Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Online
Katowice
Jaworzno

Daria Wołos

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Daria Wołos

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2016
Uniwersytet Śląski
Magister
Filologia germańska, specjalność nauczycielska
Kursy i szkolenia
10.2017
Certyfikat: Microsoft Office Specialist Expert for Office Excel
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2020

Bardzo polecam ! Pełen profesjonalizm, praktyczne podejście do wielu zagadnień, miła atmosfera. Regularne zajęcia mamy już od kilku miesięcy. W tym czasie zauważyłem ogromną poprawę w zakresie swobody posługiwania się niemieckim. Daria duży nacisk kładzie na praktyczne wykorzystanie języka, szybko wyłapuje błędy, niedociągnięcia, luki w wiedzy które potem omawiamy i krok po korku eliminujemy.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2020

Daria jest najodpowiedniejszą osobą jeżeli chce się szlifować, uczyć języka niemieckiego. Sesje odbywają się w bardzo przyjemnej atmosferze. Ogromnym atutem jest umiejętność dopasowania tematów, tempa do potrzeb osoby. Zajęcia są urozmaicone - Daria wykorzystuje różne metody nauczania przez co nauka jest łatwiej przyswajana. Ja gorąco polecam i przy ponownej potrzebie doszlifowania języka zwrócę się do Darii!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2019

Najlepsze zajęcia z języka niemieckiego jakie miałam. Miła atmosfera połączona z nauką. Indywidualne podejście do ucznia. Wszystko tak zorganizowane w czasie, żeby zdążyć przed egzaminem. Parę zajęć i egzamin zdany na 4. Bardzo polecam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2018

Daria była moim przewodnikiem po Excelu - używanym od wielu lat, ale nieregularnie i bez większego zapału. Potrafiła mnie przekonać do użyteczności tego programu, udowodnić, że nie święci garnki lepią, tj. śmigają w Excelu, oraz pokazać funkcjonalności, o których istnieniu i zastosowaniu nie miałam wyobrażenia. Nie tylko zresztą pokazała, ale też solidnie je ze mną przećwiczyła i utrwaliła.
Dzięki Darii polubiłam ten program i nabrałam wiary w swój potencjał informatyczny :-). Lekcje stanowiły dobry punkt wyjścia do dalszej pracy nad swoimi umiejętnościami i zastosowaniem Excela w praktyce. Serdecznie polecam lekcje z Darią, również pracownikom korporacji z działów administracyjnych i personalnych.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2018

Piątka to za mało dla tak utalentowanej osoby ! Dawno nie spotkałam się z tak indywidualnym podejściem do ucznia ! Daria potrafi genialnie wytłumaczyć najtrudniejsze zagadnienia oraz zmotywować do działania. Widać, że to co robi, to jej pasja i sprawia jej to ogromną przyjemność i satysfakcję. Pomimo tego że nie lubię mówić w języku obcym (ze względu na to że nie jest on takim poziomie jaki bym chciała), Daria potrafiła stworzyć tak cudowną atmosferę, która pomogła mi przełamać swój lęk! SZCZERZE POLECAM :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2018

Zajęcia z niemieckiego prowadzone przez Darię to połączenie nauki z miło spędzonym czasem. Daria to osoba zaangażowana, z dużą wolą i ogromnymi chęciami przekazania wiedzy. Zajęcia są ciekawe i konkretne. Zdecydowanie polecam, bo jest to osoba, która potrafi uczyć i wytłumaczyć co trudniejsze zagadnienia w przystępny a i niejednokrotnie w zabawny sposób ;)

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2016

Epitetowanie Darii jako przemiłej osoby, świetnie przygotowanej nauczycielki czy też mającej bardzo dobre podejście do ucznia korepetytorki jest całkowicie na miejscu, a ponadto dostaje się elastyczny system lekcji dopasowany do indywidualnych umiejętności, wysoki poziom nauczania i bardzo dużo śmiechu. Szczerze polecam.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2014

Przyszedłem na pierwsze korepetycje mając zagrożenie i małą znajomość języka. Po 3 latach korepetycji zdałem maturę z wynikiem 73%. Serdecznie polecam. ;)

avatar
sarafarii.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2012

Cóż tu pisać.. Daria jest stworzona do nauki języka niemieckiego. Takiej osoby jak ona (bardziej wciągniętej w ten temat nie widziałam). Dzięki niej zdałam ustną maturę na 100% a pisemną na 85%.. korepetycje i nauka z nią to czysta przyjemność. Polecam!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.