Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Katowice

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  10.2011 - 06.2016
  Uniwersytet Śląski
  Magister
  Filologia germańska, specjalność nauczycielska
  Kursy i szkolenia
  10.2017
  Certyfikat: Microsoft Office Specialist Expert for Office Excel
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 7
  avatar
  Emilia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  26 sierpnia 2019

  Najlepsze zajęcia z języka niemieckiego jakie miałam. Miła atmosfera połączona z nauką. Indywidualne podejście do ucznia. Wszystko tak zorganizowane w czasie, żeby zdążyć przed egzaminem. Parę zajęć i egzamin zdany na 4. Bardzo polecam.

  avatar
  Ola
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  3 listopada 2018

  Daria była moim przewodnikiem po Excelu - używanym od wielu lat, ale nieregularnie i bez większego zapału. Potrafiła mnie przekonać do użyteczności tego programu, udowodnić, że nie święci garnki lepią, tj. śmigają w Excelu, oraz pokazać funkcjonalności, o których istnieniu i zastosowaniu nie miałam wyobrażenia. Nie tylko zresztą pokazała, ale też solidnie je ze mną przećwiczyła i utrwaliła.
  Dzięki Darii polubiłam ten program i nabrałam wiary w swój potencjał informatyczny :-). Lekcje stanowiły dobry punkt wyjścia do dalszej pracy nad swoimi umiejętnościami i zastosowaniem Excela w praktyce. Serdecznie polecam lekcje z Darią, również pracownikom korporacji z działów administracyjnych i personalnych.

  avatar
  Renata
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  21 października 2018

  Piątka to za mało dla tak utalentowanej osoby ! Dawno nie spotkałam się z tak indywidualnym podejściem do ucznia ! Daria potrafi genialnie wytłumaczyć najtrudniejsze zagadnienia oraz zmotywować do działania. Widać, że to co robi, to jej pasja i sprawia jej to ogromną przyjemność i satysfakcję. Pomimo tego że nie lubię mówić w języku obcym (ze względu na to że nie jest on takim poziomie jaki bym chciała), Daria potrafiła stworzyć tak cudowną atmosferę, która pomogła mi przełamać swój lęk! SZCZERZE POLECAM :)

  avatar
  Kinga
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  12 marca 2018

  Zajęcia z niemieckiego prowadzone przez Darię to połączenie nauki z miło spędzonym czasem. Daria to osoba zaangażowana, z dużą wolą i ogromnymi chęciami przekazania wiedzy. Zajęcia są ciekawe i konkretne. Zdecydowanie polecam, bo jest to osoba, która potrafi uczyć i wytłumaczyć co trudniejsze zagadnienia w przystępny a i niejednokrotnie w zabawny sposób ;)

  avatar
  Daniel
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  30 czerwca 2016

  Epitetowanie Darii jako przemiłej osoby, świetnie przygotowanej nauczycielki czy też mającej bardzo dobre podejście do ucznia korepetytorki jest całkowicie na miejscu, a ponadto dostaje się elastyczny system lekcji dopasowany do indywidualnych umiejętności, wysoki poziom nauczania i bardzo dużo śmiechu. Szczerze polecam.

  avatar
  Tomek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  15 maja 2014

  Przyszedłem na pierwsze korepetycje mając zagrożenie i małą znajomość języka. Po 3 latach korepetycji zdałem maturę z wynikiem 73%. Serdecznie polecam. ;)

  avatar
  sarafarii.
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  28 sierpnia 2012

  Cóż tu pisać.. Daria jest stworzona do nauki języka niemieckiego. Takiej osoby jak ona (bardziej wciągniętej w ten temat nie widziałam). Dzięki niej zdałam ustną maturę na 100% a pisemną na 85%.. korepetycje i nauka z nią to czysta przyjemność. Polecam!!!

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.