Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Warszawa
Poznań
Gdańsk
Łódź
Wrocław
Katowice
Szczecin
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski95 - 150 / 45 min

Magda

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

KOREPETYCJE z języka polskiego do matury, egzaminu ósmoklasisty, poprawek i egzaminów komisyjnych. 

1. EGZAMIN MATURALNY : przygotowanie obejmuje: 

  • MATURA PISEMNA poziom podstawowy: nauka pisania rozprawki, nauka pisania analizy i interpretacji wiersza, nauka uzupełniania czytania ze zrozumieniem. Praca na arkuszach maturalnych.
  • MATURA PISEMNA: poziom rozszerzony: nauka pisania wszystkich form wypowiedzi. Praca na arkuszach maturalnych.
  • MATURA USTNA: nauka formułowania wypowiedzi ustnej, ćwiczenia z zakresu każdego działu - językowo - gramatycznego, literackiego i związanego z szeroko pojętą sztuką. 

2. EGZAMIN ÓSMOKLASISTY: powtórka lektur - obowiązujących do egzaminu. Nauka pisania rozprawki, artykułu, przemówienia, wywiadu, opowiadania twórczego, listu prywatnego, listu otwartego, krótkich form wypowiedzi. Uczę jak poradzić sobie z arkuszem egzaminacyjnym. Uczeń będzie oswojony ze wszystkimi typami zadań charakterystycznych dla egzaminu. 

3. Inne: korepetycje, POPRAWKI, EGZAMINY KOMISYJNE - zakres do ustalenia. Przygotowuję również  dorosłych , którzy chcą uzupełnić wykształcenie.
4. NIE piszę za uczniów sprawdzianów, egzaminów, zadań domowych.

[*OFERUJĘ: *]

  • indywidualne podejście
  • wysoki wynik na egzaminie, w zależności od włożonego wysiłku przez ucznia
  • pracuję z uczniami "trudnymi"
  • pracuję z dyslektykami, uczniami z zespołem Aspergera
  • profesjonalizm i miłą atmosferę 

FORMA ZAJĘĆ: zarówno STACJONARNIE oraz ONLINE NA ŻYWO!

Z uwagi na pogarszającą się sytuację z CONVID - 19 proponuję dla bezpieczeństwa lekcje ONLINE NA ŻYWO, nie różnią się niczym od zajęć stacjonarnych. Lekcje są zawsze indywidualne.

KONTAKT: 794 589 897  - zadzwoń i umów się na pierwsze zajęcia. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1998 - 06.2003
Uniwersytet Jagielloński
Nauczyciel dyplomowany
Kursy i szkolenia
02.2007
EGZAMINATOR
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2021

Bardzo polecam zajęcia z Panią Magdaleną. Jestem już po egzaminie i mogę stwierdzić, że to właśnie dzięki niej napisałam go na dobrym poziomie (ale nie chcę zapeszać :)). Lekcje pomogły mi rzetelnie przygotować się do egzaminu i do dalszej edukacji. Serdecznie polecam każdemu komu zależy na dobrych wynikach.

Magda

Dziękuję :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2021

Na zajęciach z Panią Magdą naprawdę dużo się nauczyłem. Potrzebowałem sporo nauki do egzaminu, ale teraz czuje się gotowy nie tylko na egzamin, ale też na przyszłą edukację w liceum. Pani Magda świetnie uczy, jest wymagająca, ale przy okazji niezwykle miła. Korepetycje polecam dla każdego :)

Magda

Dziękuję Ci Tomku!

avatar
Noemi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Bardzo dobre korepetycje, zajęcia bardzo mi pomogły w nauce, jak i motywacji do egzaminu. Dzięki tym zajęciom mój poziom wiedzy z języka polskiego bardzo się podniósł. Polecam wszystkim osobom, które chcą się dobrze oraz solidnie przygotować do egzaminu.

Magda

Noemi, dziękuję, że uczestniczyłaś w zajęciach online na żywo przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty. Powodzenia na egzaminie!

avatar
Hanna W
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2021

Na pierwsze zajęcia przyszłam późno z niewielką wiedzą i jeszcze mniejszą praktyką. Miałam problem z konstruowaniem wypowiedzi, uporządkowanym pisaniem oraz motywacją. Po upływie miesięcy jestem w stanie stwierdzić, że dzięki Pani Magdalenie zrobiłam duży progres i czuję się przygotowana do egzaminu.
Zdecydowanie polecam!

Magda

Zajęcia na żywo online na Skype przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty to formuła kompleksowa. Pracowałaś na arkuszach egzaminacyjnych, testach, pisałaś rozprawki, opowiadania, zaproszenia, ogłoszenia, dedykacje czy życzenia to musiało dać bardzo dobry efekt! Dziękuję za wystawienie oceny. Zapraszam na korepetycje przygotowujące do matury. Magdalena, www.korepetycjeonline24.pl

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2021

Dzięki zajęciom Pani Magdaleny nauczyłam się wiele rzeczy, dzięki którym napisze nadchodzący egzamin z pewnością, że wszystko umiem. Forma zajęć była bardzo komfortowa, dlatego nie czułam się skrępowana wykonując zadania. W wyniku powtórzenia krótkich form wypowiedzi oraz wypracowań, piszę je na oceny celujące. Robiąc próbne arkusze egzaminacyjne wiem jakie zadania mogą mnie spotkać na teście. Dziękuję bardzo za wszystkie lekcje i poświęcony mi czas. Polecam Panią Magdalenę.

Magda

Dziękuję za opinie. Staram się zawsze pomóc uczniowi. Zajęcia są online na żywo na platformie Skype w trybie audio, dlatego uczeń nie musi się denerwować czy stresować. Wszystkie krótkie czy długie formy wypowiedzi są sprawdzone w formie wysyłanych zdjęć. To daje świetny efekt! Powodzenia na egzaminie!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2021

Dzięki zajęciom z Panią Magdaleną czuję się o wiele pewniej przed egzaminem ósmoklasisty. Powtórzyłyśmy dokładnie wszystkie lektury egzaminacyjne i zrobiłyśmy bardzo wiele testów. Dostałam także bardzo wiele rad, dotyczących tworzenia dłuższych i krótszych form wypowiedzi pisemnych. Teraz także lepiej i konkretniej potrafię odpowiadać na pytania otwarte.
Bardzo dziękuję i jak najbardziej polecam!

Magda

Dziękuję Kasiu, powodzenia na egzaminie ósmoklasisty!

avatar
Ziemowit
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2021

Na przestrzeni zajęć bardzo poprawiły się moje wyniki i czuję, że jestem w pełni gotowy napisać dobrze egzamin ósmoklasisty, do którego przygotowała mnie Pani Magdalena.
Serdecznie dziękuję i bardzo polecam.

Magda

Dziękuję! Powodzenia na egzaminie ósmoklasisty! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.