Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

BEZSTRESOWE ZAJĘCIA POGŁĘBIANIA WIEDZY O EXCELU
Jeśli w swojej pracy wykonujesz powtarzalne czynności i nie wiesz, jak to zrobić, żeby zrobić to szybciej, jeśli chciałbyś poruszać się sprawniej po arkuszu, hasło ‘‘vlookup’‘ brzmi dla Ciebie jak śmiercionośna bakteria, a zrobienie tabeli przestawnej wydaje Ci się być skomplikowane i nie wiesz jak się za to zabrać - to są to zajęcia dla Ciebie!

O MNIE
Uwielbiam pracować w MS Excel i udowadniać innym, którzy Excela nie lubią, że to narzędzie to ich najlepszy przyjaciel w pracy (i nie tylko). W pracy jestem wewnętrznym trenerem do obsługi tego programu, zajęciami zajmuje się także prywatnie. Posiadam także  certyfikat Microsoft Office Specialist Expert for Office Excel .

Wszystkich potrzebujących poszerzyć swoją wiedzę, zestresowanych pracą, w której muszą używać Excela, bo nigdy wcześniej nie mieli z nim do czynienia, bądź po prostu (jeszcze :) ) go nie polubili - serdecznie zapraszam na spotkania poznawcze z tym programem. Zrozumiecie, że Excel to narzędzie, do którego można mówić, a jeśli potraficie go słuchać, to on pomoże Wam we wszystkim!

SPOSÓB PRZEPROWADZANIA ZAJĘĆ
Zależnie od potrzeb preferuję, by osoba ucząca się korzystała ze swojego laptopa i posiadanej przez siebie wersji MS Excel. Możemy iść harmonogramem, który dostosuje do Twoich potrzeb, lub rozwiązywać Twoje bieżące problemy. 

Istnieje także możliwość przeprowadzania kursów na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym , (na poziomie zaawansowanym * oferuję pojedyncze zajęcia).

Nie prowadzę zajęć związanych z VBA.  

Tel. 790-635-941
Katowice / Giszowiec

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 19:00
Wtorek09:00 - 09:00
Środa09:00 - 19:00
Czwartek09:00 - 19:00
Piątek09:00 - 19:00
Sobota10:00 - 13:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2016
Uniwersytet Śląski
Magister
Filologia germańska, specjalność nauczycielska
Kursy i szkolenia
10.2017
Certyfikat: Microsoft Office Specialist Expert for Office Excel
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2019

Najlepsze zajęcia z języka niemieckiego jakie miałam. Miła atmosfera połączona z nauką. Indywidualne podejście do ucznia. Wszystko tak zorganizowane w czasie, żeby zdążyć przed egzaminem. Parę zajęć i egzamin zdany na 4. Bardzo polecam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2018

Daria była moim przewodnikiem po Excelu - używanym od wielu lat, ale nieregularnie i bez większego zapału. Potrafiła mnie przekonać do użyteczności tego programu, udowodnić, że nie święci garnki lepią, tj. śmigają w Excelu, oraz pokazać funkcjonalności, o których istnieniu i zastosowaniu nie miałam wyobrażenia. Nie tylko zresztą pokazała, ale też solidnie je ze mną przećwiczyła i utrwaliła.
Dzięki Darii polubiłam ten program i nabrałam wiary w swój potencjał informatyczny :-). Lekcje stanowiły dobry punkt wyjścia do dalszej pracy nad swoimi umiejętnościami i zastosowaniem Excela w praktyce. Serdecznie polecam lekcje z Darią, również pracownikom korporacji z działów administracyjnych i personalnych.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2018

Piątka to za mało dla tak utalentowanej osoby ! Dawno nie spotkałam się z tak indywidualnym podejściem do ucznia ! Daria potrafi genialnie wytłumaczyć najtrudniejsze zagadnienia oraz zmotywować do działania. Widać, że to co robi, to jej pasja i sprawia jej to ogromną przyjemność i satysfakcję. Pomimo tego że nie lubię mówić w języku obcym (ze względu na to że nie jest on takim poziomie jaki bym chciała), Daria potrafiła stworzyć tak cudowną atmosferę, która pomogła mi przełamać swój lęk! SZCZERZE POLECAM :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2018

Zajęcia z niemieckiego prowadzone przez Darię to połączenie nauki z miło spędzonym czasem. Daria to osoba zaangażowana, z dużą wolą i ogromnymi chęciami przekazania wiedzy. Zajęcia są ciekawe i konkretne. Zdecydowanie polecam, bo jest to osoba, która potrafi uczyć i wytłumaczyć co trudniejsze zagadnienia w przystępny a i niejednokrotnie w zabawny sposób ;)

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2016

Epitetowanie Darii jako przemiłej osoby, świetnie przygotowanej nauczycielki czy też mającej bardzo dobre podejście do ucznia korepetytorki jest całkowicie na miejscu, a ponadto dostaje się elastyczny system lekcji dopasowany do indywidualnych umiejętności, wysoki poziom nauczania i bardzo dużo śmiechu. Szczerze polecam.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2014

Przyszedłem na pierwsze korepetycje mając zagrożenie i małą znajomość języka. Po 3 latach korepetycji zdałem maturę z wynikiem 73%. Serdecznie polecam. ;)

avatar
sarafarii.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2012

Cóż tu pisać.. Daria jest stworzona do nauki języka niemieckiego. Takiej osoby jak ona (bardziej wciągniętej w ten temat nie widziałam). Dzięki niej zdałam ustną maturę na 100% a pisemną na 85%.. korepetycje i nauka z nią to czysta przyjemność. Polecam!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.