Ghazal Foroughi

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Katowice
Rybnik
Ruda Śląska
Gliwice
Zabrze

Ghazal Foroughi

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii
Dla użytkownika Ghazal Foroughi

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2013
Shiraz University
Nauczyciel kontraktowy
10.2014 - 06.2015
Uniwersytet Śląski
Szkoła Języka i Kultury Polskiej
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2021

Ghazal jest bardzo zaangażowaną nauczycielką z ogromem wiedzy dydaktycznej, co sprawia, że lekcje są na najwyższym poziomie. Ghazal jest zawsze punktualna i przygotowana do zajęć. Autorskie materiały są bardzo dobrze zorganizowane, przejrzyste, ciekawe i zróżnicowane. Zagadnienia gramatyczne jak i słownictwo tworzą spójną, bardzo dobrze przemyślaną całość. Dodatkowo, materiały osadzone są w kontekście kulturowym, a nauka skupia się na praktycznych aspektach.

Nauka z Ghazal jest bardzo efektywna i przyjemna – Ghazal jest przesympatyczną i ciepłą osobą, której (w moim przekonaniu) nauczanie sprawia dużo radości.

یک یک
Bardzo polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2021

Lekcje z Ghazal to nie tylko nauka perskiego, to przede wszystkim poznanie kultury Iranu w ciekawy i fascynujący sposób. Ghazal uczy irańskiej kultury rozmowy, używa przysłów oraz powiedzeń irańskich, opowiada o  sztuce,  zapoznaje z poezja,  historią i muzyką Iranu. Taka forma sprawia że nauka jest ciekawa i lekcje są "żywe".

Materiały przygotowane się zawsze w  profesjonalny sposób oraz są  indywidualnie dobrane do ucznia. Ćwiczenia i nagrania zawierają słownictwo i dialogi oraz gramatykę. Pomoce stworzone w taki sposób świetnie nadają się do samodzielnego utrwalania prawidłowej wymowy, są rewelacyjne i najlepsze jakie widziałam do nauki perskiego.

Ghazal jest rewelacyjnym nauczycielem, tempo pracy jest zawsze dostosowane do potrzeb ucznia, dialogi można z nią powtarzać dowolną ilość razy ;).
Lekcje mijają ekspresowo w przyjemnej atmosferze.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2021

1,5 roku temu zdecydowałam się napisać do Ghazal na e-korepetycje i spróbować z nią lekcji perskiego. Do dziś jestem jej uczennicą i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że była to świetna decyzja. Niezaprzeczalnym atutem Ghazal jest wiedza dydaktyczna i doświadczenie w jej stosowaniu - każdy, kto uczył się jakiegokolwiek języka wie, że żeby być dobrym nauczycielem nie wystarczy znać język, ale trzeba wiedzieć jak go nauczać - a Ghazal robi to bardzo dobrze. Pracuje ze swoimi słuchaczami nad gramatyką, słownictwem, rozumieniem tekstu oraz słuchaniem. Dostosowuje się do zainteresowań i potrzeb ucznia. Jest otwarta na wszelkie propozycje. Profesjonalna, doskonale zorganizowana i przemiła. Czego chcieć więcej? :)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2021

Fantastyczna nauczycielka. Dzięki niej można bardzo szybko nauczyć się perskiego, który pod paroma względami jest jednak wymagającym językiem. Miła atmosfera zajęć, świetne materiały do pracy oraz ciekawe informacje. Naprawdę warto sięgnąć po pomoc od niej. :)

avatar
Innesa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2021

Ghazal is one of the best teachers I have ever had! I started online classes with Ghazal in June this year and can see a great progress in my Farsi. Ghazal is very well organized; classes have a good structure and you always know what is the topic of the next class beforehand. Recordings and learning materials always come to your mailbox. Ghazal is ready to go extra mile; not once she stayed a bit longer to finish the material to be able to start a new piece of grammar on our next class. She uses both languages, English and Polish, to explain similarities with Farsi grammar (I speak some Polish but I prefer classes in English). All materials are prepared by Ghazal and often she asks for a feedback to adjust it to you, which shows that she is student-centric teacher. I also enjoy listening to her stories about Persian culture and her travels around Iran. She is like a Scheherazade from the One thousand and one nights:) In general, Ghazal is a very nice person, very positive and friendly. I truly recommend Ghazal if you wish to learn Farsi!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2020

Język perski przez swój alfabet i specyficzną gramatykę stanowi nie lada gratkę dla Polaków, jednakże pod czujnym okiem takiej lektorki jak Ghazal nauka przebiega bezboleśnie i co najważniejsze - skutecznie. Bardzo podoba mi się forma graficzna autorskich materiałów - zawsze z niecierpliwością czekam z kolejną lekcję. Ponadto Ghazal to bardzo miła i piękna kobieta :)
Wszystkim niezdecydowanym serdecznie polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2020

Ghazal uczy mnie perskiego już dwa lata , i mimo że nie mogę poświęcać wiele czasu na naukę to widzę wyraźne postępy. Lekcje prowadzi bardzo profesjonalnie a jednocześnie ciekawie. Ogromnym Jej atutem jest to , że urodziła i wychowała się w Iranie.
Nauka z Nią nie polega na wklepywaniu słówek na pamięć , ucząc się poznaję kulturę tego kraju , jego tradycje i rozumiem jak naprawdę używać języka. Bo książki do nauki perskiego o tym bardzo mało piszą i jest ich niewiele. Jednocześnie dużym atutem Jej lekcji jest to , że właściwie wszystkie materiały do zajęć przygotowuje sama. Wszystko jest rozpisane i podane w bardzo przystępny i łatwy do zapamiętania sposób.
Na lekcjach wykorzystuje szereg czytanek , konwersacji , ćwiczeń co jest bardzo istotne w nauce języków obcych , mówię to z doświadczenia , bo perski nie jest jedynym językiem , którego się uczę. Zauważyłam ,że jeśli używam i uczę się nowych słów poprzez konwersację czy czytanki , dużo szybciej i trwalej je zapamiętuję.
Kolejnym jej atutem jest to , że wszystkie czytanki są przez Nią nagrywane, a nagrania przesyła po każdej lekcji. Bardzo dobrze tłumaczy gramatykę ,wspaniale potrafi wszystko opisać , przez co język staje się bardziej przystępny. Ghazal bardzo dobrze zna również angielski i polski , co jest ogromnie przydatne podczas nauki. Uczę się po angielsku , bo mogę używać tego języka w naturalnej sytuacji , ucząc się tak naprawdę perskiego ,ale ponieważ jestem Polką , zauważyłam że potrzebuję by niektóre zagadnienia z gramatyki wytłumaczyła Mi po polsku . Lekcje prowadzone są w bardzo miłej atmosferze .
Jeśli chcesz nauczyć się perskiego , szczerze polecam Jej lekcje.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2020

Wspaniała nauczycielka :-)
Ghazal to bardzo miła, ciepła i radosna osoba, która wkłada całe serce w uczenie perskiego. Na lekcjach czuje się, że to sprawia jej wielką przyjemność. Materiały do nauki przygotowuje tak by były dostosowane zarówno do poziomu jak i zainteresowań ucznia. Zawsze też osadzone są w kontekście kulturowym. Nie jest to nauka "suchej" gramatyki i słownictwa ale też kultury Iranu.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2018

Ghazal jest swietna nauczycielka, posiada ogromna wiedze, cierpliwosc i wklada duzo serca w kazda lekcje. Przygotowuje wlasnie materialy, ktore dokladnie tlumacza wszystkie zawilosci jezykowe. Na potrzeby zajec nagrywa rowniez dialogi do swoich materialow, dzieki ktorym mozna w kazdej chwili uczyc sie perskiego z native-speaker'em.

Bardzo polecam - Ghazal nie tylko uczy ale rowniez chce zeby jej uczniowie nauczyli sie i mowili plynnie w farsi co widac na kazdych zajec poprzez pasje jaka ma do nauczania.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2017

Ghazal jest fantastyczną native speakerką. Ma ogromną cierpliwość, jest wyrozumiała, zawsze świetnie przygotowana i bardzo pomocna.
Polecam najbardziej! :)

avatar
KA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2017

Jestem bardzo zadowolony z lekcji. Zajęcia są świetnie przygotowane zarówno teoretycznie jak i praktycznie. Bardzo dużo materiałów do nauki, mnóstwo ćwiczeń. Tematyka zajęć jest życiowa, język zarówno potoczny jak i literacki, a Ghazal jest zawsze chętna do pomocy.
!غزال بهترین معلم زبان فارسی است

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2017

Sympatyczna atmosfera, profesjonalne i pełne zaangażowania podejście do nauki. No i cierpliwość dla baaardzo początkującego ucznia :) Wielki pozytyw dla Ghazal.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.