Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Sopot
Gdańsk
Gdynia
Rumia
Kosakowo
Żukowo
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka60 - 80 / 60 min

Michał G

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/515 opinii

Opis ogłoszenia

ZAPRASZAM NA PROFESJONALNE KURSY 2019/2020 DLA MATURZYSTÓW ORAZ ÓSMOKLASISTÓW.

 

          Kilka informacji o mnie:

Nauczam matematyki od 2010 roku.

Na potrzeby wszelakich sprawdzianów, egzaminów oraz bieżących lekcji szkolnych przygotowywałem wielu uczniów z gimnazjum, liceum, jak również studentów.

Jestem zdania, że kontakt osobisty z uczniem, jest kluczowym elementem efektwynej współpracy, dlatego spotkanie osobiste przedkładam nad lekcje online.

Zakres materiału, którego nauczam (m.in.):

 • Działania w zbiorze liczb rzeczywistych,
 • Wyrażenia algebraiczne,
 • Równania i nierówności,
 • Funkcje (w tym granice),
 • Ciągi (w tym granice),
 • Trygonometria,
 • Planimetria (geometria płaszczyzny),
 • Geometria analityczna,
 • Stereometria (geometria w przestrzeni).

Dla studentów prowadzę zajęcia z następujących przedmiotów:

 • Analiza matematyczna
 • Algebra liniowa
 • Wstęp do ligiki i teorii mnogości
 • Geometria analityczna
 • Matematyka dyskretna

Ponieważ godzina może być niewystarczająca, zalecam lekcje co najmniej 1,5-godzinne, gdyż taki wymiar czasowy pozwala na osiągnięcie lepszych rezultatów w kształtowaniu wiedzy oraz umiejętności.

Lekcje prowadzę w większości u siebie w Gdyni (Witomino), gdzie posiadam wszelkie potrzebne materiały. Na terenie Trójmiasta oraz Rumii mogę dojechać do ucznia.

Istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć grupowych. Cena takich zajęć ustalana jest idywidualnie w zależności od liczby uczestniczących w nich osób.

Gdybym nie odbierał telefonu, proszę wysłać smsa.

Zapraszam do kontaktu.

606 618 993

Michał G.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2019

Wielkie dzięki za przygotowanie do matury poprawkowej z matematyki! Trzy tygodnie wystarczyło do napisania na 82%. Z wyniku jestem bardzo zadowolony, tym bardziej, że zależało mi tylko na zaliczeniu. Zapewne widzimy się już w październiku, bo zdecydowałem, że w przyszłym roku podchodzę do matury rozszerzonej.
Dzięki!!! Pozdrawiam! no i polecam wszystkim Pana Michała:)

avatar
Tata Andrzeja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2019

Panie, Michale żałuję, że za naszych czasów nie było takich nauczycieli. Serdecznie dziękuję w imieniu syna i moim za zaangażowanie i cierpliwość. Polecam serdecznie Pana Michała, to człowiek rzetelny, zdolny i przede wszystkim z powołaniem!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2019

Jako typowa humanistka byłam przerażona egzaminem maturalnym. Dzięki Panu Michałowi, polubiłam tę dziedzinę, okazuje się, że o matematyce naprawdę można rozmawiać bez stresu. Maturę zdałam z zadowalającym dla mnie wynikiem.
Polecam zajęcia z Panem Michałem, to człowiek, który zawsze znajdzie czas dla ucznia i potrafi obudzić chęci do pracy nawet u osoby, która potrzebuje nieco więcej motywacji. Dziękuję!!

avatar
Dylan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2019

Definitywnie jeden z najskuteczniejszych korepetytorów w trójmieście(miałem okazje poznać wielu).Podczas zajęć widać zaangażowanie którego nigdy nie brakuje,ja osobiście widząc,że korepetytorowi zależy na moim wyniku czuje dużo większą motywacje w nauce.Mature zdałem za pierwszym razem pomimo mojego wrodzonego braku talentu do matematyki.

avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2019

Dziękujemy Panie Michale.
Matura zdana w pięknym stylu, na luzie, bez stresu.
Wlał Pan pewność siebie i wiarę w mojego syna. Dzięki Panu matura za nami i to z miłymi wspomnieniami.
Dzięki Pana osobowości i metodom mój syn "NIEMATEMATYK" polubił matematykę i poradził sobie świetnie na maturze.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję za wspaniałą pracę jaką wykonał Pan z naszym synem.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Pan Michał przygotowywał mojego syna do matury. Syn miał spore braki, co nie było przeszkodą dla Pana Michała. Serdecznie polecam tego korepetytora, pod kątem zaangażowania oraz indywidualnego podejścia do ucznia nie mam nic do zarzucenia. A dzisiaj razem z synem cieszymy się zdanym egzaminem maturalnym, teraz pozostaje tylko wybór studiów. Dziękujemy :))!!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2018

Najlepszy korepetytor jakiego w życiu miałem, jeszcze nikomu nie udało się w tak klarownym i nawet jak na mnie oczywisty sposób wytłumaczyć mi matme na poziomie licealnym. Byłem nogą z matmy, ale dzięki temu Panujuż się nawet matury z matmy w tym roku nie obawiam i nie pozostaje mi nic innego jak tylko polecić tego Pana jako korepetytora i możecie mi wierzyć nie znajdziecie lepszego korepetytora w Trójmieście.

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Rzadko piszę opinie, ale tutaj zdecydowanie czuję się zobowiązany :) Korzystałem z korepetycji u Pana Michała z matematyki dyskretnej, ponieważ nie radziłem sobie z tego przedmiotu, nie mogłem się zmobilizować do skutecznego nauczenia się tego przedmiotu. Pan Michał dojeżdżał do mnie 2 razy w tygodniu, by przygotować mnie do egzaminów. Wybór tego korepetytora okazał się dla mnie idealnie trafny, ponieważ to miły człowiek, ma dar przekazywania wiedzy, jest niezwykle cierpliwy, a to w tym zawodzie bardzo ważne. Nie wspominając o tym, że egzaminy zdane z prawie najwyższą ilością dostępnych punktów, niewiele brakowało. Polecam każdemu tego korepetytora!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Dzięki Panu Michałowi po raz pierwszy zaczęłam rozumieć matematykę. Potrafi fenomenalnie tłumaczyć i ma do tego anielską cierpliwość. Dziękuję :)
i gorąco polecam korepetytora.

avatar
tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2018

Mentor idealnie pomógł w krytycznej sytuacji kiedy miałem sesję poprawkową z matematyki dyskretnej, wykazał się wspaniałym kunsztem nauczania, Polecam każdemu studentowi !!!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2018

Co tu dużo mówić. Semestr zaliczony tylko dzięki temu Panu. Znalazł dla mnie czas i pomimo krótkiego czasu i niestety dużych braków z mojej strony daliśmy razem radę. Jak najbardziej polecam !

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2018

Nie ja jestem uczniem, ale rodzicem. Postęp w nauce zauważalny. Ma to potwierdzenie w ocenach. Syn ma kontakt z p.Michałem, a nawet motywację by chodzić na zajęcia. Zakładam, że się dogadują. Przede wszystkim pieniędzy nie rzucam w błoto.

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2018

Nie dość, że rzeczowe podejście to i poważne do każdego problemu. Wytłumaczone w przystępny sposób co rzadko się zdarza w naukach ścisłych. Polecam w zupełności. Widać, że nauczyciel z pasją, a nie powinności.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2018

Uczyłem się u Michała rok. Przygotowywal mnie do matury. Świetny nauczyciel! Posiada dużą wiedzę oraz słucha, co sprawiało, że współpraca przebiegała bez najmniejszych zastrzeżeń, a lekcje były przyjemnością. Bardzo miło wspominam. Polecam i pozdrawiam!

avatar
Cecylia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2018

Pan Michał, to świetny nauczyciel! Z bardzo dorosłym podejściem do nauczania. Najpierw przygotował córkę do matury z matematyki, a ta dostała sie na wymarzone studia na Politechnice Gdańskiej, a trochę później jak syn potrzebował pomocy w gimnazjum, to pomagał mu w przygotowaniu do klasówek. Polecam serdecznie i życzę powodzenia w dalszym nauczaniu!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.