Gracjan Adamski

Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
Online
Gliwice
Katowice
Opole
Mikołów
Jaworzno
Rybnik
Ruda Śląska
Piekary Śląskie

Gracjan Adamski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Gracjan Adamski

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2022

Zaczelismy korki poczatkiem wrzesnia mega sie balem rozszerzenia a teraz stabilne 4 a przede wszystkim jest motywacja zeby sie angazowac bardziej i uczyc wiecej sa ambicje na 5
Sam sie sobie dziwie ale polubilem matme

Polecam Gracjana jak trafil do mnie trafi do kazdego

avatar
Janina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2022

Pan Adamski z powierzonego mu zadania wywiązał się znakomicie - Klara napisała maturę rozszerzoną na 90%, co pozwoliło jej dostać się na wymarzoną architekturę. Teraz “wziął w obroty” syna Patryka i systematycznie nadrabiają zaległości, kontrolując przy tym bieżące oceny.
Polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2022

Najlepszy korepetytor jakiego mialam a bylo ich 4 w calym okresie szkoly! Mature zdalam na 100%

avatar
Krystian M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2022

Polecam zajecia z matematyki w formie online ktore sa prowadzone perfekcyjnie. Ja zdecydowałem się na zajecia dwa razy w tygodniu po godzinie i jestem pod wrazeniem. Nauczyciel jest sympatyczny i w prosty sposób potrafi wytłumaczyć trudne zagadnienia. Już widzę efekty bo z 2 na koniec roku wskoczylem na 4 proponowane na semestr a ucze sie dopiero od lipca. Pozdrawiam Krystian

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2022

Dzięki korepetycjom u Pana Gracjana syn zdał egzamin maturalny z matematyki na 96%. Pan Gracjan prowadzi lekcje w przyjaznej, a jednocześnie pracowitej atmosferze, syn chętnie na nie chodził. Młody nawet nie wiedział, kiedy się uczył, a wynik mówi sam za siebie. Szczerze polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.