Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Warszawa
Poznań
Gdańsk
Łódź
Wrocław
Katowice
Szczecin
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia90 - 150 / 45 min

Marta

Opis ogłoszenia

Nauczycielka oraz czynny EGZAMINATOR MATURALNY zapraszają na zajęcia na ŻYWO na SKYPE oraz stacjonarne . Zajęcia zapewniające efekt!

OFERUJEMY zajęcia indywidualne  prowadzone są poprzez platformę [ [ [ [ [ [SKYPE NA ŻYWO oraz STACJONARNIE  i skierowane są do wszystkich przystępujących do egzaminu maturalnego z historii oraz wiedzy o społeczeństwie.

Oferta skierowana jest do uczniów na różnych stopniu przygotowania przedmiotu. Zajęcia indywidualne pozwalają na stosowanie metod dopasowanych do ucznia i przynoszących lepsze wyniki niż w kształceniu grupowym stąd wysoka średnia ocen maturzystów korzystających z takiej formy przygotowania u profesjonalnego nauczyciela.

Zajęcia - JAK WYGLĄDAJĄ?

  • _ZAJĘCIA NA ŻYWO! _
  • Dostosowane i zgodne z wymogami CKE przygotowują do pracy z testem maturalnym oraz przygotowują do pisania wypracowań maturalnych,
  • NIE piszemy za uczniów sprawdzianów, egzaminów, zadań domowych.
  • Wszechstronnie przygotowanie z uwzględnieniem pracy ze źródłami (pisanymi, ikonograficznymi), interpretacją map, orientacją w podstawach heraldyki oraz wyboru zakresu wiedzy niezbędnej do otrzymania wysokiego wyniku maturalnego powyżej 75 %
  • INDYWIDUALNY  dobór podręczników i repetytoriów ułatwiających przygotowanie się.
  • materiały dydaktyczne w postaci testów - PRACUJEMY TYLKO na testach, na arkuszach maturalnych, na materiałach dla egzaminatorów.

CO ZYSKUJESZ?

  • NIE TRACISZ CZASU NA DOJAZD! UCZYSZ się u siebie w domu, pokoju, w ogrodzie.
  • Bez kosztów własnych w postaci dojazdu, bezpieczne korepetycje na wysokim poziomie NA ŻYWO  skierowane do uczniów i maturzystów w całej Polsce.
  • ZAJĘCIA indywidualne możliwe, ale TYLKO  w szczególnych przypadkach.

Zapraszam - nauczycielka oraz egzaminator maturalny.

TELEFON: 723 130 114

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1998 - 06.2003
Uniwersytet Jagielloński
Nauczyciel dyplomowany
Kursy i szkolenia
02.2007
EGZAMINATOR
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.