Małgorzata Żyła

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Gotowy na letnie wyprawy? A może jeszcze potrzebujesz podszkolić swój język obcy? A co jeśli wyprawy przekładasz na później, bo musisz we wrześniu zaliczyć egzamin językowy? Każdy powód jest dobry, a my mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Wakacyjne pakiety promocyjne (od lipca do września):
10  godzin lekcyjnych po 60 minut - 650 zł (30 dni na realizację kursu).
20 godzin lekcyjnych po 60 minut - 1200 zł (60 dni na realizację kursu).

Jeśli jeszcze nie spróbowałeś nauczania online, masz teraz świetną okazję. Wykup jeden z dwóch pakietów promocyjnych i przekonaj się, jak wyglądają zajęcia online na najwyższym poziomie.

Kursy języka angielskiego online to oferta dla Ciebie, jeśli:

1) Nie masz czasu na dojazdy do szkoły językowej.
2) Twój tryb życia nie pozwala Ci na uczestniczenie w regularnym kursie językowym.
3) Nie chcesz dopasowywać się do rytmu pracy grupy.
4) Zależy Ci na profesjonalnym nauczycielu, szybkich efektach pracy i skuteczności.
5) Nie boisz się nowatorskich rozwiązań i idziesz z duchem czasu.

Naszym wyróżnikiem na rynku jest jakość nauczania. To podstawowa wartość, w którą wierzymy. Dlatego gwarantujemy dobór wykwalifikowanych nauczycieli, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy lektora. Dobry nauczyciel to dla Ciebie gwarant szybkich efektów pracy, a dla nas synonim sukcesu.

Chcesz się uczyć nawet do 4 x szybciej? Nie marnuj czasu na poszukiwania w Internecie, zaufaj naszym lektorom, Metodykowi – który roztacza nad uczniami i lektorami dydaktyczną opiekę, szkoleniom, dzięki którym wzbogacamy naszą wiedzę i metodzie komunikatywnej – która sprawia, że nasi uczniowie mówią w języku angielskim już od pierwszych zajęć, a problemy bariery językowej nie istnieją.

Zastanawiasz się, jak wyglądają zajęcia z języka angielskiego online?

  • Uczymy Cię za pośrednictwem programu Skype.
  • W trakcie zajęć wykorzystujemy tablicę multimedialną, różnorodne materiały dydaktyczne, jak fiszki, filmy, nagrania mp3.
  • Mówimy, piszemy i słuchamy jak na tradycyjnych zajęciach.
  • Pracujemy w oparciu o podręcznik i usystematyzowany program dydaktyczny, który lektor omawia z Tobą na pierwszych zajęciach.
  • Zadajemy prace domowe, abyś miał nieustanny kontakt z językiem. Sprawdzamy je przed lekcją, ponieważ czas zajęć chcemy wykorzystać w 100% na naukę.
  • Weryfikujemy Twoje postępy, przeprowadzając raz na jakiś czas testy sprawdzające poziom.
  • Uczymy metodą komunikatywną – czyli stawiamy na komunikację, umiejętność porozumiewania się w sytuacjach życia codziennego i w świecie biznesowym.
    To Ty wyznaczasz cel edukacji (np. język ogólny, język biznesowy, egzamin językowy, itd.), a my robimy wszystko, abyś osiągnął go jak najszybciej.

Pamiętaj! Zajęcia online to nie tylko konwersacje w języku obcym. To pełnowartościowe zajęcia, podczas których zajmujemy się każdym obszarem językowym – mówieniem, pisaniem, słuchaniem, czytaniem, ćwiczeniami, itd. A dzięki dostępowi do wielu źródeł na raz, zajęcia online są barwniejsze niż tradycyjne zajęcia szkolne „skazane” tylko na podręcznik i ćwiczenia.

Bądź nowoczesny i skorzystaj z naszej oferty zajęć online . Odwiedź naszą stronę internetową i wyszukaj najodpowiedniejszy kurs dla siebie. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie – 721 311 005.

Bez względu na to gdzie jesteś – już dzisiaj możesz rozpocząć naukę języka angielskiego online .

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 22:00
Wtorek06:00 - 22:00
Środa06:00 - 22:00
Czwartek06:00 - 22:00
Piątek06:00 - 22:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Małgorzata Żyła
ul. Cukrowa 22a/14
52-316 Wrocław
NIP: 6912279638

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 21
avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2018

Świetny nauczyciel + solidna szkoła = rewelacja. Uczę się angielskiego z Łukaszem i to najlepsze i najskuteczniejsze zajęcia w moim życiu. Futuro polecił mi znajomy, który też uczył się angielskiego, ale z Ewą - więc myślę, że kadrę mają tam wyjątkową.

avatar
Szymek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2018

Co za szkoła! Poczynając od Pani dyrektor, która chyba nie śpi po nocach, bo odpisuje na maile o 6:00 nad ranem i o 2:00 w nocy, na lektorach kończąc. Miałem możliwość pracować z dwoma - Natalią i Maćkiem. Całkiem inna energia, całkiem inny sposób prowadzenia zajęć, ale to przygotowanie! Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tym, żeby nauczyciel wysyłałam mi notatki, sprawdzał zadania po godzinach, zasypywał materiałami i zawsze był przygotowany do zajęć jak na maturę. Nie wiem, czy to standard tej szkoły, ale i Maciek i Natalia mnie pod tym względem zaskoczyli. Futuro mogę tylko polecić .

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2018

W szkole Futuro uczą bardzo dobrzy nauczyciele. Moje zajęcia z Panią Natalią zawsze były bardzo intensywne i interesujące. Usystematyzowałam swoją wiedzę o czasach w języku angielskim, nauczyłam się wielu nowych użytecznych słówek. Każdą lekcję prowadziłyśmy konwersację w języku angielskim. Przełamałam lęk przed mówieniem w obcym języku. Pani Natalia jest bardzo miła i potrafi zmotywować do samodzielnej nauki. Dziękuję bardzo za wszystkie nowe umiejętności i utrwalenie tego, co już umiałam.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2018

Myślę, że szkoła Futuro to doskonały wybór. Główną jej cechą jest to, że nauczyciele (w moim przypadku angielski) mieszkają w krajach z którego ten język się wywodzi. Co za tym idzie wiedzą co naprawdę funkcjonuje. Kontakt z managerem szkoły oceniam na idealny.

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2018

Dzięki zajęciom z Natalią (śmiem twierdzić, najlepszą lektorką ever! :)) nabrałam większej śmiałości i płynności w mówieniu, czego efektem jest pomyślny wynik rozmowy o pracę po angielsku!

Ponato Futuro to bardzo dobra komunikacja i kontakt z klientem.

Polecam!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2018

Kasia jest extra!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2018

Bardzo solidna szkoła. Lektorzy, a miałem przyjemność poznać dwóch - Łukasza i Agatę, zawsze przygotowani do zajęć. Lekcja wykorzystana w 100%. Nauczyłem się swobodnie mówić, podciągnąłem zaległości z gramatyki i słownictwa, a w rezultacie przeszedłem lekko rozmowę kwalifikacyjną po angielsku. Jestem w pełni usatysfakcjonowany i właśnie zastanawiam się nad hiszpańskim lub niemieckim w Futuro ;-)

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2018

Jestem bardzo zadowolona z kursu nauki języka hiszpańskiego. Pani Kasia, która mnie uczyła jest bardzo sympatyczna, wszystko dokładnie potrafi wytłumaczyć. Podobały mi się także kreatywne metody nauki i zapamiętywania, dlatego też zajęcia zawsze były ciekawe i dynamiczne.
Celem korepetycji było przygotowanie do egzaminów na studiach, które dzięki nauce w Futuro udało się zdać ;)

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2018

Język angielski - bardzo przypasowała mi metoda. Zawsze ledwie dukałem po angielsku i to był mój największy problem, a na zajęciach z Łukaszem musiałem mówić przez cała lekcje. Efekt jest taki, ze teraz chyba lepiej mówię po angielsku niż po polsku.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2018

W końcu odnalazłam swoje edukacyjne miejsce. Przez 10 lat nauki w szkołach nie zrobiłam takich postępów z języka angielskiego jak w trakcie rocznego kursu w Futuro. Pracowałam z dwoma lektorami i choć każdy był inny, zajęcia były komplementarne, bardzo dobrze przygotowane i zawsze z celem, aby iść do przodu. Po wakacjach wracam na kolejny kurs.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2018

Profesjonalne przygotowanie do egzaminu z hiszpańskiego na studiach. Świetny dobór materiałów, intensywna praca z lektorką Kasią, dużo zadań domowych i testów. To wszystko zaowocowało egzaminem na bardzo dobry. Dziękuję.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2018

Zdecydowanie polecam Futuro. Lektor dopasowany w stu procentach do moich potrzeb (angielski medyczny), bezproblemowa współpraca ze szkołą i bardzo szybki progres językowy monitorowany przez mojego lektora. Byłam w 3 różnych szkołach językowych, ale ta jest zdecydowanie najlepsza!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2018

Szkoła na 5! Bardzo szybka obsługa, lektor dostępny już na następny dzień, faktury co miesiąc, sprawna komunikacja, ogólnie- bez zastrzeżeń. Uczę się hiszpańskiego i angielskiego i jestem bardzo zadowolony ze współpracy z obiema Paniami.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2018

Potrzebowałem bardzo wymagającego nauczyciela. Takiego, który zmusi mnie do odrabiania zadań, zmobilizuje do regularnej nauki i nie będzie odpuszczał nigdy. Sam jestem mało zdyscyplinowany i potrzebuję bata nad sobą. Pani Małgosia, która dobierała lektora, poleciła mi Ewę i rzeczywiście ten wybór sprawdził się w stu procentach. Od czterech miesięcy Ewa ciśnie mnie ostro z nauką, a ja czuję, jak robię ogromne postępy. O to mi chodziło. Polecam, bo dobór lektora był perfekcyjny!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2018

Mega szkoła! Indywidualne podejście do ucznia, do potrzeb, do zdolności przyswajania, nawet do ruchomego grafiku moich zajęć. Miałem trochę wątpliwości co do metody online, ale dzisiaj nie zamieniłbym na żadną inną. Perfekcyjny kontakt ze szkołą, swobodny układ z lektorem i na plus zaliczam możliwość zmiany lektora, jak coś nie gra. Ja na szczęście jestem bardzo zadowolony z mojej lektorki.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2018

Rok szlifowania hiszpańskiego - dyplom DELE w dłoni, pół roku szlifów z angielskiego - dyplom IELTS. Czy mogę dodać coś więcej, aby polecić tą szkołę?

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2018

Moje spotkanie z Futuro rozpoczęło się od zajęć z języka hiszpańskiego z Małgosią. Nigdy nie miałam zajęć online, ale uważam, że nigdy nie jest za późno na zmiany. Zaczęłam się uczyć angielskiego online z Agatą i jestem zachwycona tą metodą. Polecam szczerze obie lektorki, bo dzięki nim pokochałam naukę języków, mam poczucie, że robię coś cennego dla siebie, a mój czas na edukację nie jest zmarnowany, bo mam świetne nauczycielki.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2018

Bardzo dobra nauczycielka z języka angielskiego, a właściwie najlepsza, jaką miałem (dziękuję Ewa :)), bardzo dobre metody nauczania, wzorowy kontakt z Panią Małgosią - dyrektorką, we wszelkich kwestiach organizacyjnych, efekty - szybkie i piorunujące. Chętnie bym wystawił ocenę celującą, ale portal ogranicza mnie do bardzo dobrej ;)).

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2018

Uczę się z Futuro od września. Jestem bardzo zadowolona z zajęć języka angielskiego z Panem Maciejem. Mój cel – czyli nauka konwersacji i przełamanie barier w mówieniu został osiągnięty w 100%. Już po miesiącu zajęć miałam wrażenie, że mój poziom angielskiego poszedł mocno w górę. Teraz szlifujemy umiejętności, a ja komunikuję się bez obaw. Polecam każdemu, kto tak jak ja potrzebuje przełamać bariery w mówieniu.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2018

Szczerze polecam. Profesjonalna szkoła językowa z indywidualnym podejściem do słuchacza. Ciekawe zajęcia, materiały dopasowane do potrzeb ucznia.
Miła atmosfera i duże zaangażowanie lektora.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2018

To jest to! Podstawy hiszpańskiego w dwa miesiące, swobodna komunikacja po pół roku. Do tego zajęcia z Panią Kasią - miód malina. Myślałem, że liznę hiszpańskiego przed podróżą do Ameryki Południowej, ale dzisiaj już wiem, że na pewno będę kontynuował przygodę z hiszpańskim. I na pewno z Futuro. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.