Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa
Wołomin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia80 / 60 min

Michał

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/535 opinii

Opis ogłoszenia

Zapraszam na kursy przygotowujące do rozszerzonej matury z chemii- stara i nowa podstawa programowa.
Jestem magistrem farmacji z 10 letnim doświadczeniem w nauczaniu.

Chemia to moja specjalizacja. Chemię należy zrozumieć, a nie wykuć schematy na pamięć.

Na zajęciach dzielę się z uczniami swoimi umiejętnościami i pasją do chemii. Buduję bezstresową a zarazem pełną skupienia atmosferę dając szansę na rozwijanie umiejętności, przezwyciężanie problemów w nauce jak i kształtowanie charakteru i właściwej postawy na przyszłość.

Moi kursanci często poza doskonaleniem umiejętności maturalnych uczą się systematycznej pracy i motywacji do nauki.

Podchodząc indywidualnie do ucznia stawiam na kreatywność, logiczne myślenie i poszerzanie własnych horyzontów. Chemię tłumaczę do skutku- aż uczeń zrozumie i nauczy się stosować w praktyce zdobytą wiedzę.

Zajęcia ze mną to przede wszystkim:
- zadania starannie wyselekcjonowane z kilkunastu zbiorów zadań,
- kilkaset zadań autorskich,
- opracowane w pigułce zagadnienia teoretyczne,
- ponad 100 sfilmowanych doświadczeń chemicznych (i liczba ta ciągle rośnie),

a wszystko to ułożone w logiczną całość. Kolejne zajęcia wynikają z poprzednich i zachęcają do systematycznego powtarzania. Nawet "gargantuiczny leń" będzie z chęcią uczyć się i przychodzić na moje zajęcia.

Prowadzę legalną działalność i wystawiam faktury.
Serdecznie zapraszam.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 35
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2019

Praca z Michałem była zdecydowanie owocna. Zaczęliśmy współpracę kiedy bałem się chemii, na drodze naszej wpsolpracy przedmiot przestał straszyć lecz zaczął mnie fascynować.
To chyba najlepszy opis kursu jaki mogę dać :D

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2019

Nauczyciel godny polecenia. Lekcje były prowadzone w bardzo ciekawy sposób. Zajęcia z Panem Michałem uczą logicznego myślenia w zadaniach i pozwalają na zrozumienie chemii.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2018

Na zajęcia do Pana Michała uczęszczałam przez całą klasę maturalną. Jest to nauczyciel wymagający i konsekwentny. Dostarcza wszystkie potrzebne materiały, jest zawsze przygotowany do zajęć i tego samego wymaga od ucznia. Wtedy lekcje są bezstresowe :)
Cały materiał z liceum został przerobiony przez te kilka miesięcy i postało dużo czasu na powtórki. Dzięki Panu Michałowi rozpoczynam studia na wydziale farmacji. Gorąco polecam! :D

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2017

Jest to nauczyciel godny polecenia. Do zajęć przygotowany jest wyśmienicie, prowadzi je z pełnym zaangażowaniem, w przystępny sposób potrafi wytłumaczyć najtrudniejszy materiał, jest osobą bardzo wymagającą, z jego pomącą osiąga się wyśmienite wyniki

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2017

Polecam Michała z całego serca, jest nauczycielem z ogromną pasją i zaangażowaniem, a przede wszystkim człowiekiem z dużą klasą i taktem, który podchodzi poważnie do tego co robi. Michał zadaje bardzo dużo pracy domowej, jest nauczycielem który dużo wymaga od swoich uczniów, nie tylko nauki bieżącego tematu ale również logicznego i samodzielnego myślenia. Jako nauczyciel wywróci Twój sposób myślenia o 180 stopni i wszystkiego nauczy od nowa, a sama chemia przestanie być obowiązkiem a stanie się pasją. Szczerze polecam :)

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2017

Jeżeli komuś marzą się studia na uniwersytecie medycznym, a chemia sprawia jakiekolwiek problemy, to naprawdę warto zwrócić się z prośbą o pomoc w nauce właśnie do Michała.
Sama jako nauczyciel często udzielający korepetycji z innego przedmiotu, również przygotowujących do matury, mogę stwierdzić, że Michał jest nauczycielem posiadającym ogromną wiedzę merytoryczną, w pełni zaangażowanym i zawsze przygotowanym do zajęć. Nie zachęca jedynie do uczenia się reguł na pamięć, ale dąży do zrozumienia przez ucznia poruszanych zagadnień i procesów, dzięki czemu nabywana wiedza jest automatycznie utrwalana. Zestaw zadań przygotowany i opracowany przez Michała oparty o dużą liczbę książek, zbiorów i arkuszy wykracza poza poziom programu - i właśnie o to chodzi. Dzisiejsza matura przestała być już tą z tendencyjnymi zadaniami. Teraz wymaga się dużo więcej zarówno od ucznia jak i od nauczyciela, a Michał jest w 100% przygotowany do tego, aby zapewnić uczniowi wiedzę niezbędną do osiągnięcia jak najwyższego wyniku na maturze. Dzięki zrozumieniu ucznia, jego barier oraz wykazując się niezwykłą cierpliwością, jak również pedagogicznym podejściem potrafi przedstawić materiał niezależnie od poziomu reprezentowanego przez ucznia.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2015

Zajęcia z Michałem były świetne, był moim najlepszym korepetytorem, zawsze przygotowany do zajęć, pokazał mi techniki nauki, które bardzo ułatwiły mi zdanie matury. W ciągu niecałego roku od poziomu podstawowego przerobiliśmy wszystko do rozszerzenia ze zrozumieniem, dzięki czemu bez problemów dostałam się na Technologię Chemiczną na PW. Jego materiały używałam nawet na studiach. Polecam każdemu!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2015

Chodziłam na korepetycje do Michała przez rok, poprawiłam maturę z 78% na 92%. Mogę szczerze powiedzieć, że jest to najlepszy korepetytor, ze wszystkich z którymi miałam jakąkolwiek styczność. Dlaczego? Po pierwsze u Michała nie wystarczy wykuć się wszystkiego na pamięć, po zajęciach z nim dokładnie rozumiałam każdy temat i myślę, że dzięki temu nie zapomnę całego materiału przez wakacjach. Po drugie bardzo dużym plusem jest ogromna ilość pracy domowej. Często trudno jest się samemu zmotywować do robienia zadań, a tutaj dostaje się wszystkie zadania skserowane na kartkach (z kilku różnych książek, dzięki czemu nie musiałam sama ich kupować) i trzeba je po prostu zrobić. Oprócz tego bardzo podobało mi się, że często wychodziliśmy z materiałem poza program, dostawałam też autorskie zadania Michała, które wyglądały początkowo na kosmicznie trudne, ale jak się doszło do odpowiedzi, to "zwykłe" maturalne zadania wydawały się od tej pory banalne (a oprócz tego satysfakcja z tego jakim jest się geniuszem). Chemia stała się dla mnie najbardziej logicznym i ulubionym przedmiotem. Polecam każdemu kto chce jak najlepiej napisać maturę z tego przedmiotu!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2014

Jestem bardzo zadowolona z zajęć - zgłosiłam się na parę tygodni przed maturą, korepetytor rozjaśnił mi kwestie, co do których miałam wątpliwości. Najlepiej wspominam to, że dla każdego zagadnienia miał on plik streszczonej, opracowanej przez siebie teorii, w którym temat był w jasno sposób wyłożony, a także zestaw zadań polecanych do rozwiązania. Korepetytor wskazywał, które zadania należy rozwiązać w pierwszej kolejności, a które później, w ramach powtórzenia - gdy starczy na nie czasu. Korepetytor dzielił się też różnymi sztuczkami memotechnicznymi, które okazywały się naprawdę skuteczne. Pozdrawiam :)

avatar
Zuzka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2014

Odezwałam się do Michała 2 miesiące przed maturą, ze sporym chaosem i masą pytań, na które nie dostałam odpowiedzi od mojej poprzedniej korepetytorki. Michał pomógł mi usystematyzować i uporządkować moją wiedzę, umiał w prosty sposób wytłumaczyć wszelkie wątpliwości. Materiały, które przygotowuje są bardzo pomocne, zawierają dużo zadań problematycznych. Mając porównanie do innych korepetytorów mogę z przekonaniem polecić wszystkim tego korepetytora.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2014

Korepetytor godny polecenia, sumienny, zawsze przygotowany do zajęć oraz wyrozumiały. Przez 8 miesięcy przerobiliśmy materiał z 3 lat. W liceum byłem w klasie mat-fiz, więc zaczynałem od zera. Zajęcia przebiegają w sposób przemyślany i zorganizowany. Na początku tłumaczy teorię (na kartkach które się dostaje) do konkretnego działu i wypisane są wszystkie niezbędne wzory. Jeżeli czegoś się nie złapie za pierwszym razem to potrafi wytłumaczyć problem chwytliwymi analogiami. Podobnie tyczy się nietypowych pytań wychodzących nieco poza zakres matury. Nie robił mi problemów z racji, że zdarzyło mi odwołać zajęcia nawet tego samego dnia, w którym miałem je mieć. Polecam i Pozdrawiam!

avatar
Kursant/ka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
23 maja 2014

Proszę zauważyć, kto daje pozytywne komentarze- kobiety. Ten człowiek jest manipulatorem. Można było to odczuć podczas zajęć wiele razy. Często podczas lekcji przytaczał komentarze z tego portalu i wyśmiewał krytykę na swój temat. Po zajęciach z tym człowiekiem uważam, że wystawienie mojej opinii jest moim moralnym obowiązkiem, aby ostrzec innych żeby nie popełnili tego samego błędu co ja, wybierając korepetytora. W ogłoszeniu można przeczytać, że zajęcia odbywają się w formie bezstresowej i luźnej atmosferze. Jest to prawda, jeśli ma się perfekcyjnie opanowany materiał. Jednak gdy pojawiają się wątpliwości, jakieś pytania to zaczyna się wzdychanie, narzucanie presji przez pana Michała . Na korepetycje uczęszcza się aby zdobyć wiedzę, utrwalić już tą zdobytą! Co do kwalifikacji tego człowieka mam niską ocenę. Powtarza cały zas schematy tłumaczenia czegoś, jeśli zada się pytanie odnośnie jakiejś rzeczy widać w nim zakłopotanie a w efekcie odkłada problem "na później" a w praktyce nie wraca już do tego. Generalnie panował spory chaos. Na początku zajęć stwarzał wrażenie bardzo w porządku osoby lecz była to tylko dobra mina do złej gry. Nie można było oprzeć się wrażeniu, że liczy się dla niego tylko zarobek. Zajęcia bardzo często kończone przez tego pana na 15 min przed końcem a pieniądze wzięte za całość. Podczas mojej próby wykorzystania tych 15 minut widać było ogromne zniechęcenie ze strony tego "korepetytora". Mało tego, podczas gdy coś nam wypadnie i nie możemy dotrzeć na miejsce i nie mamy możliwości powiadomić o tej sytuacji tego człowieka płacimy pełną kwotę za "poświęcony czas w oczekiwaniu na moje przyjście". Śmiech na sali! Siedzi w tym czasie w mieszkaniu, może sobie robić co mu się podoba a ja muszę płacic za to. Rozumiem jeszcze, żeby to było symboliczne 20 zł za godzinę, ale pełna kwota? Jest to na prawdę żenujące. Nie chcę już tracić czasu na tego człowieka ale trafnym podsumowaniem tego co prezentuje jest "przerost formy nad treścią". NIE POLECAM, UNIKAJCIE GO JAK OGNIA!!!

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2014

Świetny nauczyciel :) Motywuje do nauki, daje dużo zadań, omawia jasno i klarownie nawet trudne działy chemii. Jest sympatyczny i punktualny. Zaczęliśmy współpracę na krótko przed maturą, jednak daliśmy radę powtórzyć wszystko, co do tej pory sprawiało mi problemy. Polecam :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2014

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Michała! :) Lekcje prowadzone w luźnej, bezstresowej atmosferze, co na pewno powoduje, że chemia staje się przyjemniejsza. Do każdego zagadnienia ma przygotowane własne notatki, obejmujące wszystkie najważniejsze informacje. Michał jest wymagający, zadaje dużo zadań, ale przy okazji motywuje do systematycznej nauki i uczy logicznego myślenia. Zaczynałam bez pewności w rozwiązywaniu zadań, często z patrzeniem na nie według "schematu". Po całym roku współpracy mogę śmiało stwierdzić, że jestem bardziej pewna swojej wiedzy a chemia nie jest już tak "tajemnicza" jak wcześniej! :)
Jeszcze raz polecam serdecznie zajęcia z Michałem!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2014

Wspaniały korepetytor, ma ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać w bardzo przystępny sposób. Materiał do matury z chemii na poziomie rozszerzonym przerobiliśmy w nieco ponad rok (ale myślę, że na upartego rok by wystarczył). Zaczynałam praktycznie od zera i dzięki przyjemnym, cotygodniowym lekcjom, po których dostawałam kserówki ręcznie pisanych notatek i OGROMNEJ ilości zadań zrobiłam naprawdę duże postępy i mam nadzieję że wynik uzyskany na maturze pozwoli mi dostać się na wymarzone studia.
Podsumowując, wszystkim bardzo polecam lekcje z Michałem, to najlepszy nauczyciel chemii jakiego miałam :)

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2013

Serdecznie polecam Michała! Jest to bardzo sympatyczny i otwarty chłopak. Na zajęcia jest rzetelnie przygotowany pod każdego ucznia, często również sprawdza wiedzę z poprzednich zajęć. Każdy temat rozpoczyna od teorii, a kończy na zadaniach, które w dużej ilości są również do zrobienia w domu i częściowo sprawdzane przez niego. Michał czasami potrafi się rozgadać, ale robi to w tak sympatyczny sposób, że warto go posłuchać i zrobić sobie chwilę przerwy od chemii :). Przygotowując się do matury rozszerzonej zrobiłam u niego mnóstwo zadań jak i matur, które zostały sprawdzone przez niego i omówione wspólnie. Zajęcia z Michałem pomogły mi w zrozumieniu chemii i polubieniu jej jeszcze bardziej. Przyniosły mi również bardzo dobry wynik na maturze :).

Jeszcze raz polecam, bo naprawdę warto!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2013

Świetny nauczyciel, jakich mało szczególnie jeśli chodzi o chemię. 100% polecam! Uczeń do każdego działu otrzymuje od niego kserówki ręcznie pisanych notatek. Zawsze jest doskonale przygotowany do zajęć, czasem dorzuci jakąś ciekawostkę do omawianego tematu. Zdarza się, że wprowadza własną ortografię, ale można mu to wybaczyć :) Dużo zadaje zadań, ale jeśli ktoś poważnie myśli np. o maturze z chemii, to właśnie takiego wymagającego nauczyciela potrzebuje.
Trzymaj się i dzięki za ten rok współpracy! :)

avatar
Mama Kingi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2013

Indywidualne podejście do ucznia, bardzo duża wiedza na temat przedmiotu. Materiały do powtórek podane w sposób ciekawy ułatwiające przyswojenie wiedzy. Podchodzi do zajęć z uczniami sumiennie, jest wymagający i egzekwuje z całą stanowczością stopień opanowania przedmiotu.

Na bieżąco informuje telefonicznie o braku postępu w nauce.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2013

Polecam! Świetne materiały, dobra atmofera, potrafi przekazać wiedzę i zmotywować do dzialania. Zwraca uwagę na wszystkie szczegóły które nalezy wiedziec. Jeśli naprawde komuś zalezy i chce sie przyłozyc do chemii, to jest osoba z którą warto pracowac.

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2013

Jak najbardziej polecam zajęcia z Michałem. Przez rok, zaczynając praktycznie od zera, opanowałam w naprawdę dobrym stopniu materiał do matury rozszerzonej z chemii. O czym, mam nadzieję, będzie świadczył mój wynik z matury. Michał jest zawsze dobrze przygotowany do zajęć, ma dużą wiedzę, a oprócz tego jego zajęcia są naprawdę wymagające. W ciągu roku przerobiłam naprawdę mnóstwo zadań. Pomocne są kserówki z najważniejszymi zagadnieniami, które dostaje się na zajęciach, pomagają przy powtórzeniach i ustabilizowaniu wiedzy. Wszystkie prace domowe dostaje się również w postaci kserówek, co ułatwia pracę w domu. Zadania pochodzą z wielu zbiorów zadań, co pozwala na szersze spojrzenie na przedmiot. U Michała na zajęciach można nauczyć się zarówno teorii, opisywania doświadczeń jak i wyćwiczyć sobie rozwiązywanie zadań obliczeniowych. Oprócz tego Michał jest przesympatyczną osobą, chętną do udzielenia pomocy nawet przez telefon tuż przed maturą. Jeżeli zależy ci na dobrym wyniku i masz zapał i chęci do tego by przygotowywać się również samodzielnie i odrabiać wszystkie (naprawdę duże) prace domowe, to zajęcia z Michałem powinny zapewnić ci sukces na maturze.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2013

Rzadko zdaża sie trafic na korepetytora który jest tak dobrze przygotowany do zajęć. Uczeń dostaje wszystko podetkniete pod nos tak materiał teoretyczny do omawianego tematu jak i zadania ze szczególnym wyszczególnieniem tych na ktore nalezy zwrócić uwage. Zajęcia z Michałem przebiegaja w bardzo przyjacielskiej atmosferze ale jednoczesnie ma sie poczucie ze wymagana jest od Ciebie znajomosc materialu ktory zostal przerobiony. Jestem bardzo zadowolony z kursu i serdecznie polecam każdemu kto ma problemy z chemia!!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2013

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Michałem. Świetnie tłumaczy tematy, czasami w dosyć oryginalny sposób ;) Na zajęciach uczeń otrzymuje materiały do nauki, dużo zadań do wyćwiczenia wiedzy. Bardzo jestem zadowolona też z powtórzenia, jakie jest po zakończeniu całego materiału. Atmosfera na zajęciach jest naprawdę bardzo przyjemna, bezstresowa. I kolejną pozytywną stroną jest to, że Michał ma indywidualne podejście do każdego ucznia.
Jeszcze raz bardzo polecam :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2013

Zdecydowanie POLECAM! Wszystko poukładane, po kolei, zorganizowane. Atmosfera na korepetycjach bardzo miła, bezstresowa. W końcu wiem, że umiem i co najważniejsze rozumiem chemię! I to dzięki Michałowi :) matura na 80% i wzwyż!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2013

Polecam - świetne przygotowanie do matury. Michał bardzo dobrze tłumaczy, dzięki czemu można szybko nauczyć się materiału. Dodatkowo daje bardzo dużo zadań, więc można nabrać wprawy w ich rozwiązywaniu. Widać, że Michał ma ogromną wiedzę i z chęcią ją przekazuje :) Szkoda, że takie osoby nie uczą w szkole.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2013

Po zajęciach z Michałem mogę powiedzieć, że jest osobą, która nie boi się wyzwań. Z chemią ostatnio miałam do czynienia około dziesięć lat temu, jeszcze w liceum. Oczywiście nie pamiętałam z tego czasu praktycznie nic i przerażał mnie fakt, że trzeba zaczynać wszystko od początku. Michał ujął mnie profesjonalizmem i niesamowitą cierpliwością, z jaką systematycznie przekazywał mi swoją chemiczną wiedzę. Wiem,że stara się w sposób indywidualny podchodzić do każdego swojego ucznia a poza tym chemia jest jego wielka pasją, co pomaga uwierzyć, że można się jej nauczyć. Przy moim trybie życia ważne również było to,że mogliśmy odbywać zajęcia w różnych porach dnia, chociaż niejednokrotnie nie było łatwo zaczynać dzień o siódmej rano od rozwiązywania zadań z chemii. Wiem również, że Michał ciągle udoskonala swój sposób nauczania i szuka nowych inspiracji, żeby robić to lepiej.

avatar
Anika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2013

Najlepszy korepetytor jakiego spotkałam;) Michał ma bardzo dobrze przygotowany przez siebie plan na naukę do matury. Na zajęciach dostawałam przejrzyste notatki z których łatwo się uczyło i oczywiście prace domowe dzięki którym można dobrze utrwalić materiał dla tego są chyba najważniejszą częścią całego kursu. Bardzo podobało mi się indywidulne podejście oraz to że lekcje były zabawne i bezstresowe dla tego bardzo miło je wspominam. Dla mnie bardzo pomocna była motywacja ze strony Michała;) POLECAM

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2013

Nie spotkałam póki co lepszego nauczyciela od chemii. Korepetytor dostosowuje się do indywidualnego sposobu przyjmowania wiedzy (stara się go jak najszybciej znaleźć ) Każdą z lekcji stara się zakończyć dopiero wtedy kiedy czuje, że nauczył ucznia przerabianej części materiału . Cały kurs jest również bardzo dobrze zorganizowany i przemyślany. Zadań jest wystarczająco aby nabrać wprawy i nauczyć się schematów ich rozwiązywania. Polecam wszystkim tym, którzy dopiero zaczynają jak również tym, którzy potrzebują jedynie szlifu . Korepetytor ma dużą wiedzę i to się widzi :) Polecam .

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2012

Znałam Michała przez krótki czas ponieważ zgłosiłam się do niego na korki przed maturą dopiero w kwietniu.Wiadomo, że nie oczekiwałam cudów raczej podniesienia na duchu, że nie jest z tą moją chemią tak beznadziejnie jak mi się wydawało. Zaskoczył mnie jednak profesjonalizm w przygotowaniu kolejnych zajęć, autentyczna troska o to by uczeń zrozumiał zagadnienie a nie tylko je przerobił. Także elastyczność ponieważ widać było, że dostosowywał metodę i szybkość przekazywania wiedzy dla każdego indywidualnie. Był to zdecydowanie najlepszy nauczyciel od chemii z którym miałam przyjemność pracować. Każdemu takiego życzę :)

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2012

Bardzo dobre indywidualne podejście do ucznia. Zajęcia z Michałem są niezwykle pomocne i zawsze ciekawe! Potrafi świetnie przygotować do sprawdzianu/ testu/ matury/ poprawki! Bardzo cierpliwy i spokojny, pracuje się bez stresu i zdenerwowania. Potrawi przekazać wiedzę w sposób "bezbolesny" i bardzo praktyczny. Zawsze pomocny, nawet poza lekcjami. Polecam Michała w stu procentach! Fantastyczny nauczyciel!

avatar
F33fe
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2012

Jestem bardzo zadowolony z lekcji u Michała ponieważ:
- Lekcje przebiegały sprawnie bez zbędnych komplikacji
- Można było się dogadać pod każdym względem ( np. godziny lekcji )
- Michał tłumaczył bardzo przejrzyście lecz również z poczuciem humoru, dzięki czemu łatwiej było się uczyć.
- Najważniejsze: Dzięki niemu zdałem do drugiej klasy,a chemia nie jest straszna. ;O

avatar
Fati
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2012

Pisząc te opinię chcę zacząć od uśmiechniętej buźki ;), bo to widzialam przez cały czas trwania korepetycji z Michalem. Jest to niezwykle inteligentny, pomocny i WESOŁY korepetytor. Naucza chemii w sposób nietypowy, praktyczny, tak, że bardzo szybko zapamiętywałam informacje i wiedziałam o co dokładnie chodzi. Nie bylo nigdy suchej teorii. Na korepetycje chdzilam z nastawieniem: o fajnie mam chemie, nie natomiast: jej kolejny raz musze sie uczyc. Michał nigdy nie sprawiał problemów jeśli chodzi o ciagłe powtarzanie materiału, nie bałam się/wstydziłam przyznać ze nie umiem czegokolwiek, zawsze z usmiechem wyjaśniał aż zrozumialam :)
P.S. polecam naukę o enencjomerach na kapciach :)
MICHAŁ RLZZZZZZZ! ;)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2012

Korepetycje z Michałem to prawdziwa przyjemność. Bardzo podobało mi się indywidualne podejście, dostosowanie metod nauki do możliwości i charakteru ucznia. Warta podkreślenia jest także cierpliwość i wyrozumiałość korepetytora, można się do niego zwrócić z najgłupszym pytaniem (i nikt za to nie urywa głowy ;) ). Osobiście jestem trochę leniem, Michał jednak zmotywował mnie do pracy i w bardzo fajnej, bezstresowej atmosferze udało nam się uzyskać świetne rezultaty  Przejrzyście przygotowane materiały pozwoliły mi na samodzielną naukę w domu, a także na szybką powtórkę przed egzaminem. Zadania przerabiane na zajęciach jak i prace domowe są nieprzypadkowe, starannie wyselekcjonowane z najlepszych zbiorów zadań, co sprawiło, że na maturę szłam z nastawieniem, że przerobiłam wszystko i że nic mnie nie zaskoczy I NIE POMYLIŁAM SIĘ ;) Bardzo gorąco polecam zajęcia wszystkim, którzy chcą zdać maturę z chemii na najwyższym poziomie!

avatar
Fadi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2012

Metody nauczania Michała są bardzo przyjemne i co najważniejsze bezstresowe. Jasny i przejrzysty sposób przekazania wiedzy, bardzo dobre notatki i jasno wyjaśnione nawet trudne do zrozumienia pojęcia. Dostosowanie Michała do indywidualnego myślenia danej osoby bardzo pomaga. Można mu zadać jakiekolwiek nawet najbanalniejsze pytanie. Jest on wsparciem i dodatkowo motywuje do nauki. Jeszcze raz bardzo dobry nauczyciel i zarazem kolega.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2011

Michał przygotowywał mnie do matury z chemii, korepetycje u niego to czysta przyjemność, zero stresu, śmiało można zadawać nawet najbardziej banalne pytania bez obawy że się zostanie obśmianym, ponadto rozumie jaki mamy problem- potrafi wczuć się w nasz tok myślenia- co się rzadko zdarza, to prawdziwy talent dydaktyczny, mimo że jest miło potrafi zmotywować do systematycznego uczenia się w domu- skoro udało mu się z takim leniem jak ja to uda mu się z każdym:) w rezultacie mamy przerobionych mnóstwo zadań i na maturze nic nie jest w stanie nas zaskoczyć, a powtarzanie materiału do którego też jesteśmy motywowani sprawia, że nie zapominamy już przerobionego materiału. Dostałam też przejrzyście opracowane materiały, właściwie wszystko co potrzebne do matury w pigule, nie musiałam praktycznie nic doszukiwać w podręcznikach. Dostałam też wskazówki co do matury z biologii. Tak więc gorąco polecam! Ja dzięki tym korepetycjom dostałam się na wymarzoną farmację

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2011

Jestem absolwentką profilu matematyczno- fizycznego, z chemią i biologią miałam do czynienia jedynie w gimnazjum. W rok przed maturą zapisałam się na korepetycje z chemii do Michała, nie wiedząc jeszcze na jakie studia się wybrać. Na zajęciach panowała miła, bezstresowa atmosfera. Plan zajęć był dobrze przemyślany, bez problemu zdążyliśmy przerobić do matury cały materiał i jeszcze go powtórzyć. Zostałam potraktowana indywidualnie, korepetytor potrafi słuchać i zrozumieć tok myślenia ucznia, więc nauka była nie tylko owocna, ale także łatwa i przyjemna. Po każdych zajęciach dostawałam pracę domową, więc również sporo mojego wolnego czasu musiałam poświęcić na naukę. Dzięki temu wyćwiczyłam systematyczność i konsekwentność. Poza wszystkim bardzo chętnie służył pomocą przy radach dotyczących samych studiów. W rezultacie zaczynam pierwszy rok studiów medycznych. Gorąco polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.