Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Gdańsk

Frank

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/54 opinie
Dla użytkownika Frank

O mnie

Witam.

Jestem certyfikowanym, dwujęzycznym nauczycielem angielskiego który potrafi dostosować się do potrzeb ucznia, nieważne czy celem jest nauka od podstaw, przygotowanie do matury czy szlifowanie języka. Angielskim posługuję się od urodzenia - wiem jak używa się go w praktyce i jestem w stanie tą wiedzę przekazać. Mieszkałem w Kanadzie toteż moja znajomość języka w żadnym razie nie ograniczna się do strony akademickiej.

Angielskim posługuję się aktywnie cały czas w życiu zawodowym jak i prywatnym, pisałem dla obcojęzycznych publikacji. Pracuję obecnie dla szkoły językowej ale udzielam też prywatnych lekcji.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2017

Polecam lekcje u Franka, chodzac do niego na lekcje zrobilam niesamowity progres, jest niesamowicie pomocny jesli potrzebuje jakiegos tlumaczenia czy przygotowania z "dnia na dzien" np do rozmowy kwalifikacyjnej. Z umowieniem sie na lekcje tez nie ma problemu jesli chodzi o chec przelozenia terminu :) Chodze na lekcje juz 1,5 roku i nie zamierzam rezygnowac :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2017

Chce polecić P. Franciszka wszystkim, którzy naprawdę chcą nauczyć się angielskiego lub tym, którzy potrzebują rozszerzyć swoje umiejętności. Szeroka wiedza tego korepetytor, elastyczność w dostosowywaniu sie do terminy i też potrzeb jest imponująca. Miałam różnych nauczycieli, ale ten rzeczywiście potrafi nauczyć. Jestem osobą po 50 tce - nie tak łatwo przyswajać jest w tym wieku obcy język, ale ten nauczyciel potrafi dotrzeć i zmotywować.! Ma też świetny sposób przekazu. Absolutnie polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2016

Na lekcje angielskiego u tego nauczyciela uczęszczam od roku i polecam każdemu! W międzyczasie pomógł mi przygotować się do egzaminu B2, napisać CV i list motywacyjny, przetłumaczyć masę materiałów ze specjalistycznym językiem chemicznym oraz przełamać barierę mówienia. Zdecydowanie pięć gwiazdek!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
7 listopada 2016

UWAGA!!! Osoba bardzo niekompetentna! Nie zjawił się na umówionym spotkaniu, nie dał żadnej informacji o rezygnacji z lekcji, nie odebrał nawet telefonu! Absolutnie szczeniacka postawa.

Frank

Nocą poprzedniego dnia byłem w wypadku. W konsekwencji nie byłem w stanie anulować ani odebrać telefonu. Bardzo mi przykro z powodu takiego obrotu sytuacji ale nie mogłem nic na to poradzić.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.