Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Kraków (centrum)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1997 - aktualnie
Freie Universität Berlin
neofilologia germańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2013 - aktualnie
Profi-Lingua
04.2017 - aktualnie
Berlitz

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2019

Polecam Alexa każdemu, kto chce rozpocząć lub kontynuować przygodę z językiem niemieckim. Alex doskonale dobiera metodę nauki do indywidualnych potrzeb ucznia. Dzięki elastycznemu podejściu i kreatywności prowadzone przez niego lekcje pozwalają na zaprzyjaźnienie się z tym językiem ( nie jest to jedynie "zakuwanie" reguł gramatycznych czy obowiązujących zasad na "pałę" lecz naukę z nim można określić jako pracę w kopalni odkrywania tajemnej wiedzy.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2019

Polecam Alexa każdemu kto ma pragnienie szybko zwiększyć swoje umiejętności językowe. Przy systematyczności ucznia efekt A2–>B2 to kwestia 6 tygodni pracy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.