Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski70 - 80 / 55 min

Gosia Tyszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Moje zajęcia skierowane są do ambitnych kobiet, które pragną zmiany zawodowej i nabrania pewności siebie w mówieniu po angielsku.

Zatem jeśli:

-czujesz że twoja obecna praca nie daje Ci spełnienia, i wiesz, że jedyną barierą, która stoi na przeszkodzie, abyś mogła rozwinąć skrzydła jest wstyd przed mówieniem po angielsku,
-jesteś na etapie szukania pracy i rozmów kwalifikacyjnych, i czujesz, że potrzebujesz kogoś kto skutecznie przygotuje Cię do przejścia przez ten etap,
-Twoja praca daje Ci satysfakcję, ale mimo to, chcesz czuć się w niej pewniej i podkręcić swój angielski,
-jesteś licealistką, która ma ambitne plany na przyszłość i potrzebujesz skutecznego treningu maturalnego,

a do tego w gratisie chcesz otrzymać dawkę dobrej zabawy i po prostu przyjemnie spędzić czas, to koniecznie się do mnie odezwij :)

Na początek trochę o mnie - Nauczanie jest moją pasją. Zależy mi na tym, aby moje kursantki poza zrozumieniem tzw. regułek, przełamywały wstyd przed mówieniem, i osiągały sukcesy na polu zawodowym.

Jestem lektorką języka angielskiego, posiadającą ponad 5 letnie doświadczenie w nauczaniu. Umiejętności językowe zdobywałam na studiach, oraz podczas wielokrotnych pobytów w Stanach Zjednoczonych. Posiadam dyplom ukończenia kierunku International Business na Akademii Leona Koźmińskiego oraz certyfikat LCCI (język angielski biznesowy) . Ostatnio miałam również przyjemność wypowiadać się w roli eksperta na antenie telewizji Polsat.

Posiadam również kilkuletnie doświadczenie pracy w międzynarodowej korporacji, jako specjalista ds. PR i marketingu . Dzięki temu cennemu doświadczeniu mam doskonałą orientację w sferze biznesowej, co wielokrotnie okazuje się niezwykle przydatne podczas zajęć z moimi kursantami.

Kładę bardzo duży nacisk na poprawę umiejętności konwersacyjnych, poszerzenie zasobu słownictwa, a także lepsze rozumienie gramatyki . Moje doświadczenie pokazuje, że są to aspekty, które sprawiają słuchaczom największą trudność.

Na zajęciach pracujemy na materiałach autentycznych, dostosowanych do Twojego poziomu językowego- pozwala to na kontakt oraz na osłuchanie się z żywym językiem. Jednak co najważniejsze, podczas lekcji, przez zdecydowaną większość czasu skupiamy się na konwersacji. Jeśli więc jednocześnie szukasz kogoś, z kim możesz odbywać rozmowy na różnorodne tematy to jestem właściwą osobą :)

Dodatkowo, na Twoje życzenie przygotowuję spersonalizowane plany pracy własnej - wspólnie ustalamy ile czasu poza naszymi sesjami jesteś w stanie poświęcić na pracę własną. Na tej podstawie otrzymujesz ode mnie inne zadanie do wykonania, dla jeszcze lepszych efektów naszych zajęć.

Dzięki lekcjom ze mną zyskasz:
[**znaczącą poprawę umiejętności językowych w krótkim czasie,*]
[**lepsze rozumienie języka oraz przełamanie bariery w mówieniu,*]
[**potwierdzoną skuteczność nauki - moi uczniowie podchodzący do rozszerzonych egzaminów osiągają wyniki na poziomie minimum 80%,*]
[**szansę na znalezienie lepszej pracy dzięki podniesieniu swoich umiejętności językowych,*]

Na sam koniec chciałabym dodać, że przywiązuję dużą wagę do jakości prowadzonych przeze mnie zajęć. Dlatego zanim się do mnie odezwiesz sprawdź czy będzie nam się dobrze razem pracowało:

- nauka angielskiego jest dla Ciebie dużym priorytetem ,
- masz chęci i zapał, do regularnej nauki,
- jesteś na poziomie minimum A2 i posiadasz już pewne fundamenty języka,
- możesz poświęcić czas na regularną naukę poza naszymi zajęciami

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, to daj mi koniecznie znać. Nie mogę się doczekać, aż rozpoczniemy nasze zajęcia :)

Cennik:

70 zł/60 min - przygotowanie do matury
80 zł/60 min - konwersacje

Wystawiam faktury.

Oto co mówią o mnie moi kursanci (poniższe opinie znajdziesz u mnie na FB :)

Gosia jest wyrozumiałą, cierpliwą i życzliwą osobą, zaraża swoją pasją do języka angielskiego. Zawsze znajdzie sposób na wytłumaczenie najtrudniejszych zagadnień. Jej indywidualne podejście i zaangażowanie pomaga przygotować się do najtrudniejszych egzaminów. Najlepsze lekcje języka angielskiego, gorąco polecam!!! Sandra G.,

W ciągu miesiąca poznałam wiele przydatnych zwrotów i umiem je zastosować ( w moim przypadku niewiarygodne he he). Lekcje z Gosią są ciekawe i fajne. Po zajęciach chętnie zaglądam do notatek. Miałam wielu nauczycieli od angielskiego, ale żaden nie dorównuje Gosi. Dzięki bardzo za cierpliwość do mnie i sprawdzanie mojej twórczości poza lekcjami. Polecam!! Ocena : brak skali Dominika M. ,

Zapraszam również na mojego bloga: treningangielskiego[kropka]pl a także do obserwowania mnie na instagramie (gosiatyszka), gdzie dzielę się swoją wiedzą i poradami odnośnie nauki języka. Przyjdź i przywitaj się!

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Gosią. Bez szkolnej atmosfery, ocen i porównywań do innych. Warto zrobić coś dla siebie, mieć satysfakcję z poszerzonej znajomości języka angielskiego a jednocześnie spędzić czas z miłą osobą. Uśmiech Gosi dodaje energii do nauki!!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2020

Bardzo polecam naukę języka angielskiego z Gosią !
Lekcje odpywają się w przyjaznej i swobodnej atmosferze, zawsze z uśmiechem :)
Gosia jest profesjonalistką, zawsze przygotowaną do zajęć. Wybiera tematy, tak aby dostosować je do swojego ucznia i sprawia, że lekcje są dla niego interesujące, a nauka to przyjemność.
Umiejętnie przełamuje blokady związane ze speakingiem, a konwersacja po prostu płynie :)

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2020

Potrzebowałem przygotowania się do rozmowy rekrutacyjnej po angielsku. Już po kilku lekcjach poczułem się dużo pewniej rozmawiając o swoim doświadczeniu zawodowym po angielsku. Byłem jednak zaskoczony, kiedy tak szybko udało mi się dostać pracę na naprawdę fajnym stanowisku. Jest w tym bardzo duża zasługa Gosi. Gosia nie tylko przygotowała mnie do interview pod względem językowym, ale też dała mi kilka wskazówek merytorycznych, co do samej rozmowy, ale też CV. Bardzo, bardzo polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2020

Gosia jest moim lektorem od niemalże roku. Lekcje przebiegają w przemiłej atmosferze, a Gosia jest Zawsze doskonale przygotowana do zajęć. Dużym plusem jest to, że nie korzystamy z podręczników, a jedynie z materiałów autentycznych czyli z podcastów, filmików czy artykułów. Jednak dla mnie najważniejsza kwestią jest to, w jaki sposób prowadzone są zajęcia- zdecydowana większa cześć lekcji to rozmowa w języku angielskim na przeróżne (ale zawsze ciekawe) tematy. Mogę powiedzieć, że to właśnie dzięki tej swobodnej atmosferze coraz pewniej czuje się w tym języku. Od Gosi bije ogromna pasja do angielskiego, i zdecydowanie potrafi tą pasją zarażać innych :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2017

Pani Małgosia uczy mnie j.angielskiego od roku. Przez ten czas zrobiłam ogromne postępy w nauce. Przełamałam barierę językowa i poszerzyłam zasób słownictwa dzięki czemu porozumiewanie się z anglojęzycznymi kontrahentami nie stanowi już dla mnie problemu. Lekcje są prowadzone w bardzo przystępnej formie z ciekawymi materiałami. Zdecydowanie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.