Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Sopot
Gdańsk
Gdynia
Rumia
Kosakowo
Żukowo
Warszawa

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2018

Najlepszy korepetytor jakiego w życiu miałem, jeszcze nikomu nie udało się w tak klarownym i nawet jak na mnie oczywisty sposób wytłumaczyć mi matme na poziomie licealnym. Byłem nogą z matmy, ale dzięki temu Panujuż się nawet matury z matmy w tym roku nie obawiam i nie pozostaje mi nic innego jak tylko polecić tego Pana jako korepetytora i możecie mi wierzyć nie znajdziecie lepszego korepetytora w Trójmieście.

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Rzadko piszę opinie, ale tutaj zdecydowanie czuję się zobowiązany :) Korzystałem z korepetycji u Pana Michała z matematyki dyskretnej, ponieważ nie radziłem sobie z tego przedmiotu, nie mogłem się zmobilizować do skutecznego nauczenia się tego przedmiotu. Pan Michał dojeżdżał do mnie 2 razy w tygodniu, by przygotować mnie do egzaminów. Wybór tego korepetytora okazał się dla mnie idealnie trafny, ponieważ to miły człowiek, ma dar przekazywania wiedzy, jest niezwykle cierpliwy, a to w tym zawodzie bardzo ważne. Nie wspominając o tym, że egzaminy zdane z prawie najwyższą ilością dostępnych punktów, niewiele brakowało. Polecam każdemu tego korepetytora!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Dzięki Panu Michałowi po raz pierwszy zaczęłam rozumieć matematykę. Potrafi fenomenalnie tłumaczyć i ma do tego anielską cierpliwość. Dziękuję :)
i gorąco polecam korepetytora.

avatar
tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2018

Mentor idealnie pomógł w krytycznej sytuacji kiedy miałem sesję poprawkową z matematyki dyskretnej, wykazał się wspaniałym kunsztem nauczania, Polecam każdemu studentowi !!!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2018

Co tu dużo mówić. Semestr zaliczony tylko dzięki temu Panu. Znalazł dla mnie czas i pomimo krótkiego czasu i niestety dużych braków z mojej strony daliśmy razem radę. Jak najbardziej polecam !

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2018

Nie ja jestem uczniem, ale rodzicem. Postęp w nauce zauważalny. Ma to potwierdzenie w ocenach. Syn ma kontakt z p.Michałem, a nawet motywację by chodzić na zajęcia. Zakładam, że się dogadują. Przede wszystkim pieniędzy nie rzucam w błoto.

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2018

Nie dość, że rzeczowe podejście to i poważne do każdego problemu. Wytłumaczone w przystępny sposób co rzadko się zdarza w naukach ścisłych. Polecam w zupełności. Widać, że nauczyciel z pasją, a nie powinności.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2018

Uczyłem się u Michała rok. Przygotowywal mnie do matury. Świetny nauczyciel! Posiada dużą wiedzę oraz słucha, co sprawiało, że współpraca przebiegała bez najmniejszych zastrzeżeń, a lekcje były przyjemnością. Bardzo miło wspominam. Polecam i pozdrawiam!

avatar
Cecylia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2018

Pan Michał, to świetny nauczyciel! Z bardzo dorosłym podejściem do nauczania. Najpierw przygotował córkę do matury z matematyki, a ta dostała sie na wymarzone studia na Politechnice Gdańskiej, a trochę później jak syn potrzebował pomocy w gimnazjum, to pomagał mu w przygotowaniu do klasówek. Polecam serdecznie i życzę powodzenia w dalszym nauczaniu!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.