Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Język hiszpański80 - 100 / 45 min

Gloria Vila

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Hola,
Chcesz mówić po hiszpańsku od podstaw? A może znasz trochę hiszpański, ale chciałbyś poprawić swoją komunikację? Ewentualnie masz juz wysoki poziom hiszpańskiego i chcesz go utrzymać, prowadząc ciekawe i zabawne rozmowy?

Nazywam się Gloria i jestem nauczycielką języka hiszpańskiego, posiadam tytuł magistra z nauczania języka hiszpanskiego i mam ponad dziesięć lat doświadczenia. Oferuję Ci spersonalizowane ćwiczenia, lekcje konwersacji oraz stałą interakcję ze mną poprzez WhatsApp lub inny komunikator.

Dodatkowo opracowałem własną metodologię, która bazuje się na konwersacjach, ponieważ wiem, że są one najbardziej motywującym i skutecznym sposobem nauki języka. Sprawdź moją metodę na darmowej lekcji próbnej.

Hasta luego,
Gloria

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2017

Gloria to przemiła i bardzo wesoła osoba, każda lekcja z nią to sama przyjemność. Gloria bardzo dba o wysoki poziom zajęć, jest zawsze bardzo profesjonalna i ma świetne podejście do ucznia. Dobiera ciekawe tematy do rozmowy i podsyła dodatkowe materiały do poczytania / obejrzenia. Od samego początku złapałyśmy świetny kontakt i nie mogę się doczekać każdej kolejnej lekcji!

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2017

Gloria jest najlepszym nauczycielem jakiego dotychczas spotkałem.
Świetna atmosfera w połączeniu z efektywnością na lekcjach dają fenomenalne efekty. Polecam Glorie jako nauczyciela z powołania:)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2017

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Glorią. Lekcje upływają w bardzo przyjemnej atmosferze, tematy zawsze ciekawe. Gloria jest bardzo profesjonalna ale jednocześnie bardzo otwarta i zabawna. Mamy zajęcia od ok. Pół roku i jestem bardzo zadowolona z efektów! Bardzo polecam!!!

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2017

Bardzo polecam!!! Lekcje z Glorią są super, ciekawe, w bardzo miłej przyjacielskiej atmosferze, bezstresowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb (zależało mi na mówieniu - Gloria uważnie słucha, wspiera, ale też pyta i przygotowuje ciekawe ćwiczenia i tematy które poszerzają słownictwo a przy tym pozwalają przystępnie opanować gramatykę np czasy przeszłe :)). Z efektów jestem BARDZO zadowolona - espero que mi profesora tambien :) Rozmawiamy już ponad rok, a na każdą lekcję czekam z niecierpliwością :) Naprawdę warto !!!!

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2017

Lekcje z Gloria to sama przyjemnosc. Gloria jest bardzo punktualna, sumienna i profesjonalna. Mam z nia lekcje regularnie od ponad roku i bardzo ja polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.