Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa
Kraków

Gosia Tyszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Gosia Tyszka

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Gosią. Bez szkolnej atmosfery, ocen i porównywań do innych. Warto zrobić coś dla siebie, mieć satysfakcję z poszerzonej znajomości języka angielskiego a jednocześnie spędzić czas z miłą osobą. Uśmiech Gosi dodaje energii do nauki!!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2020

Bardzo polecam naukę języka angielskiego z Gosią !
Lekcje odpywają się w przyjaznej i swobodnej atmosferze, zawsze z uśmiechem :)
Gosia jest profesjonalistką, zawsze przygotowaną do zajęć. Wybiera tematy, tak aby dostosować je do swojego ucznia i sprawia, że lekcje są dla niego interesujące, a nauka to przyjemność.
Umiejętnie przełamuje blokady związane ze speakingiem, a konwersacja po prostu płynie :)

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2020

Potrzebowałem przygotowania się do rozmowy rekrutacyjnej po angielsku. Już po kilku lekcjach poczułem się dużo pewniej rozmawiając o swoim doświadczeniu zawodowym po angielsku. Byłem jednak zaskoczony, kiedy tak szybko udało mi się dostać pracę na naprawdę fajnym stanowisku. Jest w tym bardzo duża zasługa Gosi. Gosia nie tylko przygotowała mnie do interview pod względem językowym, ale też dała mi kilka wskazówek merytorycznych, co do samej rozmowy, ale też CV. Bardzo, bardzo polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2020

Gosia jest moim lektorem od niemalże roku. Lekcje przebiegają w przemiłej atmosferze, a Gosia jest Zawsze doskonale przygotowana do zajęć. Dużym plusem jest to, że nie korzystamy z podręczników, a jedynie z materiałów autentycznych czyli z podcastów, filmików czy artykułów. Jednak dla mnie najważniejsza kwestią jest to, w jaki sposób prowadzone są zajęcia- zdecydowana większa cześć lekcji to rozmowa w języku angielskim na przeróżne (ale zawsze ciekawe) tematy. Mogę powiedzieć, że to właśnie dzięki tej swobodnej atmosferze coraz pewniej czuje się w tym języku. Od Gosi bije ogromna pasja do angielskiego, i zdecydowanie potrafi tą pasją zarażać innych :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2017

Pani Małgosia uczy mnie j.angielskiego od roku. Przez ten czas zrobiłam ogromne postępy w nauce. Przełamałam barierę językowa i poszerzyłam zasób słownictwa dzięki czemu porozumiewanie się z anglojęzycznymi kontrahentami nie stanowi już dla mnie problemu. Lekcje są prowadzone w bardzo przystępnej formie z ciekawymi materiałami. Zdecydowanie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.