Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Sopot
Gdańsk
Gdynia
Rumia
Kosakowo
Żukowo
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka50 - 80 / 60 min

Michał G

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

[*ZAPRASZAM NA INDYWIDUALNY KURS MATURLNY

*]

          Kilka informacji o mnie:

Nauczam matematyki od 2010 roku.

Na potrzeby wszelakich sprawdzianów, egzaminów oraz bieżących lekcji szkolnych przygotowywałem wielu uczniów z gimnazjum, liceum, jak również studentów.

Jestem zdania, że kontakt osobisty z uczniem, jest kluczowym elementem efektwynej współpracy, dlatego spotkanie osobiste przedkładam nad lekcje online.

Zakres materiału, którego nauczam (m.in.):

 • Działania w zbiorze liczb rzeczywistych,
 • Wyrażenia algebraiczne,
 • Równania i nierówności,
 • Funkcje (w tym granice),
 • Ciągi (w tym granice),
 • Trygonometria,
 • Planimetria (geometria płaszczyzny),
 • Geometria analityczna,
 • Stereometria (geometria w przestrzeni).

Dla studentów prowadzę zajęcia z następujących przedmiotów:

 • Analiza matematyczna
 • Algebra liniowa
 • Wstęp do ligiki i teorii mnogości
 • Geometria analityczna
 • Matematyka dyskretna

Ponieważ godzina może być niewystarczająca, zalecam lekcje co najmniej 1,5-godzinne, gdyż taki wymiar czasowy pozwala na osiągnięcie lepszych rezultatów w kształtowaniu wiedzy oraz umiejętności.

Lekcje prowadzę w większości u siebie w Gdyni (Witomino), gdzie posiadam wszelkie potrzebne materiały. Na terenie Trójmiasta oraz Rumii mogę dojechać do ucznia.

Istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć grupowych. Cena takich zajęć ustalana jest idywidualnie w zależności od liczby uczestniczących w nich osób.

Gdybym nie odbierał telefonu, proszę wysłać smsa.

Zapraszam do kontaktu.

606 618 993

Michał G.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2018

Najlepszy korepetytor jakiego w życiu miałem, jeszcze nikomu nie udało się w tak klarownym i nawet jak na mnie oczywisty sposób wytłumaczyć mi matme na poziomie licealnym. Byłem nogą z matmy, ale dzięki temu Panujuż się nawet matury z matmy w tym roku nie obawiam i nie pozostaje mi nic innego jak tylko polecić tego Pana jako korepetytora i możecie mi wierzyć nie znajdziecie lepszego korepetytora w Trójmieście.

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Rzadko piszę opinie, ale tutaj zdecydowanie czuję się zobowiązany :) Korzystałem z korepetycji u Pana Michała z matematyki dyskretnej, ponieważ nie radziłem sobie z tego przedmiotu, nie mogłem się zmobilizować do skutecznego nauczenia się tego przedmiotu. Pan Michał dojeżdżał do mnie 2 razy w tygodniu, by przygotować mnie do egzaminów. Wybór tego korepetytora okazał się dla mnie idealnie trafny, ponieważ to miły człowiek, ma dar przekazywania wiedzy, jest niezwykle cierpliwy, a to w tym zawodzie bardzo ważne. Nie wspominając o tym, że egzaminy zdane z prawie najwyższą ilością dostępnych punktów, niewiele brakowało. Polecam każdemu tego korepetytora!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Dzięki Panu Michałowi po raz pierwszy zaczęłam rozumieć matematykę. Potrafi fenomenalnie tłumaczyć i ma do tego anielską cierpliwość. Dziękuję :)
i gorąco polecam korepetytora.

avatar
tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2018

Mentor idealnie pomógł w krytycznej sytuacji kiedy miałem sesję poprawkową z matematyki dyskretnej, wykazał się wspaniałym kunsztem nauczania, Polecam każdemu studentowi !!!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2018

Co tu dużo mówić. Semestr zaliczony tylko dzięki temu Panu. Znalazł dla mnie czas i pomimo krótkiego czasu i niestety dużych braków z mojej strony daliśmy razem radę. Jak najbardziej polecam !

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2018

Nie ja jestem uczniem, ale rodzicem. Postęp w nauce zauważalny. Ma to potwierdzenie w ocenach. Syn ma kontakt z p.Michałem, a nawet motywację by chodzić na zajęcia. Zakładam, że się dogadują. Przede wszystkim pieniędzy nie rzucam w błoto.

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2018

Nie dość, że rzeczowe podejście to i poważne do każdego problemu. Wytłumaczone w przystępny sposób co rzadko się zdarza w naukach ścisłych. Polecam w zupełności. Widać, że nauczyciel z pasją, a nie powinności.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2018

Uczyłem się u Michała rok. Przygotowywal mnie do matury. Świetny nauczyciel! Posiada dużą wiedzę oraz słucha, co sprawiało, że współpraca przebiegała bez najmniejszych zastrzeżeń, a lekcje były przyjemnością. Bardzo miło wspominam. Polecam i pozdrawiam!

avatar
Cecylia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2018

Pan Michał, to świetny nauczyciel! Z bardzo dorosłym podejściem do nauczania. Najpierw przygotował córkę do matury z matematyki, a ta dostała sie na wymarzone studia na Politechnice Gdańskiej, a trochę później jak syn potrzebował pomocy w gimnazjum, to pomagał mu w przygotowaniu do klasówek. Polecam serdecznie i życzę powodzenia w dalszym nauczaniu!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.