Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski80 / 60 min

Frank

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Witam.

Jestem dwujęzycznym nauczycielem - jeżeli potrzebujesz native speakera który zna także polski to dobrze trafiłeś.

Nieważne czy celem jest nauka od podstaw, przygotowanie do matury czy szlifowanie języka - dostosuję się do twoich potrzeb. Prowadzę lekcje jak i konwersacje, przygotowuję do egzaminów, matur, certyfikatów. Mogę dojeżdżać do ucznia.

Angielskim posługuję się od urodzenia - wiem jak używa się go w praktyce i jestem w stanie tą wiedzę przekazać. Mieszkałem w Kanadzie toteż moja znajomość języka w żadnym razie nie ogranicza się do strony akademickiej.

Oferuję:

  • naukę na każdym poziomie zaawansowania;
  • konwersacje;
  • przygotowania do egzaminów, w tym gimnazjalnych, matur i certyfikatów;
  • przygotowania do rozmowy o pracę;
  • pomoc dla uczniów i studentów;
  • pisanie CV;
  • tłumaczenia.

Angielskim posługuję się aktywnie cały czas w życiu zawodowym jak i prywatnym, pisałem dla obcojęzycznych publikacji. Pracuję obecnie dla szkoły językowej ale udzielam też prywatnych lekcji. Posiadam certyfikat CPE.

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 23:00
Wtorek06:00 - 23:00
Środa06:00 - 23:00
Czwartek06:00 - 23:00
Piątek06:00 - 23:00
Sobota06:00 - 23:00
Niedziela06:00 - 23:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2017

Polecam lekcje u Franka, chodzac do niego na lekcje zrobilam niesamowity progres, jest niesamowicie pomocny jesli potrzebuje jakiegos tlumaczenia czy przygotowania z "dnia na dzien" np do rozmowy kwalifikacyjnej. Z umowieniem sie na lekcje tez nie ma problemu jesli chodzi o chec przelozenia terminu :) Chodze na lekcje juz 1,5 roku i nie zamierzam rezygnowac :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2017

Chce polecić P. Franciszka wszystkim, którzy naprawdę chcą nauczyć się angielskiego lub tym, którzy potrzebują rozszerzyć swoje umiejętności. Szeroka wiedza tego korepetytor, elastyczność w dostosowywaniu sie do terminy i też potrzeb jest imponująca. Miałam różnych nauczycieli, ale ten rzeczywiście potrafi nauczyć. Jestem osobą po 50 tce - nie tak łatwo przyswajać jest w tym wieku obcy język, ale ten nauczyciel potrafi dotrzeć i zmotywować.! Ma też świetny sposób przekazu. Absolutnie polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2016

Na lekcje angielskiego u tego nauczyciela uczęszczam od roku i polecam każdemu! W międzyczasie pomógł mi przygotować się do egzaminu B2, napisać CV i list motywacyjny, przetłumaczyć masę materiałów ze specjalistycznym językiem chemicznym oraz przełamać barierę mówienia. Zdecydowanie pięć gwiazdek!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
7 listopada 2016

UWAGA!!! Osoba bardzo niekompetentna! Nie zjawił się na umówionym spotkaniu, nie dał żadnej informacji o rezygnacji z lekcji, nie odebrał nawet telefonu! Absolutnie szczeniacka postawa.

Frank

Nocą poprzedniego dnia byłem w wypadku. W konsekwencji nie byłem w stanie anulować ani odebrać telefonu. Bardzo mi przykro z powodu takiego obrotu sytuacji ale nie mogłem nic na to poradzić.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.