Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
 
Online
Gdynia
Gdańsk

Żanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Żanna

O mnie

Rosyjski z native speakerem dla każdego, kto chcę się nauczyć tego języka. Nauczyciel języka rosyjskiego z 20-letnim doświadczeniem, mgr filologii rosyjskiej.

Pomogę w nauce od podstaw i przygotowaniu do różnego rodzaju egzaminów na każdym poziomie zaawansowania, rosyjski w biznesie, przygotowanie do matury, egzaminy TRKI, STANAG, egzamin na tłumacza przysięgłego. Tłumaczenia i szkolenia dla firm. Prowadzę lekcje online. Uczę w sposób dostosowany do potrzeb uczniów. Czuję się częścią ich sukcesu i wiem, że mogę pokazać, jak miło jest uczyć się i używać języka obcego.

Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy chcą poznać język rosyjski!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1986 - 06.1993
Państwowy Uniwersytet m.Grodna (Białoruś)
Magister
Język rosyjski i literatura
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2020

Nazywam się Łukasz, u Pani Żany uczę się kilka miesięcy i chcę gorąco polecić jej usługi.
P. Żana bazuje na ogromnej wiedzy i doświadczeniu przy jednoczesnej dużej elastyczności. Przygotowuje zarówno do egzaminów jak i uczy osoby takie jak ja, którym zależy na komunikacji.
Podczas lekcji P. Żana poza nauką języka przybliża kulturę obszarów języka rosyjskiego.
Gorącą polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.