Futuro Szkoła Językowa Online

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Początek roku to dobry czas na wprowadzenie zmian. Rozpocznij kurs językowy w dowolnym momencie. Skontaktuj się z nami, powiedz nam o swoich potrzebach językowych, celach nauki, a my dobierzemy odpowiedniego lektora i ustalimy dla Ciebie indywidualny plan.

Kursy języka hiszpańskiego online to oferta dla Ciebie, jeśli :

1) Nie masz czasu na dojazdy do szkoły językowej.
2) Twój tryb życia nie pozwala Ci na uczestniczenie w regularnym kursie językowym.
3)Nie chcesz dopasowywać się do rytmu pracy grupy.
4) Zależy Ci na profesjonalnym nauczycielu, szybkich efektach pracy i skuteczności,
5) Nie boisz się nowatorskich rozwiązań i idziesz z duchem czasu.

Naszym wyróżnikiem na rynku jest jakość nauczania. To podstawowa wartość, w którą wierzymy. Dlatego gwarantujemy dobór wykwalifikowanych nauczycieli, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy lektora. Dobry nauczyciel to dla Ciebie gwarant szybkich efektów pracy, a dla nas synonim sukcesu.

Chcesz się uczyć nawet do 4 x szybciej? Nie marnuj czasu na poszukiwania w Internecie, zaufaj naszym lektorom, Metodykowi – który roztacza nad uczniami i lektorami dydaktyczną opiekę, szkoleniom, dzięki którym wzbogacamy naszą wiedzę i metodzie komunikatywnej – która sprawia, że nasi uczniowie mówią w języku hiszpańskim już od pierwszych zajęć, a problemy bariery językowej nie istnieją.

Zastanawiasz się, jak wyglądają zajęcia z języka hiszpańskiego online?

 • Uczymy Cię za pośrednictwem programu Skype.
 • W trakcie zajęć wykorzystujemy tablicę multimedialną, różnorodne materiały dydaktyczne, jak fiszki, filmy, nagrania mp3.
 • Mówimy, piszemy i słuchamy jak na tradycyjnych zajęciach.
 • Pracujemy w oparciu o podręcznik i usystematyzowany program dydaktyczny, który lektor omawia z Tobą na pierwszych zajęciach.
 • Zadajemy prace domowe, abyś miał nieustanny kontakt z językiem. Sprawdzamy je przed lekcją, ponieważ czas zajęć chcemy wykorzystać
  w 100% na naukę.
 • Weryfikujemy Twoje postępy, przeprowadzając raz na jakiś czas testy sprawdzające poziom.
 • Uczymy metodą komunikatywną – czyli stawiamy na komunikację, umiejętność porozumiewania się w sytuacjach życia codziennego i w świecie biznesowym.
  To Ty wyznaczasz cel edukacji (np. język ogólny, język biznesowy, egzamin językowy, itd.), a my robimy wszystko, abyś osiągnął go jak najszybciej.

Pamiętaj! Zajęcia online to nie tylko konwersacje w języku obcym. To pełnowartościowe zajęcia, podczas których zajmujemy się każdym obszarem językowym – mówieniem, pisaniem, słuchaniem, czytaniem, ćwiczeniami, itd. A dzięki dostępowi do wielu źródeł na raz, zajęcia online są barwniejsze niż tradycyjne zajęcia szkolne „skazane” tylko na podręcznik i ćwiczenia.

Bądź nowoczesny i skorzystaj z naszej oferty zajęć online. Odwiedź naszą stronę internetową i wyszukaj najodpowiedniejszy kurs dla siebie. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie – 721 311 005.

Bez względu na to gdzie jesteś – już dzisiaj możesz rozpocząć naukę języka hiszpańskiego online .

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 22:00
Wtorek06:00 - 22:00
Środa06:00 - 22:00
Czwartek06:00 - 22:00
Piątek06:00 - 22:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 30
avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2020

Futuro poleciła mi koleżanka ucząca się tutaj hiszpańskiego. Ja odbyłam w szkole zajęcia z angielskiego oraz niemieckiego i teraz sama wszystkim gorąco polecam! Indywidualne podejście lektorów, naprawdę elastyczny grafik oraz ogromne zaangażowanie i pro-klienckie podejście właścicielki -pani Małgosi sprawiają, że zajęcia są przyjemnością i aż chce się rozpocząć naukę kolejnych języków :)

Futuro Szkoła Językowa Online

Pani Małgosiu, bardzo dziękujemy i polecamy się na przyszłość. Postaramy się być jeszcze lepsi :)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2020

W Futuro uczę się niemieckiego i angielskiego. Oba języki w celach zawodowych. I uważam, że nie mogłem trafić lepiej. Zajęcia są świetnie przygotowane, grafik skrojony pod moje możliwości czasowe (a obawiałem się, że to będzie największym wyzwaniem, bo jestem dostępny tylko po 20:00). Komunikacja ze szkołą płynna, właściwie wzorowa. Zacząłem rok temu i na pewno będę kontynuował. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

Futuro Szkoła Językowa Online

Kacper,
Dziękujemy za opinię i polecamy się na nowy rok. Dla naszych stałych klientów mamy sporo nowości przygotowanych przez wakacje :)

avatar
Gosia Tracz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2020

Futuro polecił mi kolega z pracy, teraz jestem kursantką Ewy. W Futuro znalazłam kurs języka angielskiego medycznego, który jest naprawdę świetnie przygotowany. Nie tylko mogę poszerzyć kompetencje z języka angielskiego ogólnego, ale przede wszystkim podszkolić się ze słownictwa specjalistycznego pracując na materiałach medycznych. Ewa przygotowała kurs specjalnie pod moje potrzeby, co uważam za wyjątkowe w tej szkole i wszystkim polecam.

Futuro Szkoła Językowa Online

Pani Małgosiu,
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię. Staramy się, aby wszystkie kursy były dopasowane do potrzeb naszych uczniów. Życzymy dalszej owocnej nauki i do zobaczenia!

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2020

Jestem kursantką Natalii i bardzo polecam zajęcia z angielskiego w Futuro. Jeśli komuś zależy na szybkich i widocznych postępach, a przede wszystkim na płynnym mówieniu - to jest to właściwe miejsce. Zajęcia są barwnie przygotowane i mam wrażenie, że cały kurs jest skrojony pod moje potrzeby. Plus lektorka z takim akcentem, że jeszcze trochę i będę mówiła royal english! Szkołę poleciła mi koleżanka, a ja polecam dalej, bo bardzo się cieszę, że do niej trafiłam.

Futuro Szkoła Językowa Online

Pani Adrianno, bardzo dziękujemy za opinię.Staramy się sprostać potrzebą, a Natalia rzeczywiście zachwyca akcentem. Nas wszystkich :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2020

Business english z Futuro to jest to! Moja znajomość angielskiego poszybowała do góry o kilka poziomów. Jestem wdzięczny Ewie za każde zajęcia, które dla mnie przygotowała. Już za nimi tęsknię. Obiecuję - szybko wrócić na kolejne szlify językowe :)

Futuro Szkoła Językowa Online

Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2020

Jestem bardzo zadowolona z indywidualnych zajęć z Panią Ewą w szkole Futuro. Jest to bardzo sympatyczna, otwarta osoba, przy której znika bariera mówienia w języku obcym. Posiada dużą wiedzą, umiejętność nauczania, stos materiałów i przede wszystkich tworzy super atmosferę. Nie łatwo znaleźć takiego nauczyciela j. angielskiego. Zajęcia odbywały się online co nie stanowiło żadnego problemu, a było wręcz dużym udogodnieniem. Polecam!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2019

Nie jestem zbyt dobry w pisaniu komentarzy i w tym wypadku będzie mi jeszcze trudniej, gdyż ciężko mi znaleźć słowa na wyrażenie tego, jak bardzo jestem zadowolony z kursu. Jakość zajęć jest pierwszorzędna, oraz uczestnicząc w nich, odczuwam że pani Kaja, jest całkowicie zaangażowana w rozwój moich indywidualnych zdolności językowych. Zawszę wypatruję z niecierpliwością kolejnych z nią lekcji i bez wahania stwierdzam, że jest najlepszą nauczycielką jaką miałem. Komunikacja z samą szkołą także nie pozostawia nic do życzenia: pani Małgorzata szybko odpisuje (dużo prędzej niż ja, muszę ze wstydem przyznać) i stara się pomóc z jakimikolwiek problemami i pytaniami. Gdy się doda do tego elastyczność samych lekcji, dostosowanych do własnych potrzeb oraz dostępności czasu, to z trudem potrafiłby człowiek znaleźć jakikolwiek powód, który powstrzymałby go przed poleceniem Futuro swoim znajomym.

avatar
Bernard
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2019

Kończę właśnie kurs angielskiego u Ewy. Stawiam 5 nie tylko za przygotowanie lektorki i świetne zajęcia, ale także za organizację szkoły. Zero pytań, zero wątpliwości, pełen profesjonalizm. Z Ewą przerabiałem business english i jest to najlepsza nauczycielka jaką miałem. Chętnie wrócę do zajęć!

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2018

Polecam Futuro. Choć na początku byłem sceptyczny co do zajęć online, dzisiaj uważam, że nie ma lepszej formy nauki. Zaoszczędzony czas, zaoszczędzony pieniądz, a jakość zajęć co najmniej tak dobra jak w tradycyjnej szkole. Uczę się z Anią niemieckiego i oprócz tego, że dużo konwersujemy, w końcu mam uporządkowaną gramatykę, słownictwo i idę naprzód.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2018

Świetny nauczyciel + solidna szkoła = rewelacja. Uczę się angielskiego z Łukaszem i to najlepsze i najskuteczniejsze zajęcia w moim życiu. Futuro polecił mi znajomy, który też uczył się angielskiego, ale z Ewą - więc myślę, że kadrę mają tam wyjątkową.

avatar
Szymek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2018

Co za szkoła! Poczynając od Pani dyrektor, która chyba nie śpi po nocach, bo odpisuje na maile o 6:00 nad ranem i o 2:00 w nocy, na lektorach kończąc. Miałem możliwość pracować z dwoma - Natalią i Maćkiem. Całkiem inna energia, całkiem inny sposób prowadzenia zajęć, ale to przygotowanie! Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tym, żeby nauczyciel wysyłałam mi notatki, sprawdzał zadania po godzinach, zasypywał materiałami i zawsze był przygotowany do zajęć jak na maturę. Nie wiem, czy to standard tej szkoły, ale i Maciek i Natalia mnie pod tym względem zaskoczyli. Futuro mogę tylko polecić .

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2018

W szkole Futuro uczą bardzo dobrzy nauczyciele. Moje zajęcia z Panią Natalią zawsze były bardzo intensywne i interesujące. Usystematyzowałam swoją wiedzę o czasach w języku angielskim, nauczyłam się wielu nowych użytecznych słówek. Każdą lekcję prowadziłyśmy konwersację w języku angielskim. Przełamałam lęk przed mówieniem w obcym języku. Pani Natalia jest bardzo miła i potrafi zmotywować do samodzielnej nauki. Dziękuję bardzo za wszystkie nowe umiejętności i utrwalenie tego, co już umiałam.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2018

Myślę, że szkoła Futuro to doskonały wybór. Główną jej cechą jest to, że nauczyciele (w moim przypadku angielski) mieszkają w krajach z którego ten język się wywodzi. Co za tym idzie wiedzą co naprawdę funkcjonuje. Kontakt z managerem szkoły oceniam na idealny.

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2018

Dzięki zajęciom z Natalią (śmiem twierdzić, najlepszą lektorką ever! :)) nabrałam większej śmiałości i płynności w mówieniu, czego efektem jest pomyślny wynik rozmowy o pracę po angielsku!

Ponato Futuro to bardzo dobra komunikacja i kontakt z klientem.

Polecam!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2018

Kasia jest extra!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2018

Bardzo solidna szkoła. Lektorzy, a miałem przyjemność poznać dwóch - Łukasza i Agatę, zawsze przygotowani do zajęć. Lekcja wykorzystana w 100%. Nauczyłem się swobodnie mówić, podciągnąłem zaległości z gramatyki i słownictwa, a w rezultacie przeszedłem lekko rozmowę kwalifikacyjną po angielsku. Jestem w pełni usatysfakcjonowany i właśnie zastanawiam się nad hiszpańskim lub niemieckim w Futuro ;-)

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2018

Jestem bardzo zadowolona z kursu nauki języka hiszpańskiego. Pani Kasia, która mnie uczyła jest bardzo sympatyczna, wszystko dokładnie potrafi wytłumaczyć. Podobały mi się także kreatywne metody nauki i zapamiętywania, dlatego też zajęcia zawsze były ciekawe i dynamiczne.
Celem korepetycji było przygotowanie do egzaminów na studiach, które dzięki nauce w Futuro udało się zdać ;)

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2018

Język angielski - bardzo przypasowała mi metoda. Zawsze ledwie dukałem po angielsku i to był mój największy problem, a na zajęciach z Łukaszem musiałem mówić przez cała lekcje. Efekt jest taki, ze teraz chyba lepiej mówię po angielsku niż po polsku.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2018

W końcu odnalazłam swoje edukacyjne miejsce. Przez 10 lat nauki w szkołach nie zrobiłam takich postępów z języka angielskiego jak w trakcie rocznego kursu w Futuro. Pracowałam z dwoma lektorami i choć każdy był inny, zajęcia były komplementarne, bardzo dobrze przygotowane i zawsze z celem, aby iść do przodu. Po wakacjach wracam na kolejny kurs.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2018

Profesjonalne przygotowanie do egzaminu z hiszpańskiego na studiach. Świetny dobór materiałów, intensywna praca z lektorką Kasią, dużo zadań domowych i testów. To wszystko zaowocowało egzaminem na bardzo dobry. Dziękuję.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2018

Zdecydowanie polecam Futuro. Lektor dopasowany w stu procentach do moich potrzeb (angielski medyczny), bezproblemowa współpraca ze szkołą i bardzo szybki progres językowy monitorowany przez mojego lektora. Byłam w 3 różnych szkołach językowych, ale ta jest zdecydowanie najlepsza!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2018

Szkoła na 5! Bardzo szybka obsługa, lektor dostępny już na następny dzień, faktury co miesiąc, sprawna komunikacja, ogólnie- bez zastrzeżeń. Uczę się hiszpańskiego i angielskiego i jestem bardzo zadowolony ze współpracy z obiema Paniami.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2018

Potrzebowałem bardzo wymagającego nauczyciela. Takiego, który zmusi mnie do odrabiania zadań, zmobilizuje do regularnej nauki i nie będzie odpuszczał nigdy. Sam jestem mało zdyscyplinowany i potrzebuję bata nad sobą. Pani Małgosia, która dobierała lektora, poleciła mi Ewę i rzeczywiście ten wybór sprawdził się w stu procentach. Od czterech miesięcy Ewa ciśnie mnie ostro z nauką, a ja czuję, jak robię ogromne postępy. O to mi chodziło. Polecam, bo dobór lektora był perfekcyjny!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2018

Mega szkoła! Indywidualne podejście do ucznia, do potrzeb, do zdolności przyswajania, nawet do ruchomego grafiku moich zajęć. Miałem trochę wątpliwości co do metody online, ale dzisiaj nie zamieniłbym na żadną inną. Perfekcyjny kontakt ze szkołą, swobodny układ z lektorem i na plus zaliczam możliwość zmiany lektora, jak coś nie gra. Ja na szczęście jestem bardzo zadowolony z mojej lektorki.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2018

Rok szlifowania hiszpańskiego - dyplom DELE w dłoni, pół roku szlifów z angielskiego - dyplom IELTS. Czy mogę dodać coś więcej, aby polecić tą szkołę?

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2018

Moje spotkanie z Futuro rozpoczęło się od zajęć z języka hiszpańskiego z Małgosią. Nigdy nie miałam zajęć online, ale uważam, że nigdy nie jest za późno na zmiany. Zaczęłam się uczyć angielskiego online z Agatą i jestem zachwycona tą metodą. Polecam szczerze obie lektorki, bo dzięki nim pokochałam naukę języków, mam poczucie, że robię coś cennego dla siebie, a mój czas na edukację nie jest zmarnowany, bo mam świetne nauczycielki.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2018

Bardzo dobra nauczycielka z języka angielskiego, a właściwie najlepsza, jaką miałem (dziękuję Ewa :)), bardzo dobre metody nauczania, wzorowy kontakt z Panią Małgosią - dyrektorką, we wszelkich kwestiach organizacyjnych, efekty - szybkie i piorunujące. Chętnie bym wystawił ocenę celującą, ale portal ogranicza mnie do bardzo dobrej ;)).

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2018

Uczę się z Futuro od września. Jestem bardzo zadowolona z zajęć języka angielskiego z Panem Maciejem. Mój cel – czyli nauka konwersacji i przełamanie barier w mówieniu został osiągnięty w 100%. Już po miesiącu zajęć miałam wrażenie, że mój poziom angielskiego poszedł mocno w górę. Teraz szlifujemy umiejętności, a ja komunikuję się bez obaw. Polecam każdemu, kto tak jak ja potrzebuje przełamać bariery w mówieniu.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2018

Szczerze polecam. Profesjonalna szkoła językowa z indywidualnym podejściem do słuchacza. Ciekawe zajęcia, materiały dopasowane do potrzeb ucznia.
Miła atmosfera i duże zaangażowanie lektora.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2018

To jest to! Podstawy hiszpańskiego w dwa miesiące, swobodna komunikacja po pół roku. Do tego zajęcia z Panią Kasią - miód malina. Myślałem, że liznę hiszpańskiego przed podróżą do Ameryki Południowej, ale dzisiaj już wiem, że na pewno będę kontynuował przygodę z hiszpańskim. I na pewno z Futuro. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.