Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Mikołów
Chorzów
Siemianowice Śląskie
Czeladź
Mysłowice
Faktura VAT

Ela Lelek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Ela Lelek

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  10.2007 - 06.2011
  Uniwersytet Śląski
  Magister
  Kursy i szkolenia
  .
  L'Ambassade de Pologne a Paris: SERVICE DE LA PROMOTION DU COMMERCE ET DES INVESTISSEMENTS.
  06.2008
  Ambassade de France en Pologne
  09.2011
  Chambre de commerce et d'industrie de région Paris
  Doświadczenie
  01.2014 - aktualnie
  Nauczyciel/Lektor J.Francuskiego
  Od kilku lat zajmuję się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej w zakresie prowadzenia zajęć grupowych oraz indywidualnych z j.francuskiego na każdym poziomie zaawansowania.

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 10
  avatar
  Karo
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  19 lipca 2020

  Ela to wyjątkowy nauczyciel! Słucha swoich uczniów, temat zajęć i rozmów dostosowuje do naszych zainteresowań, a same zajęcia są bardzo ciekawe i niezwykle rozwijające! Nie sądziłam, że jestem w stanie prowadzić dyskusje o sztuce po francusku, przy Eli okazało się, że jednak tak :)
  Polecam wszystkim, którzy szukają nie tylko nauczyciela języka, ale także ciekawego rozmówcy.

  avatar
  Ludka
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  22 czerwca 2020

  Bardzo podoba mi się, że na lekcjach rozmawiamy wyłącznie po francusku - a ja dopiero zaczynam przygodę z francuskim ;) Słownictwo używane na codzień przez Francuzów , a nie tylko zwroty z podręcznika, swobodny tok zajęć- to kolejne plusy. Jednym słowem gorąco polecam :))

  avatar
  Karolina
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  21 czerwca 2020

  Jestem bardzo zadowolona z lekcji francuskiego. Miałam ogromną blokadę jeśli chodzi o mówienie w tym języku, a dzięki Eli dużo się zmieniło. Najbardziej podoba mi się forma prowadzenia zajęć, rozmawiamy tylko po francusku na interesujące nas tematy oraz uczymy się też codziennego, potocznego słownictwa. Jest to praktyczna metoda nauki, bez zbędnego wałkowania gramatyki i robienia ćwiczeń w zeszycie. Atmosfera na zajęciach jest przyjemna a Ela jest bardzo motywującym nauczycielem, otwartym na potrzeby ucznia. Zdecydowanie polecam! :)

  avatar
  Kasia P
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  19 czerwca 2020

  jedne z najlepszych zajęć językowych na jakie chodziłam.
  Atmosfera, materiały i podejście do ucznia rewelacja!
  Dużo mówienia, dużo śmiechu i poczucia rozwoju językowego skilla
  Polecam każdemu, kto się stresuje mówieniem po francusku.
  la compétence et l'expérience <3

  avatar
  Magdalena
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  18 czerwca 2020

  Bardzo profesjonalny nauczyciel. Lekcje nigdy nie wyglądają jak w szkole,że otwieramy podręcznik i lecimy z ćwiczeniami i wałkujemy zdania albo cała godzinę poprawiamy pracę domowe. Jest bardzo duży nacisk na mówienie o wszystkim jak i o niczym byle by tylko mówić. Niemalże zmusza do mówienia, ale to dla dobra ucznia. Podrzuca świetne tematy do konwersacji. Często omawia się tematy które są aktualne oraz tematy które interesują ucznia. Wiadomo że lepiej się uczy jak się czyta teksty o czymś co nas interesuje. Ma bardzo dużo materiałów do języka na różnych poziomach. Jest dla ucznia a nie uczeń dla niej. To w jakim tempie się uczysz zależy wyłącznie od ciebie i twoich zdolności. Nie czuję się presji ani przymusu że to czy to musi być opanowane itp. Wdraża ucznia w kulturę i społeczność Francji poprzez filmiki czy artykuły omawiane na zajęciach. Polecam. Nauka z taką osobą to czysta przyjemność

  avatar
  Ania
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  18 czerwca 2020

  Bardzo podoba mi się podejście Eli do ucznia - dostosowuje się do poziomu, do potrzeb, bierze pod uwagę oczekiwania. Jest bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Doskonale przygotowuje się do lekcji, a konwersacje dostosowuje do zainteresowań ucznia. Poza tym bardzo motywuje, chwali i wspiera. Jestem bardzo zadowolona. W tym roku Ela rozpoczęła zajęcia z również z moją córką - jest pomysłowa i kreatywna, a moja córka cieszy się na każdą lekcję.
  Bardzo polecam - jeśli szukasz nauczyciela z pasją!

  avatar
  Monika
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  7 maja 2020

  Chodziłam na konwersacje do Eli ok. 2 lata. Dzięki niej przełamałam barierę językową. Zajęcia to była czysta przyjemność. Ela jest ciepłą osobą i niezwykle inspirującą. Polecam! :)

  avatar
  Maja
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  2 września 2019

  Ela jest swietnym nauczycielem. Duza wiedza, komunikatywna i otwarta na potrzeby ucznia. Polecam!

  avatar
  Marta
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  2 września 2019

  Witam.
  Nauka z takim nauczycielem to sama przyjemność. Z chęcią chodziłam na zajęcie. Pani Ela umie przekazać wiedzę w sposób zrozumiały i przystępny dla ucznia. Potrafi tłumaczyć tak żeby było zrozumiałe dla każdego. Pani Ela potrafi przygotować do wyjazdu za granice.
  Profesjonalne przygotowanie die do lekcji.
  Pozdrawiam

  avatar
  Natalia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  29 listopada 2017

  Nauka francuskiego nigdy nie byla taka przyjemna ! Polecam

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.