Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Gliwice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski35 - 60 / 60 min

Iwona

Opis ogłoszenia

Jestem mgr filologii włoskiej, aktywnym tłumaczem i nauczycielem języka włoskiego z 20-letnim udokumentowanym doświadczeniem, a przede wszystkim, pasjonatką kultury włoskiej. Zapraszam na intensywne korepetycje z języka włoskiego, przygotowanie do egzaminów, matury, pomoc w nauce, tłumaczenia polsko-włoskie i włosko-polskie, konwersacje i lekcje włoskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, oparte na szerokiej gamie materiałów i podręczników. Gwarantowana satysfakcja dla osób zdecydowanych na osiągnięcie celu w krótkim czasie. Serdecznie zapraszam. (adres: gliwice2000 małpa interia kropka pl - wszystko pisane łącznie).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Adres zajęć

Iwona
Dworska 3b/11
44-100 Gliwice
NIP: 9690887964

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.1998 - 06.2003
NKJO i Uniwersytet Śląski
Magister
Filologia włoska
06.1998 - 06.2003
US
Magister
Filologia włoska
Kursy i szkolenia
06.1998
Doświadczenie
Doświadczenie
06.1998 - aktualnie
Tłumacz i lektor języka włoskiego
Jestem mgr filologii włoskiej i NKJO. Pasja, zaangażowanie, ugruntowane 15-letnie doświadczenie. Szukasz dobrego nauczyciela? Zapraszam! Gwarantuję doskonałe efekty.
04.2003 - aktualnie
Działalność gospodarcza
Korepetycje i tłumaczenia

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.