Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język rosyjski35 - 60 / 60 min

Żanna

Opis ogłoszenia

Rosyjski z native speakerem dla każdego, kto chcę się nauczyć tego języka. Nauczyciel języka rosyjskiego z 20-letnim doświadczeniem, mgr filologii rosyjskiej.Pomogę w nauce od podstaw i przygotowaniu do różnego rodzaju egzaminów na każdym poziomie zaawansowania, rosyjski w biznesie, przygotowanie do matury,egzaminy TRKI, STANAG, egzamin na tłumacza przysięgłego. Szkolenia dla firm.Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy chcą poznać język rosyjski!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1986 - 06.1993
Grodzieński Uniwersytet Państwowy
Magister
filologia rosyjska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.