Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Bonjour! Ça va? :) 

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z francuskim?
Uczyłeś się 2 lata w liceum i mało pamiętasz?
Czy też zwyczajnie chcesz pokonwersować na interesujące Cię tematy?

Dopasujemy zajęcia do Twojego poziomu i sukcesywnie będziemy go podnosić !
Nigdy nie jest za późno ani za wcześnie na naukę!

Moje uczennice: najmłodsza - 3-letnia oraz najstarsza - 72-letnia mogą to potwierdzić! :)

A teraz trochę o mnie , byś mógł/a zadecydować czy rozpoczynamy wspólną naukę:

Od wielu lat udzielam korepetycji oraz konwersacji z języka francuskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Prowadzę zajęcia przygotowujące do matury oraz wspomagające naukę podczas studiów . Jestem również pracownikiem szkół językowych , a w zakres moich działań wchodzą również kursy dla pracowników działów handlowych firm produkcyjnych .

Zajmuje się także nauczaniem online oraz nauką języków przez zabawę dla dzieci.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego na Wydziale Filologii (na kierunku Tłumaczeniowym Języka Francuskiego oraz Włoskiego) oraz absolwentką ZSO dwujęzycznego z językiem wykładowym francuskim w Katowicach.

Posiadam dwujęzyczną maturę z zakresu rozszerzonej chemii oraz literatury francuskiej oraz skończyłam kilka kursów językowych organizowanych przez Paryską Izbę Handlową.

Na studiach mieszkałam oraz pracowałam w Paryżu w Ambasadzie RP w Wydziale Promocji Handlu i Inwestycji, gdzie moimi zadaniami było organizowanie konferencji oraz targów, prowadzenie ich oraz tłumaczenie z języka angielskiego, włoskiego oraz francuskiego na język polski, i odwrotnie.

Bardzo dobrze znam kulturę, zwyczaje obowiązujące we Francji oraz jej historię i literaturę, a moją wiedzą chętnie i z wielkim entuzjazmem podzielę się z uczniami.

Moje ulubione zajęcia to konwersacje z elementam języka potocznego na interesujące Cię tematy- jeśli jeszcze nie jesteś na takim poziomie, szybko to zmienimy!

Na życzenie klienta wystawiam FV za kurs oraz certyfikat potwierdzający odbycie go.

à bientôt! :)

Dostępność

Poniedziałek
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2011
Uniwersytet Śląski
Magister
Kursy i szkolenia
.
L'Ambassade de Pologne a Paris: SERVICE DE LA PROMOTION DU COMMERCE ET DES INVESTISSEMENTS.
06.2008
Ambassade de France en Pologne
09.2011
Chambre de commerce et d'industrie de région Paris
Doświadczenie
01.2014 - aktualnie
Nauczyciel/Lektor J.Francuskiego
Od kilku lat zajmuję się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej w zakresie prowadzenia zajęć grupowych oraz indywidualnych z j.francuskiego na każdym poziomie zaawansowania.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2021

Rewelacyjny nauczyciel z dużą cierpliwością :-). Nauka francuskiego jest samą przyjemnością. Wszystkie zagadnienia są tłumaczone aż do opanowania. Jestem bardzo zadowolona i cieszę się ogromnie, że jestem uczniem Pani Eli !!!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2020

Profesjonalnie i bardzo miło, serdecznie polecam:)

avatar
Karo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2020

Ela to wyjątkowy nauczyciel! Słucha swoich uczniów, temat zajęć i rozmów dostosowuje do naszych zainteresowań, a same zajęcia są bardzo ciekawe i niezwykle rozwijające! Nie sądziłam, że jestem w stanie prowadzić dyskusje o sztuce po francusku, przy Eli okazało się, że jednak tak :)
Polecam wszystkim, którzy szukają nie tylko nauczyciela języka, ale także ciekawego rozmówcy.

avatar
Ludka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2020

Bardzo podoba mi się, że na lekcjach rozmawiamy wyłącznie po francusku - a ja dopiero zaczynam przygodę z francuskim ;) Słownictwo używane na codzień przez Francuzów , a nie tylko zwroty z podręcznika, swobodny tok zajęć- to kolejne plusy. Jednym słowem gorąco polecam :))

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2020

Jestem bardzo zadowolona z lekcji francuskiego. Miałam ogromną blokadę jeśli chodzi o mówienie w tym języku, a dzięki Eli dużo się zmieniło. Najbardziej podoba mi się forma prowadzenia zajęć, rozmawiamy tylko po francusku na interesujące nas tematy oraz uczymy się też codziennego, potocznego słownictwa. Jest to praktyczna metoda nauki, bez zbędnego wałkowania gramatyki i robienia ćwiczeń w zeszycie. Atmosfera na zajęciach jest przyjemna a Ela jest bardzo motywującym nauczycielem, otwartym na potrzeby ucznia. Zdecydowanie polecam! :)

avatar
Kasia P
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2020

jedne z najlepszych zajęć językowych na jakie chodziłam.
Atmosfera, materiały i podejście do ucznia rewelacja!
Dużo mówienia, dużo śmiechu i poczucia rozwoju językowego skilla
Polecam każdemu, kto się stresuje mówieniem po francusku.
la compétence et l'expérience <3

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Bardzo profesjonalny nauczyciel. Lekcje nigdy nie wyglądają jak w szkole,że otwieramy podręcznik i lecimy z ćwiczeniami i wałkujemy zdania albo cała godzinę poprawiamy pracę domowe. Jest bardzo duży nacisk na mówienie o wszystkim jak i o niczym byle by tylko mówić. Niemalże zmusza do mówienia, ale to dla dobra ucznia. Podrzuca świetne tematy do konwersacji. Często omawia się tematy które są aktualne oraz tematy które interesują ucznia. Wiadomo że lepiej się uczy jak się czyta teksty o czymś co nas interesuje. Ma bardzo dużo materiałów do języka na różnych poziomach. Jest dla ucznia a nie uczeń dla niej. To w jakim tempie się uczysz zależy wyłącznie od ciebie i twoich zdolności. Nie czuję się presji ani przymusu że to czy to musi być opanowane itp. Wdraża ucznia w kulturę i społeczność Francji poprzez filmiki czy artykuły omawiane na zajęciach. Polecam. Nauka z taką osobą to czysta przyjemność

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Bardzo podoba mi się podejście Eli do ucznia - dostosowuje się do poziomu, do potrzeb, bierze pod uwagę oczekiwania. Jest bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Doskonale przygotowuje się do lekcji, a konwersacje dostosowuje do zainteresowań ucznia. Poza tym bardzo motywuje, chwali i wspiera. Jestem bardzo zadowolona. W tym roku Ela rozpoczęła zajęcia z również z moją córką - jest pomysłowa i kreatywna, a moja córka cieszy się na każdą lekcję.
Bardzo polecam - jeśli szukasz nauczyciela z pasją!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2020

Chodziłam na konwersacje do Eli ok. 2 lata. Dzięki niej przełamałam barierę językową. Zajęcia to była czysta przyjemność. Ela jest ciepłą osobą i niezwykle inspirującą. Polecam! :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2019

Ela jest swietnym nauczycielem. Duza wiedza, komunikatywna i otwarta na potrzeby ucznia. Polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2019

Witam.
Nauka z takim nauczycielem to sama przyjemność. Z chęcią chodziłam na zajęcie. Pani Ela umie przekazać wiedzę w sposób zrozumiały i przystępny dla ucznia. Potrafi tłumaczyć tak żeby było zrozumiałe dla każdego. Pani Ela potrafi przygotować do wyjazdu za granice.
Profesjonalne przygotowanie die do lekcji.
Pozdrawiam

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2017

Nauka francuskiego nigdy nie byla taka przyjemna ! Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.