Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski50 - 60 / 60 min

Iwona

Opis ogłoszenia

Jestem mgr filologii włoskiej, aktywnym tłumaczem w branży przemysłowej i biznesowej i nauczycielem języka włoskiego z 20-letnim udokumentowanym doświadczeniem. Zapraszam na intensywne korepetycje z języka włoskiego, przygotowanie do egzaminów, matury, pomoc w nauce, oferuję tłumaczenia polsko-włoskie i włosko-polskie, konwersacje i lekcje włoskiego na wszystkich poziomach zaawansowania dla dzieci i dorosłych, oparte na szerokiej gamie materiałów i podręczników. Gwarantowana satysfakcja dla osób zdecydowanych na osiągnięcie celu w krótkim czasie. Stawka zależna od ustaleń indywidualnych. Serdecznie zapraszam. (adres: gliwice2000 małpa interia kropka pl - wszystko pisane łącznie).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.1998 - 06.2003
NKJO i Uniwersytet Śląski
Magister
Filologia włoska
Kursy i szkolenia
06.1998
Doświadczenie
Doświadczenie
06.1998 - aktualnie
Tłumacz i lektor języka włoskiego
Jestem mgr filologii włoskiej i NKJO. Pasja, zaangażowanie, ugruntowane 15-letnie doświadczenie. Szukasz dobrego nauczyciela? Zapraszam! Gwarantuję doskonałe efekty.
04.2003 - aktualnie
Działalność gospodarcza
Korepetycje i tłumaczenia

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.