Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Białystok

Opis ogłoszenia

Nauka gry na gitarze akustycznej, klasycznej,  elektrycznej. Nauka gry na ukulele. Czarna Białostocka Białystok, Jurowce, Sielachowskie, Wasilków. Każdy wiek, z dojazdem do ucznia. Rozwój talentu. Akordy Piosenki Utwory Melodie Solówki Techniki. Solidnie, skutecznie, na luzie. Zapraszamy w każdym wieku. Gitara akustyczna / klasyczna / elektryczna. Muzyka / Gitara / Piosenki / Przeboje / Akordy / Solówki / Śpiew / Wokal / Rozwój Talentu

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.