Ghazal Foroughi

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Katowice
Mikołów
Rybnik
Ruda Śląska
Gliwice
Zabrze
Warszawa
Kraków

Ghazal Foroughi

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Ghazal Foroughi

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2013
Shiraz University
Nauczyciel kontraktowy
10.2014 - 06.2015
Uniwersytet Śląski
Szkoła Języka i Kultury Polskiej
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2020

Wspaniała nauczycielka :-)
Ghazal to bardzo miła, ciepła i radosna osoba, która wkłada całe serce w uczenie perskiego. Na lekcjach czuje się, że to sprawia jej wielką przyjemność. Materiały do nauki przygotowuje tak by były dostosowane zarówno do poziomu jak i zainteresowań ucznia. Zawsze też osadzone są w kontekście kulturowym. Nie jest to nauka "suchej" gramatyki i słownictwa ale też kultury Iranu.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2018

Ghazal jest swietna nauczycielka, posiada ogromna wiedze, cierpliwosc i wklada duzo serca w kazda lekcje. Przygotowuje wlasnie materialy, ktore dokladnie tlumacza wszystkie zawilosci jezykowe. Na potrzeby zajec nagrywa rowniez dialogi do swoich materialow, dzieki ktorym mozna w kazdej chwili uczyc sie perskiego z native-speaker'em.

Bardzo polecam - Ghazal nie tylko uczy ale rowniez chce zeby jej uczniowie nauczyli sie i mowili plynnie w farsi co widac na kazdych zajec poprzez pasje jaka ma do nauczania.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2017

Ghazal jest fantastyczną native speakerką. Ma ogromną cierpliwość, jest wyrozumiała, zawsze świetnie przygotowana i bardzo pomocna.
Polecam najbardziej! :)

avatar
KA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2017

Jestem bardzo zadowolony z lekcji. Zajęcia są świetnie przygotowane zarówno teoretycznie jak i praktycznie. Bardzo dużo materiałów do nauki, mnóstwo ćwiczeń. Tematyka zajęć jest życiowa, język zarówno potoczny jak i literacki, a Ghazal jest zawsze chętna do pomocy.
!غزال بهترین معلم زبان فارسی است

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2017

Sympatyczna atmosfera, profesjonalne i pełne zaangażowania podejście do nauki. No i cierpliwość dla baaardzo początkującego ucznia :) Wielki pozytyw dla Ghazal.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.