Ostatnia aktywność:
wczoraj
Online
Łódź
Kraków
Poznań

Magda

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/548 opinii
Dla użytkownika Magda

O mnie

Angielski na poważnie: intensywne i dynamiczne zajęcia dla dorosłych

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 06.2011
Uniwersytet Gdański
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 48
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2022

Jestem bardzo zadowolona z lekcji i serdecznie polecam zajęcia z panią Magdą. Szybko zauważyłam, ze znam dużo więcej słów i że wiedza zaczyna mi się układać. Obecnie po raz pierwszy w życiu nie panikuję kiedy mam coś powiedzieć albo napisać maila po angielsku w pracy. Czuję że zrobiłam bardzo duże postępy. Pani Magda potrafi uczyć i myślę że to bardzo solidna firma. :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2021

Nauka u Pani Magdy jest na serio. Wszystko co jest napisane w ogłoszeniu to prawda i nigdy wcześniej tyle się nie nauczyłem. Zdecydowanie polecam taką "siłownię językową" :)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2020

Uczę się z panią Magdą już od dłuższego czasu i powiem tak: polecam te lekcje wszystkim którzy chcą ruszyć do przodu z angielskim i faktycznie się nauczyć. W takim przypadku to będzie strzał w 10. Jestem bardzo zadowolony. Polecam.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2020

Naukę z panią Magdą zacząłem prawie rok temu i zdecydowanie polecam jej lekcje. Pani Magda bardzo dobrze tłumaczy gramatykę i dobiera słownictwo w dużych ilościach :) i z różnych źródeł. Następnie wszystko to (dokładnie!!!) ćwiczymy, szczegolnie w konwersacji, gdzie wszystko wychodzi na jaw. :) Pomiędzy lekcjami słucham podcastów lub czytam artykuły z poleconych stron. Pani Magda jest sympatyczna, ale rzeczowa i nie marnuje czasu na lekcjach. Dzięki tym lekcjom zacząłem zauważać swoje błędy i nawet wiem, jak je poprawić! :) Jeszcze raz polecam.
Łukasz

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2020

Zajęcia z Panią Magdą to sama przyjemność. Są zawsze konkretne, nie przytłaczające. Kwestie problematyczne tłumaczone na bieżąco. Świetnie przygotowane i starannie dobrane do indywidualnych potrzeb ucznia. SYSTEMATYCZNOŚĆ! WYROZUMIAŁOŚĆ! POMOC! Szczerze polecam!!! Dziękuję za czas i efekty!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
31 marca 2020

Wszystkie zajęcia Pani Magdy były dobrze przygotowane, dokładnie opracowane, zawsze punktualne ale niestety nie jest to ‘’dynamiczna’’ forma nauki. Zajęcia polegają jedynie na rozwiązywaniu po kolei zadań z książki, więc jeżeli komuś zależy głównie na komunikacji i na żywych zajęciach, gdzie nie ma miejsca na nude to nie jest to niestety forma nauki dla was. Zajęcia przypominają lekcje w szkole, przeprowadzane są w bardzo formalny, wręcz momentami rozkazujący sposób. Ta forma nauki może jak najbardziej znaleźć swoich zwolenników i jest to moja własna opinia, która nie pochwala takich sposobów nauczania.

Magda

Podczas lekcji próbnej Pani Julii jasno określiłam jej poziom i uprzedziłam ją, że trzeba będzie popracować nad wyeliminowaniem popełnianych przez nią błędów. Pani Julia dowiedziała się wtedy również, że będziemy pracować w oparciu o renomowany podręcznik oraz dużą ilość materiałów dodatkowych. Wszystkie aspekty współpracy zostały wówczas dokładnie omówione i Pani Julia zdecydowała się na nie. Skoro ta Pani od początku wiedziała, że nie zależy jej na poprawności wypowiedzi i dokładnym opanowaniu podstaw, które są platformą do budowania następnych umiejętności, nie powinna była się na tę współpracę decydować. Przykre jest, że wystawia się negatywną opinię rezygnując zaledwie po trzech lekcjach, bez żadnej próby wcześniejszego porozumienia. Jeśli kolejny raz zmieniamy nauczyciela i zaczynamy naukę właściwie od początku, może jednak warto to przemyśleć, aby wreszcie nauczyć się skutecznie.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
5 marca 2020

Z Pania Magda mialem dwie lekcje i nie zdecydowalem sie na nastepne. Polecenia na lekcji odbywaja sie za pomoca rozkazow w nieprzyjemnej atmosferze a przy probie zmiany trybu- zadań na inne nauczyciel reaguje nerwowo i niegrzecznie odpowiedzial Nie ( nie chialbym niegrzecznie zaznaczyc iz osoba płacąca powinna miec wplyw w stopniu znacznym na jakos lekcji ale tutaj Pani woli starodawny kontakt -nauczyciel jest dla ucznia nie na odwrót zamiast partnerska relacje w przyjamnej atmosferze)

Magda

Niestety pan Karol był nieprzygotowany i nie orientował się, co było omawiane na poprzednich zajęciach - stąd dużo czasu zajęło ponowne omówienie materiału. Ukończenie tych zadań było z kolei niezbędne do tego, aby przejść do kolejnego tematu. Pan Karol wiedział, dlaczego nad nimi pracujemy. Wiedział również, że na kolejnej lekcji zajmiemy się innym tematem i rodzajem zadań. Niestety następna lekcja już się nie odbyła.

Zawsze dbam o różnorodność tematyki i form ćwiczeń podczas zajęć. Na poziomie początkującym niezbędna jest praca nad wszystkimi aspektami znajomości języka, a także nad poprawnością wypowiedzi - niestety sam fakt opłacania lekcji nie jest równoznaczny z tym, że wie się, w jaki sposób to osiągnąć. Jeśli nie znamy języka obcego i szukamy nauczyciela, musimy go również obdarzyć minimum zaufania i wiary w to, że wie, co robi. W przeciwnym razie lekcje nie są potrzebne i można uczyć się samodzielnie. Tak jak napisałam w ogłoszeniu, moim priorytetem od zawsze było i będzie rzetelne nauczanie, ale potrzebna jest do tego współpraca obu stron i zaufanie do uczącej nas osoby.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2019

Myślę, że nie mogłam lepiej trafić z zajęciami angielskiego, ponieważ Magda poważnie podchodzi do tego, co robi i prowadzi je bardzo produktywnie. Podczas lekcji nie ma pustych przebiegów, jest za to świetna organizacja i intensywna praca od początku do samego końca. Tematyka jest bardzo różnorodna i ciekawa, formy zajęć zróżnicowane, a pula nowego materiału ogromna. Nie tylko jako uczeń, ale również jako nauczyciel mogę więc powiedzieć, że zdecydowanie polecam tego nauczyciela! :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2019

Pani Magda to prawdziwa specjalistka. Moja wiedza z angielskiego była bardzo poszatkowana i dziurawa, a teraz zaczyna mi się układać i po raz pierwszy sama zauważam swoje błędy kiedy mówię i potrafię je poprawić, nabieram wprawy i płynności. Jeśli ktoś zastanawia się, czy spróbować lekcji p. Magdy, to mówię: śmiało! To będzie bardzo dobra decyzja :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2019

Szczerze polecam korepetycje Pani Magdy! Zaczęłam zajęcia, ponieważ czułam że lekcje w szkole nie wystarczą mi, żeby nauczyć się angielskiego i przygotować się do matury. Uczę się już jakiś czas i widzę duże postępy, przestaję się też bać matury! :) Polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2019

Serdecznie polecam lekcje Pani Magdy! Zacząłem korepetycje będąc w liceum i kurs był intensywny, ale opłaciło się, bo teraz jestem studentem wymarzonego kierunku :) Polecam, warto! :)

avatar
Teresa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2019

Pani Magda to profesjonalny i kompetentny nauczyciel. Jest też bardzo sympatyczną i komunikatywną osobą. Bardzo pomogła mojemu synowi kiedy pojawił się u niego problem z angielskim w nowej szkole i wyprowadziła go na prostą. Teraz syn przygotowuje się do matury rozszerzonej z angielskiego i jest to jeden z jego ulubionych przedmiotów. :) Polecamy lekcje z panią Magdą, efekt murowany! :)

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2019

Mogę tylko powiedzieć, że Pani Magda to właściwa osoba we właściwym miejscu. Wiele osób zna język obcy, ale już nie każdy potrafi go nauczyć.Tutaj moja chaotyczna wiedza została uporządkowana, a luki wypełnione. P. Magda bardzo dokładnie i jasno omawia materiał i skutecznie go utrwala, a jej lekcje są bardzo ciekawe i mijają w oka mgnieniu. Efekt jest taki, że zaczynam swobodnie mówić bez blokady i zastanawiania się na przykład nad tym, jakiego czasu użyć. To najlepszy nauczyciel angielskiego, jakiego miałam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2019

Moja mama jako pierwsza zaczęła się uczyć u Pani Magdy, ponieważ od dawna marzyła o tym, aby mówić po angielsku. Po kilku miesiącach sama do niej dołączyłam, bo mój własny angielski stał w miejscu. Teraz uczymy się razem już dłuższy czas i obie jesteśmy bardzo zadowolone. Mama zaczyna sobie radzić z komunikacją za granicą, a ja nareszcie potrafię powiedzieć to, co chcę na wiele sposobów i nie brakuje mi słów. Dziękujemy i z serca polecamy!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2019

Polecam korepetycje tego lektora. Rozpoczęłam współpracę z panią Magdą aby przygotować się do egzaminu, ale zajęcia tak mi się spodobały, że po (zdanym) egzaminie kontynuowałam! :) Są to bardzo profesjonalne lekcje z kimś, kto potrafi uczyć. Obecnie nie wyobrażam już sobie nauki z innym nauczycielem. Gorąco polecam!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2019

Zaczynam właśnie kolejny rok nauki z Panią Magdą i jestem szczęśliwa, że nie muszę znów zaczynać od początku. Wreszcie po prostu pogłębiam swoją wiedzę, a zdobytą dotychczas wypróbowuję w pracy i podczas urlopu. Polecam te zajęcia, ponieważ nauczyłam się tu systematyczności i tego, jak się uczyć. Pani Magda ma duże doświadczenie, uczy z pasją i dba o to, aby lekcje były interesujące. Korzysta z wielu źródeł, z różnorodnych ćwiczeń i doskonale wykorzystuje cały czas lekcji. Nauka online również bardzo dobrze się sprawdza. Jednym słowem polecam!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2019

Na tych zajęciach można się nie tylko pośmiać, ale przede wszystkim bardzo dużo nauczyć. Tak było w moim przypadku i teraz zaczynam wreszcie świadomie używać angielskiego. Polecam lekcje i pozdrawiam!

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Mogę tylko zgodzić się z poniższymi opiniami. Nauka z Panią Magdą pomogła mi nabrać pewności siebie i przełamać się w używaniu angielskiego. Nauka to rzeczywiście proces, ale warto było i polecam wszystkim te zajęcia!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2019

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony efektami nauki. Pani Magda kompleksowo podchodzi do nauczania i naprawdę widzę postępy. Polecam!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2019

Serdecznie polecam lekcje! Sama jestem filologiem i po urlopie wracam na zajęcia! Pani Magda od razu wzbudziła moje zaufanie. Jest nauczycielem uczącym z ogromnym zaangażowaniem, ale też konkretnym i wymagającym. Jej lekcje są bardzo dobrze zorganizowane, a ich czas
jest wykorzystany co do minuty. W połączeniu z poczuciem humoru i miłą atmosferą, zajęcia przynoszą świetne efekty. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2019

Lekcje pani Magdy poleciła mi koleżanka. Zajęcia są profesjonalne, interesujące i rzeczywiście intensywne, a na tym właśnie mi zależało. Polecam, bo to bardzo solidny nauczyciel.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2019

Pani Magda to nauczyciel z prawdziwego zdarzenia. Polecam jej lekcje, bo teraz naprawdę intensywnie pracuję nad swoim angielskim i ogromnie dużo się nauczyłam.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2019

Polecam w 100%. Lekcje są bardzo dobrze zorganizowane i ciekawe, a także odbywają się w przyjaznej atmosferze.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2019

Lekcje z Panią Magdą dały mi więcej niż nauka w szkole i na studiach. Dlatego z czystym sumieniem polecam jej zajęcia!

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2019

Bardzo, ale to bardzo polecam! Fantastyczne zajęcia ze świetnym, wymagającym nauczycielem i wyraźne efekty nauki. Miałam szczęście, że tu trafiłam.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2019

Krotko mowiac, takich lekcji szukalem. Konkretne, z maksymalnym produktywnym wykorzystaniem czasu, profesjonalne i z humorem. Polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2019

Już dawno nie spotkałam się z kimś, kto uczyłby tak efektywnie. Pani Magda jest bardzo sympatyczna, ale nieustępliwa i kładzie nacisk na rezultaty nauki. To lekcje na których trzeba się uczyć, dla osób które naprawdę chcą się nauczyć. Poza tym są bardzo ciekawe i mijają bardzo szybko. Szczerze polecam!

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2019

Pani Magda jest bardzo miła i zawsze dobrze przygotowana do zajęć. W ledwie kilka miesięcy zrobiłam ogromne postępy, do tego zajęcia są prowadzone przez skype,więc nie tracę czasu na dojazdy. Gorąco polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2019

Świetne lekcje, ciekawe i efektywne. Jestem bardzo zadowolona. Polecam tego nauczyciela.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2018

Pani Magda to nauczyciel z dużym doświadczeniem, osoba bardzo sympatyczna i profesjonalna. Zawsze doskonale przygotowana do zajęć, dbająca o to, by nauka przyniosła oczekiwane efekty. Początkowo miałam wątpliwości, czy nauka przez skype będzie mi odpowiadać, ale za namową Pani Magdy spróbowałam zajęć próbnych. Po kilku miesiącach nauki nie wróciłabym już do zajęć tradycyjnych ze względu na komfort i oszczędność czasu. Serdecznie polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2018

Zanim trafiłem na te zajęcia, przez lata kręciłem się w kółko i traciłem już nadzieję, że może mi się udać nauczyć angielskiego. Natomiast teraz naprawdę zaczynam w to wierzyć. Cieszę się, że się na nie zdecydowałem. Szczerze polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2018

Długo szukałam takich zajęć i żałuję, że nie znalazłam ich wcześniej! Lekcje rzeczywiście są dynamiczne i bardzo dobrze przemyślane. Magda podchodzi do ucznia indywidualnie i dba też o to, aby materiały były zróżnicowane i ciekawe - korzysta z różnych źródeł. Godzina zajęć mija mi bardzo szybko i chociaż zawsze mogę się na nich pośmiać, to przede wszystkim stale uczę się czegoś nowego. O to chodziło!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2018

Bardzo dobry nauczyciel. Osoba z doświadczeniem i intuicja. Przyjazna i z poczuciem humoru, ale konsekwentna i rzeczowa. Naprawdę zależy jej na wymiernych efektach nauki i wie, co robi. Polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2018

Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Na początku nie wiedziałam, czy lekcje online zdadzą w moim przypadku egzamin, ale okazuje się, że są naprawdę wygodne. Po kilku miesiącach nauki naprawdę widzę postępy. Pani Magda ma talent do zrozumiałego wyjaśniania zawiłości i skutecznego wdrażania nowego materiału, a do tego w świetnej atmosferze i z humorem.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2018

Zdecydowanie polecam lekcje. Magda to rzetelny i dokładny nauczyciel, dla osób, które naprawdę chcą się nauczyć angielskiego.

avatar
Bogusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2018

Pani Magda to naprawdę świetny nauczyciel. Bardzo pomogła mojej córce w nadrobieniu zaległości i cieszę się widząc, że angielski przestał być dla niej stresujący. Teraz radzi sobie coraz lepiej. Polecam, to nauczyciel z powołania, mający też bardzo dobry kontakt z uczniem.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2018

Polecam lekcje z panią Magdą! Wreszcie wiele rzeczy mam dokładnie wyjaśnionych, bardzo solidnie przećwiczonych i przestaję bać się mówić.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2018

Jeśli ktoś szuka lektora, który będzie potrafił go zmotywować, to dobrze trafił. Lekcje z p. Magdą są jak porządny trening, a z sympatycznym i wytrwałym trenerem, taki trening przynosi efekty. Polecam!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2018

Zdecydowanie polecam! Lekcje są bardzo dobrze zorganizowane i prowadzone - nie ma czasu się na nich nudzić. Wreszcie udało mi się nadrobić zaległości, mój angielski ruszył z miejsca i wyszedłem z grupy wiecznie początkujących.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2018

Zgadzam się z treścią jednej z wcześniejszych opinii. Pani Magda to profesjonalistka, ale też perfekcjonistka. Lekcje z nią "ukraszone" są dużą ilością różnorodnych ćwiczeń. Dzięki temu, że jest nauczycielem wymagającym oraz, że w czasie lekcji stosuje różnorodne metody i formy pracy naprawdę szybko zauważyłam efekty -zaczęłam komunikować się w języku angielskim :) Pani Magdo dziękuję za lekcje z Panią oraz efekty Pani pracy...

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2018

Unikalne i skuteczne lekcje dla tych, którzy naprawdę chcą nauczyć się j. angielskiego. Pani Magda jest nauczycielem wymagającym, nie pozwala na bylejakość ani uczniom, ani sobie. :) Zawsze jest przygotowana do zajęć. Podczas lekcji korzysta z dużej ilości pomocy przez co lekcje są ciekawe, różnorodne oraz prowadzone w dobrym tempie. A przy tym wszystkim jest miłą osobą.
Jeśli zastanawiasz się czy zacząć podróż ku nauce języka ze szkołą FOCUSED - już nie myśl! Umawiaj się na lekcje :)

avatar
waldek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
2 maja 2017

Angielski prosto i zwyczajnie fajnie
W przystępnej formie , zawsze przygotowana , zawsze na bieżąco , zawsze wie wszytko , ma swoje sposoby na uczniów zeby wycisnąc wiedzę :)
Polecam gorąco
waldek B

avatar
Waldek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2017

Angielski dla "wiecznie początkujących" tylko z P. Magdą.
Spróbujcie a nie będziecie żałować.

avatar
Rozalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2017

Polecam wszystkim lekcje angielskiego z P. Magdą. Są one bardzo dobrze zorganizowane , P. Magda dostarcza wszelkie materiały do lekcji i w łatwy do zrozumienia sposób tłumaczy różne zagadnienia, można się wiele nauczyć jak pośmiać.

avatar
Panagiotis Kefalas
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2017

Magda is a great teacher. She is researching in different sources for materials and prepares a very good base for each course. If someone really wants to learn, having lessons with Magda will be the way to go. Always punctual and above all a great person to spend your learning time with!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2016

Serdecznie polecam! Tematy indywidualnie dobierane wg potrzeb i preferencji ucznia. Lekcje ciekawe, dobrze przygotowane, z dużą dawką humoru, przez co nauka staje się przyejmnością :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2016

Pani Magda jest osobą bardzo kulturalną, przygotowaną do zajęć, punktualną i rzetelną. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Bardzo polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2016

Serdecznie polecam! Magda jest zawsze przygotowana do zajęć, lekcje są ciekawe, materiały czerpie z różnych źródeł przez co można się uczyć "żywego" języka " :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.