Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
Online
Faktura VAT

O mnie

Jestem absolwentką filologii włoskiej i Uczelni dla Nauczycieli. Od lat z sukcesem i pasją przekazuję wiedzę osobom pragnącym w skuteczny sposób nauczyć się tego pięknego języka. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu, a także w przekładzie języka pisanego i mówionego, codzienny kontakt z włoskojęzycznymi przyjaciółmi i klientami, a także długi pobyt we Włoszech wzbogacił nie tylko mój zasób leksykalny, ale też pozwolił swobodnie poruszać się w gąszczu zasad gramatycznych, które dzięki przetestowanym przez lata metodom i starannie dobranym materiałom dydaktycznym, potrafię przekazać w sprawny i przyjemny sposób. Zapraszam serdecznie i gwarantuję doskonałe efekty.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.1998 - 06.2003
NKJO i Uniwersytet Śląski
Magister
Filologia włoska
Kursy i szkolenia
06.1998
Doświadczenie
Doświadczenie
06.1998 - aktualnie
Tłumacz i lektor języka włoskiego
Jestem mgr filologii włoskiej i NKJO. Pasja, zaangażowanie, ugruntowane 15-letnie doświadczenie. Szukasz dobrego nauczyciela? Zapraszam! Gwarantuję doskonałe efekty.
04.2003 - aktualnie
Działalność gospodarcza
Korepetycje i tłumaczenia

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.