Małgorzata Żyła

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski70 - 100 / 60 min

Futuro Szkoła

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Kursy języka angielskiego online to oferta dla Ciebie, jeśli :

1) Nie masz czasu na dojazdy do szkoły językowej.
2) Twój tryb życia nie pozwala Ci na uczestniczenie w regularnym kursie językowym.
3) Nie chcesz dopasowywać się do rytmu pracy grupy.
4) Zależy Ci na profesjonalnym nauczycielu, szybkich efektach pracy i skuteczności.
5) Nie boisz się nowatorskich rozwiązań i idziesz z duchem czasu.

Naszym wyróżnikiem na rynku jest jakość nauczania. To podstawowa wartość, w którą wierzymy. Dlatego gwarantujemy dobór wykwalifikowanych nauczycieli, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy lektora. Dobry nauczyciel to dla Ciebie gwarant szybkich efektów pracy, a dla nas synonim sukcesu.

Chcesz się uczyć nawet do 4 x szybciej? Nie marnuj czasu na poszukiwania w Internecie, zaufaj naszym lektorom, Metodykowi – który roztacza nad uczniami i lektorami dydaktyczną opiekę, szkoleniom, dzięki którym wzbogacamy naszą wiedzę i metodzie komunikatywnej – która sprawia, że nasi uczniowie mówią w języku angielskim już od pierwszych zajęć, a problemy bariery językowej nie istnieją.

Zastanawiasz się, jak wyglądają zajęcia z języka angielskiego online?

  • Uczymy Cię za pośrednictwem programu Skype.
  • W trakcie zajęć wykorzystujemy tablicę multimedialną, różnorodne materiały dydaktyczne, jak fiszki, filmy, nagrania mp3.
  • Mówimy, piszemy i słuchamy jak na tradycyjnych zajęciach.
  • Pracujemy w oparciu o podręcznik i usystematyzowany program dydaktyczny, który lektor omawia z Tobą na pierwszych zajęciach.
  • Zadajemy prace domowe, abyś miał nieustanny kontakt z językiem. Sprawdzamy je przed lekcją, ponieważ czas zajęć chcemy wykorzystać w 100% na naukę.
  • Weryfikujemy Twoje postępy, przeprowadzając raz na jakiś czas testy sprawdzające poziom.
  • Uczymy metodą komunikatywną – czyli stawiamy na komunikację, umiejętność porozumiewania się w sytuacjach życia codziennego i w świecie biznesowym.
    To Ty wyznaczasz cel edukacji (np. język ogólny, język biznesowy, egzamin językowy, itd.), a my robimy wszystko, abyś osiągnął go jak najszybciej.

Pamiętaj! Zajęcia online to nie tylko konwersacje w języku obcym. To pełnowartościowe zajęcia, podczas których zajmujemy się każdym obszarem językowym – mówieniem, pisaniem, słuchaniem, czytaniem, ćwiczeniami, itd. A dzięki dostępowi do wielu źródeł na raz, zajęcia online są barwniejsze niż tradycyjne zajęcia szkolne „skazane” tylko na podręcznik i ćwiczenia.

Bądź nowoczesny i skorzystaj z naszej oferty zajęć online . Odwiedź naszą stronę internetową i wyszukaj najodpowiedniejszy kurs dla siebie. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie – 721 311 005.

Bez względu na to gdzie jesteś – już dzisiaj możesz rozpocząć naukę języka angielskiego online .

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 22:00
Wtorek06:00 - 22:00
Środa06:00 - 22:00
Czwartek06:00 - 22:00
Piątek06:00 - 22:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2018

Szczerze polecam. Profesjonalna szkoła językowa z indywidualnym podejściem do słuchacza. Ciekawe zajęcia, materiały dopasowane do potrzeb ucznia.
Miła atmosfera i duże zaangażowanie lektora.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2018

To jest to! Podstawy hiszpańskiego w dwa miesiące, swobodna komunikacja po pół roku. Do tego zajęcia z Panią Kasią - miód malina. Myślałem, że liznę hiszpańskiego przed podróżą do Ameryki Południowej, ale dzisiaj już wiem, że na pewno będę kontynuował przygodę z hiszpańskim. I na pewno z Futuro. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.