biedronki.

Wszelkie  niedyspozycje glosowe i choroby  proszę zgłaszać  jak możliwe  najwcześniej żebym  mogła  zaprosić innego ucznia na wolną godzinę , gdyż  mam kilka osób chętnych na zajęcia dodatkowe w wolne okienka))

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Grand Art Dorota Dakszewicz
Łużycka 12 - Rock Art Vocal Studio , nad apteką Saturn
41-902 Bytom
NIP: 9371419726

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1995 - 06.2000
Akademia Muzyczna w Katowicach
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2000 - aktualnie
korepetytor wokalny, pedagog ,
Gliwicki Teatr Muzyczny Teatr Rozrywki w Chorzowie Śląski Teatr Lalki i Aktora w Katowicach Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie Szkoła Aktorska Teatru Śląskiego w Katowicach

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.