Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Online
Białystok
Taniec50 / 45 min

Gitara Kurs

Opis ogłoszenia

Nauka gry na gitarze akustycznej klasycznej  elektrycznej. Nauka gry na ukulele. Gitara Ukulele lekcje gry na gitarze ukulele śpiewu  Białystok, Kuriany, Stanisławowo, Halickie, Niewodnica Nargilewska Każdy wiek, z dojazdem do ucznia. Rozwój talentu. Akordy Piosenki Utwory Melodie Solówki Techniki. Solidnie, skutecznie, na luzie. Zapraszamy w każdym wieku. Gitara akustyczna / klasyczna / elektryczna. Muzyka / z dojazdem do ucznia. Rozwój talentu. Akordy Piosenki Utwory Melodie Solówki Techniki. Solidnie, skutecznie, na luzie. Zapraszamy w każdym wieku. Gitara akustyczna / klasyczna / elektryczna. Muzyka / Gitara / Piosenki / Przeboje / Akordy / Solówki / Śpiew / Wokal / Rozwój Talentu

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.