Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Online
Kraków (centrum)
Warszawa

Alex

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Alex

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  10.1997 - aktualnie
  Freie Universität Berlin
  neofilologia germańska
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  10.2013 - aktualnie
  Profi-Lingua
  04.2017 - aktualnie
  Berlitz

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 5
  avatar
  Etta
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  19 marca 2020

  Learning with Alex is absolutely funny and useful. Lessons are never boring and he creates the right atmosphere that helps you learning the real language and not the one you would learn only using a book.
  He adjusts his lessons based on the subjects of course, but also based on the person he's teaching to. Examples and exercises are more practical in this way and there's more possibility to remember what you've studied.
  I also appreciate the material used during the lessons, full of good exercises for each step of the learning process.
  Strongly recommended!

  avatar
  Ewa
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  31 sierpnia 2019

  Alex jest fantastycznym nauczycielem. Lekcje z nim to prawdziwa przyjemność. Daleko odbiegają od szablonu zajęć szkolnych. Ma wspaniały akcent i wymowę. Język niemiecki brzmi po niemiecku. Każda lekcja zawiera zarówno elementy gramatyki jak i słownictwa, a mnogość poruszanych tematów pozwala na osłuchanie się i zaznajomienie ze słownictwem z bardzo wielu zakresów.
  Poza walorami merytorycznymi należy dodać, że Alex jest osobą punktualną i kulturalną, bardzo komunikatywną i szybko nawiązującą kontakt z ludźmi. Jego lekcje nigdy nie są nudne.

  avatar
  Magda
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  29 sierpnia 2019

  Polecam Alexa wszystkim tym, którzy od lektora języka niemieckiego oczekują konsekwencji w nauce. Alex dopasowuje zarówno sposób nauczania, jak i materiały do bieżących potrzeb ucznia. Stara się znaleźć rozwiązania na przełamanie problemów i barier językowych ucznia poprzez ciekawą tematykę lekcji. Jego doświadczenie ze szkoły językowej to dodatkowy atut, ponieważ dzięki temu potrafi pracować z uczniami na każdym poziomie językowego zaawansowania.

  avatar
  Monika
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  2 maja 2019

  Polecam Alexa każdemu, kto chce rozpocząć lub kontynuować przygodę z językiem niemieckim. Alex doskonale dobiera metodę nauki do indywidualnych potrzeb ucznia. Dzięki elastycznemu podejściu i kreatywności prowadzone przez niego lekcje pozwalają na zaprzyjaźnienie się z tym językiem ( nie jest to jedynie "zakuwanie" reguł gramatycznych czy obowiązujących zasad na "pałę" lecz naukę z nim można określić jako pracę w kopalni odkrywania tajemnej wiedzy.

  avatar
  Michał
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  3 stycznia 2019

  Polecam Alexa każdemu kto ma pragnienie szybko zwiększyć swoje umiejętności językowe. Przy systematyczności ucznia efekt A2–>B2 to kwestia 6 tygodni pracy.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.