Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online

Gloria Vila

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Gloria Vila

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2017

Gloria to przemiła i bardzo wesoła osoba, każda lekcja z nią to sama przyjemność. Gloria bardzo dba o wysoki poziom zajęć, jest zawsze bardzo profesjonalna i ma świetne podejście do ucznia. Dobiera ciekawe tematy do rozmowy i podsyła dodatkowe materiały do poczytania / obejrzenia. Od samego początku złapałyśmy świetny kontakt i nie mogę się doczekać każdej kolejnej lekcji!

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2017

Gloria jest najlepszym nauczycielem jakiego dotychczas spotkałem.
Świetna atmosfera w połączeniu z efektywnością na lekcjach dają fenomenalne efekty. Polecam Glorie jako nauczyciela z powołania:)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2017

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Glorią. Lekcje upływają w bardzo przyjemnej atmosferze, tematy zawsze ciekawe. Gloria jest bardzo profesjonalna ale jednocześnie bardzo otwarta i zabawna. Mamy zajęcia od ok. Pół roku i jestem bardzo zadowolona z efektów! Bardzo polecam!!!

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2017

Bardzo polecam!!! Lekcje z Glorią są super, ciekawe, w bardzo miłej przyjacielskiej atmosferze, bezstresowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb (zależało mi na mówieniu - Gloria uważnie słucha, wspiera, ale też pyta i przygotowuje ciekawe ćwiczenia i tematy które poszerzają słownictwo a przy tym pozwalają przystępnie opanować gramatykę np czasy przeszłe :)). Z efektów jestem BARDZO zadowolona - espero que mi profesora tambien :) Rozmawiamy już ponad rok, a na każdą lekcję czekam z niecierpliwością :) Naprawdę warto !!!!

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2017

Lekcje z Gloria to sama przyjemnosc. Gloria jest bardzo punktualna, sumienna i profesjonalna. Mam z nia lekcje regularnie od ponad roku i bardzo ja polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.