Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Warszawa (Targówek +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje języka angielskiego, dzięki którym wreszcie przełamiesz barierę językową i nabierzesz pewności siebie. Nauczanie jest moją pasją. Zależy mi na tym, aby moi uczniowie poza zrozumieniem tzw. regułek, przełamywali wstyd przed mówieniem, i osiągali sukcesy na polu szkolnym i zawodowym.

Nauczaniem języka angielskiego zajmuję się od ponad 5 lat. Umiejętności językowe zdobywałam na studiach, oraz podczas wielokrotnych pobytów w Stanach Zjednoczonych. Posiadam dyplom ukończenia kierunku International Business  na Akademii Leona Koźmińskiego oraz certyfikat LCCI (język angielski biznesowy).

Specjalizuję się w nauczaniu General i Business English. Dodatkowo prowadzę także zajęcia przygotowujące do rozmów rekrutacyjnych w języku angielskim oraz konsultacje CV.

Podczas pracy z uczniem kładę bardzo duży nacisk na poprawę umiejętności konwersacyjnych, poszerzenie zasobu słownictwa, a także lepsze rozumienie gramatyki . Moje doświadczenie pokazuje, że są to aspekty, które sprawiają słuchaczom największą trudność.
Na zajęciach pracujemy na materiałach autentycznych , dostosowanych do poziomu ucznia - pozwala to na kontakt oraz osłuchanie się z żywym językiem.

Dzięki lekcjom ze mną zyskasz:
*znaczącą poprawę umiejętności językowych w krótkim czasie,
*lepsze rozumienie języka oraz przełamanie bariery w mówieniu,
*potwierdzoną skuteczność nauki - moi uczniowie podchodzący do rozszerzonych egzaminów osiągają wyniki na poziomie minimum 80%,
*szansę na znalezienie lepszej pracy dzięki podniesieniu swoich umiejętności językowych,
*wszystkie niezbędne materiały dydaktyczne i dojazd w cenie.

UWAGA!

Ze względu na zbliżające się ferie zimowe, dysponuję wolnymi miejscami na pojedyncze zajęcia. To idealne rozwiązanie dla Ciebie jeśli:

*potrzebujesz jednorazowych konsultacji, podczas których popracujemy nad trapiącymi Cię obecnie problemami językowymi,
*czeka Cię rozmowa rekrutacyjna na wymarzone stanowisko, ale nie czujesz się wystarczająco pewnie jeśli chodzi o Twój angielski,
*myślisz o stałych zajęciach ze mną, ale chcesz przekonać się, czy będę dla Ciebie odpowiednim lektorem języka angielskiego :)

Podczas pojedynczych zajęć nie tylko popracujemy nad trapiącymi Cię problemami, ale również pokażę Ci narzędzia, dzięki którym będziesz mogła szlifować swoje umiejętności samodzielnie - między innymi podaruję Ci mojego ebooka z 14dniowym wyzwaniem językowym :)

Zapraszam również na mojego bloga: treningangielskiego[kropka]pl a także do obserwowania mnie na instagramie (gosiatyszka), gdzie dzielę się swoją wiedzą i poradami odnośnie nauki języka. Przyjdź i przywitaj się!

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2017

Pani Małgosia uczy mnie j.angielskiego od roku. Przez ten czas zrobiłam ogromne postępy w nauce. Przełamałam barierę językowa i poszerzyłam zasób słownictwa dzięki czemu porozumiewanie się z anglojęzycznymi kontrahentami nie stanowi już dla mnie problemu. Lekcje są prowadzone w bardzo przystępnej formie z ciekawymi materiałami. Zdecydowanie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.