Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Kraków (centrum)
Warszawa

Alex

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Alex

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1997 - aktualnie
Freie Universität Berlin
neofilologia germańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2013 - aktualnie
Profi-Lingua
04.2017 - aktualnie
Berlitz

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Etta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2020

Learning with Alex is absolutely funny and useful. Lessons are never boring and he creates the right atmosphere that helps you learning the real language and not the one you would learn only using a book.
He adjusts his lessons based on the subjects of course, but also based on the person he's teaching to. Examples and exercises are more practical in this way and there's more possibility to remember what you've studied.
I also appreciate the material used during the lessons, full of good exercises for each step of the learning process.
Strongly recommended!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2019

Alex jest fantastycznym nauczycielem. Lekcje z nim to prawdziwa przyjemność. Daleko odbiegają od szablonu zajęć szkolnych. Ma wspaniały akcent i wymowę. Język niemiecki brzmi po niemiecku. Każda lekcja zawiera zarówno elementy gramatyki jak i słownictwa, a mnogość poruszanych tematów pozwala na osłuchanie się i zaznajomienie ze słownictwem z bardzo wielu zakresów.
Poza walorami merytorycznymi należy dodać, że Alex jest osobą punktualną i kulturalną, bardzo komunikatywną i szybko nawiązującą kontakt z ludźmi. Jego lekcje nigdy nie są nudne.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Polecam Alexa wszystkim tym, którzy od lektora języka niemieckiego oczekują konsekwencji w nauce. Alex dopasowuje zarówno sposób nauczania, jak i materiały do bieżących potrzeb ucznia. Stara się znaleźć rozwiązania na przełamanie problemów i barier językowych ucznia poprzez ciekawą tematykę lekcji. Jego doświadczenie ze szkoły językowej to dodatkowy atut, ponieważ dzięki temu potrafi pracować z uczniami na każdym poziomie językowego zaawansowania.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2019

Polecam Alexa każdemu, kto chce rozpocząć lub kontynuować przygodę z językiem niemieckim. Alex doskonale dobiera metodę nauki do indywidualnych potrzeb ucznia. Dzięki elastycznemu podejściu i kreatywności prowadzone przez niego lekcje pozwalają na zaprzyjaźnienie się z tym językiem ( nie jest to jedynie "zakuwanie" reguł gramatycznych czy obowiązujących zasad na "pałę" lecz naukę z nim można określić jako pracę w kopalni odkrywania tajemnej wiedzy.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2019

Polecam Alexa każdemu kto ma pragnienie szybko zwiększyć swoje umiejętności językowe. Przy systematyczności ucznia efekt A2–>B2 to kwestia 6 tygodni pracy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.