Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Kraków (centrum)
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Język niemiecki100 / 60 min

Alex

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Native speaker, całkowicie bilingualny, lektor w dwóch renomowanych szkołach językowych, absolwent neofilologii germańskiej, udziela lekcji z języka niemieckiego na każdym poziomie (A1-C2). Lekcje są dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia.
oferta obejmuje:
- konwersacje
- ćwiczenia gramatyczne
- fonetykę
- przygotowanie do testów

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1997 - aktualnie
Freie Universität Berlin
neofilologia germańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2013 - aktualnie
Profi-Lingua
04.2017 - aktualnie
Berlitz

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
ołówekDodaj opinię
avatar
Etta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2020

Learning with Alex is absolutely funny and useful. Lessons are never boring and he creates the right atmosphere that helps you learning the real language and not the one you would learn only using a book.
He adjusts his lessons based on the subjects of course, but also based on the person he's teaching to. Examples and exercises are more practical in this way and there's more possibility to remember what you've studied.
I also appreciate the material used during the lessons, full of good exercises for each step of the learning process.
Strongly recommended!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2019

Alex jest fantastycznym nauczycielem. Lekcje z nim to prawdziwa przyjemność. Daleko odbiegają od szablonu zajęć szkolnych. Ma wspaniały akcent i wymowę. Język niemiecki brzmi po niemiecku. Każda lekcja zawiera zarówno elementy gramatyki jak i słownictwa, a mnogość poruszanych tematów pozwala na osłuchanie się i zaznajomienie ze słownictwem z bardzo wielu zakresów.
Poza walorami merytorycznymi należy dodać, że Alex jest osobą punktualną i kulturalną, bardzo komunikatywną i szybko nawiązującą kontakt z ludźmi. Jego lekcje nigdy nie są nudne.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Polecam Alexa wszystkim tym, którzy od lektora języka niemieckiego oczekują konsekwencji w nauce. Alex dopasowuje zarówno sposób nauczania, jak i materiały do bieżących potrzeb ucznia. Stara się znaleźć rozwiązania na przełamanie problemów i barier językowych ucznia poprzez ciekawą tematykę lekcji. Jego doświadczenie ze szkoły językowej to dodatkowy atut, ponieważ dzięki temu potrafi pracować z uczniami na każdym poziomie językowego zaawansowania.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2019

Polecam Alexa każdemu, kto chce rozpocząć lub kontynuować przygodę z językiem niemieckim. Alex doskonale dobiera metodę nauki do indywidualnych potrzeb ucznia. Dzięki elastycznemu podejściu i kreatywności prowadzone przez niego lekcje pozwalają na zaprzyjaźnienie się z tym językiem ( nie jest to jedynie "zakuwanie" reguł gramatycznych czy obowiązujących zasad na "pałę" lecz naukę z nim można określić jako pracę w kopalni odkrywania tajemnej wiedzy.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2019

Polecam Alexa każdemu kto ma pragnienie szybko zwiększyć swoje umiejętności językowe. Przy systematyczności ucznia efekt A2–>B2 to kwestia 6 tygodni pracy.

ołówekDodaj opinię