Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Białystok (wszystkie rejony miasta)
Supraśl
Niewodnica Kościelna
Wasilków

O mnie

Z pasją uczę angielskiego od ponad 10 lat. Mam ogromne i różnorodne doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi, studentami, licealistami i gimnazjalistami. Przygotowuję do egzaminów, prowadzę konwersacje, indywidualnie i w grupach do 3 osób. Również angielski biznesowy. NA zajęciach najważniejsze są dla mnie konwersacje - na nie kładę największy nacisk, ponieważ języka najlepiej uczyć się poprzez regularne mówienie. Gramatyka, czytanie i pisanie - wg potrzeb :) Jest niekonwencjonalnie, elastycznie i efektywnie. Zazwyczaj uczniowie szybko przełamują barierę mówienia. Lekcje prowadzone w miłej, przyjaznej, bezstresowej, atmosferze. Ciekawe tematy i różnorodne materiały - książki w formacie elektronicznym, czasopisma, nagrania, artykuły, filmy, podcasty :) Moje lekcje to nauka połączona z przyjemnością :)Serdecznie zapraszam!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2019

Z czystym sumieniem polecam zajęcia z Beatą. Potrafi umiejętnie dopasować materiał do moich umiejętności, dlatego też czuję się bardzo swobodnie.
Cenię możliwość ciekawych rozmów na różne tematy. Spotkania przebiegają w miłej atmosferze, bez stresu, na luzie. Beata jest człowiekiem przede wszystkim cierpliwym, o niekończących się pokładach pozytywnej energii.
Po kilku lekcjach, mówienie w języku angielskim nie wydaje się takie straszne.
Polecam ;)

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2013

Szczerze polecam, nauka odbywa się w bardzo miłej atmosferze, uczymy się już od kilku miesięcy a postępy w nauce są bardzo duże. Nauka z Beatą nie jest nudna i monotonna, dzięki czemu na zajęcia chodzi się z chęcią a nie z przymusu

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.