Ghazal Foroughi

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Katowice
Rybnik
Ruda Śląska
Gliwice
Zabrze
Warszawa
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język perski70 - 90 / 60 min

Ghazal Foroughi

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Farsi Native Speaker z dyplomem nauczycielskim, biegły w trzech językach.
Nauka dla każdego, na każdym poziomie zaawansowania.

Uzyskałam dyplom nauczycielski Uniwersytetu w Shiraz oraz posiadam ponad pięcioletnie doświadczenie w nauczaniu języka perskiego i wykonywaniu tłumaczeń.
Stworzyłam wielką ilość materiałów, którymi chętnie dzielę się z moimi uczniami.
Moje sesje to nie tylko język, bo wzbogacam je elementami kultury Iranu, co pozwala zrozumieć wszelkie niuanse i zwyczaje panujące w kraju mojego pochodzenia.

Uczę perskiego literackiego jak i mówionego, których przyswojenie jest podstawą do sprawnego posługiwania się językiem.

Zajęcia mogą być prowadzone po:

  • polsku
  • angielsku
  • persku

Ponieważ przykładam wielką wagę do Twojej satysfakcji z nauki, nie robię lekcji "z marszu".
Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, lekcje dopasowuję do jego stylu uczenia się i poziomu znajomości języka.
Zapewniam rozbudowane materiały mojego autorstwa:

  • ćwiczenia indywidualnie przygotowywane dla każdego ucznia
  • książki
  • nagrania wymowy nowych słów z oznaczeniem akcentowania po każdej lekcji
  • dialogi do odsłuchiwania pomiędzy zajęciami

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2013
Shiraz University
Nauczyciel kontraktowy
10.2014 - 06.2015
Uniwersytet Śląski
Szkoła Języka i Kultury Polskiej
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2020

Język perski przez swój alfabet i specyficzną gramatykę stanowi nie lada gratkę dla Polaków, jednakże pod czujnym okiem takiej lektorki jak Ghazal nauka przebiega bezboleśnie i co najważniejsze - skutecznie. Bardzo podoba mi się forma graficzna autorskich materiałów - zawsze z niecierpliwością czekam z kolejną lekcję. Ponadto Ghazal to bardzo miła i piękna kobieta :)
Wszystkim niezdecydowanym serdecznie polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2020

Ghazal uczy mnie perskiego już dwa lata , i mimo że nie mogę poświęcać wiele czasu na naukę to widzę wyraźne postępy. Lekcje prowadzi bardzo profesjonalnie a jednocześnie ciekawie. Ogromnym Jej atutem jest to , że urodziła i wychowała się w Iranie.
Nauka z Nią nie polega na wklepywaniu słówek na pamięć , ucząc się poznaję kulturę tego kraju , jego tradycje i rozumiem jak naprawdę używać języka. Bo książki do nauki perskiego o tym bardzo mało piszą i jest ich niewiele. Jednocześnie dużym atutem Jej lekcji jest to , że właściwie wszystkie materiały do zajęć przygotowuje sama. Wszystko jest rozpisane i podane w bardzo przystępny i łatwy do zapamiętania sposób.
Na lekcjach wykorzystuje szereg czytanek , konwersacji , ćwiczeń co jest bardzo istotne w nauce języków obcych , mówię to z doświadczenia , bo perski nie jest jedynym językiem , którego się uczę. Zauważyłam ,że jeśli używam i uczę się nowych słów poprzez konwersację czy czytanki , dużo szybciej i trwalej je zapamiętuję.
Kolejnym jej atutem jest to , że wszystkie czytanki są przez Nią nagrywane, a nagrania przesyła po każdej lekcji. Bardzo dobrze tłumaczy gramatykę ,wspaniale potrafi wszystko opisać , przez co język staje się bardziej przystępny. Ghazal bardzo dobrze zna również angielski i polski , co jest ogromnie przydatne podczas nauki. Uczę się po angielsku , bo mogę używać tego języka w naturalnej sytuacji , ucząc się tak naprawdę perskiego ,ale ponieważ jestem Polką , zauważyłam że potrzebuję by niektóre zagadnienia z gramatyki wytłumaczyła Mi po polsku . Lekcje prowadzone są w bardzo miłej atmosferze .
Jeśli chcesz nauczyć się perskiego , szczerze polecam Jej lekcje.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2020

Wspaniała nauczycielka :-)
Ghazal to bardzo miła, ciepła i radosna osoba, która wkłada całe serce w uczenie perskiego. Na lekcjach czuje się, że to sprawia jej wielką przyjemność. Materiały do nauki przygotowuje tak by były dostosowane zarówno do poziomu jak i zainteresowań ucznia. Zawsze też osadzone są w kontekście kulturowym. Nie jest to nauka "suchej" gramatyki i słownictwa ale też kultury Iranu.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2018

Ghazal jest swietna nauczycielka, posiada ogromna wiedze, cierpliwosc i wklada duzo serca w kazda lekcje. Przygotowuje wlasnie materialy, ktore dokladnie tlumacza wszystkie zawilosci jezykowe. Na potrzeby zajec nagrywa rowniez dialogi do swoich materialow, dzieki ktorym mozna w kazdej chwili uczyc sie perskiego z native-speaker'em.

Bardzo polecam - Ghazal nie tylko uczy ale rowniez chce zeby jej uczniowie nauczyli sie i mowili plynnie w farsi co widac na kazdych zajec poprzez pasje jaka ma do nauczania.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2017

Ghazal jest fantastyczną native speakerką. Ma ogromną cierpliwość, jest wyrozumiała, zawsze świetnie przygotowana i bardzo pomocna.
Polecam najbardziej! :)

avatar
KA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2017

Jestem bardzo zadowolony z lekcji. Zajęcia są świetnie przygotowane zarówno teoretycznie jak i praktycznie. Bardzo dużo materiałów do nauki, mnóstwo ćwiczeń. Tematyka zajęć jest życiowa, język zarówno potoczny jak i literacki, a Ghazal jest zawsze chętna do pomocy.
!غزال بهترین معلم زبان فارسی است

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2017

Sympatyczna atmosfera, profesjonalne i pełne zaangażowania podejście do nauki. No i cierpliwość dla baaardzo początkującego ucznia :) Wielki pozytyw dla Ghazal.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.