Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
Białystok

Agata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Agata

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2024

Bardzo serdecznie polecam Panią Agatkę jako nauczycielkę gry na pianinie. Od pierwszej lekcji ujęła mnie swoim profesjonalizmem, metodycznym podejściem, a jednocześnie to osoba bardzo otwarta, z którą można złapać świetny kontakt i poczuć się swobodnie. Pani Agata przykłada niezwykłą wagę do poprawności technicznej, więc myślę, że jest idealnym przewodnikiem zarówno dla osób, które dopiero zaczynają i chcą porządnie nauczyć się warsztatu, jak i dla osób, które grały, ale mają np. złe nawyki i chcą coś poprawić. Jej czujnemu oku nie umknie żaden błąd, skoryguje napięcia w rękach, łokciach itd., wskaże sposoby nauki nut i robienia postępów. I można z nią porozmawiać na każdy temat, nie tylko o muzyce!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2024

Współpracowałam z Panią Agatką parę lat. Dzieci zachwycone. Podejście do każdego dziecka indywidualnie jest niesamowite. Dzięki Pani Agacie, córki chcą kontynuować naukę w szkole muzycznej. Pani Agata przekazała dzieciom miłość do muzyki, instrumentu i coś co dla nas było tylko „słomianym zapałem” okazało się największą miłością dziewczynek. Zdecydowanie polecamy lekcje z Panią Agatą.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.