Żaneta Misiąg

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Pruszków
Parzniew
Brwinów

Żaneta Misiąg

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii
Dla użytkownika Żaneta Misiąg

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  10.2008 - 06.2013
  Uniwersytet Warszawski
  Magister
  filologia włoska
  Kursy i szkolenia
  01.2016
  kurs metodyczno-psychologiczny ‘Kompetencje Metodyczne 2016’
  04.2017
  Konferencja "Zlot metodyków"
  05.2017
  Szkolenie "Jak uczyć online"
  10.2017
  eduSzkoła Metodyka (Edunation)
  11.2017
  Konferencja "Uczę dorosłych"
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 11
  avatar
  Karolina
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  18 lipca 2016

  Żaneta jest profesjonalistką, łączącą nauczanie języka na niesamowicie wysokim poziomie z przesympatyczną atmosferą i pasją. Zawsze przygotowana na zajęcia, bardzo dobrze zorganizowana, solidna i skrupulatna. W zaledwie 2 lata przygotowała mnie do matury od podstaw - tegoroczną maturę podstawową zdałam na 90%, a egzamin ustny na 70%. Żaneta jest bez wątpienia nauczycielem wartym polecenia i zaufania.

  avatar
  Daria
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  27 sierpnia 2015

  Jestem ogromnie zadowolona z lekcji z Żanetą. Profesjonalizm z najwyzszej półki. Materiały do zajęć starannie przygotowane i dopasowane do poziomu języka. Widać, że Żaneta ma duże doświadczenie w nauczaniu, świetnie tłumaczy słownictwo i gramatyke. Polecam!

  avatar
  Bogumiła
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  31 lipca 2015

  Pani Żaneta jest kompetentna ,ambitna,przygotowana do zajęć,punktualna.Potrafi zachęcić do nauki i wytłumaczyć trudne zagadnienia,cierpliwa.To nauczyciel, który spełnia moje oczekiwania. Pomaga mi analizie trudnych biznesowych zagadnień.Panią. Żanetę znam od roku i gorąco polecam

  avatar
  Ada
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  20 lipca 2015

  Naukę języka włoskiego u Pani Żanety zaczęłam 5 lat temu i mimo tego ze nie miałam języka włoskiego w szkole tegoroczna maturę na poziomie podstawowym zdałam na 95%. Pani Żaneta bardzo angażuje sie w lekcje z uczniami i widać ze nauka języka włoskiego to jej pasja która także zaszczepia w uczniach;) Pani Żaneta jest ponadto przemiła osoba, z ktora nauka Języka włoskiego jest przyjemnością.

  avatar
  Klaudia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  30 czerwca 2015

  Jestem tegoroczną maturzystka, z wloskiego na poziomie rozszerzonym uzykałam ponad 80 %. Jestem przekonana, że wynik ten zawdzięczam nie tylko sobie, ale także Pani Żanecie, ktróra jest przemiłą osobą i bardzo dobrym nauczycielem. Atmosfera na zajęciach byla zawsze niezwykle miła i ciepła. Zdecydowanie należy podkreślic u Pani Żanety zaangażowanie w pracę oraz rzetelność. Pomimo ogromu prac domowych jestem przekonana,ze wszystkie ćwiczenia bardzo dużo mi dały i były one dobrane w idealny sposób, aby przygotować do matury. Szczerze polecam :)

  avatar
  Kamil Grobelny
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  10 marca 2015

  Przede wszystkim forma, atmosfera i charakter zajęć prowadzonych przez Panią Żanetę powinna służyć jako instrukcja dla innych, którzy planują jak i chcieliby prowadzić zajęcia w sposób atrakcyjny i ciekawy dla uczniów różnych grup wiekowych etc. Zdolność wykreowania powyższych warunków Pani Żaneta niewątpliwie posiada i doświadcza się tego w zasadzie od pierwszych minut. Osobiście przed przystąpieniem do zajęć miałem pewne wątpliwości co do słuszności wyboru młodszego nauczyciela. Olbrzymia wiedza, kreatywność i jej sumienne podejście bardzo szybko zweryfikowały moje błędne podejście. Ponadto Pani Żaneta wykazuje duże zaangażowanie i naturalną chęć do prowadzenia lekcji, co z kolei wpływa jeszcze bardziej na zwiększenie automotywacji. Zdecydowanie osoba godna polecenia z rzadko spotykanym, swobodnym i jednocześnie mocno merytorycznym podejściem do przekazywania wiedzy.

  avatar
  Monika
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  10 lutego 2015

  Pani Żaneta jest przesympatyczną osobą - to po pierwsze:-)
  A po drugie i najważniejsze - jest świetną nauczycielką, która uwzględnia oczekiwania ucznia i potrafi w pomysłowy sposób do nich się dostosować. Wcześniej uczyłam się przez kilka lat języka włoskiego i bardzo bałam się zmiany nauczycielki. Niepotrzebnie:-) Szczerze polecam:-)

  avatar
  Agata
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 sierpnia 2014

  Żaneta jest fantastycznym nauczycielem, profesjonalistą. Zawsze punktualna, zawsze ma przygotowane materiały. Jest świetnym pedagogiem, ma plan rozwoju na każdego ucznia. Lekcje przez Nią prowadzone są bardzo ciekawe, rzetelne, absolutnie można Jej zaufać i oddać w Jej ręce swoją ścieżkę rozwoju języka włoskiego. Efekty przychodzą bardzo szybko. Szczerze polecam bo takich nauczycieli rzadko się spotyka!

  avatar
  Patrycja
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 sierpnia 2014

  Żaneta jest świetną nauczycielką, sympatyczną i zabawną osobą. Lekcje prowadzone są skrupulatnie w miłej atmosferze. Żaneta dba o to, żeby wynieść z jej zajęć jak najwięcej, motywuje do nauki i nie odpuszcza. Polecam :)!

  avatar
  Piotr
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 sierpnia 2014

  Żaneta to niezwykle miła i symaptyczna osoba, swoją energiĄ przekazuję innym co też bardzo dobrze wpływa na naukę.
  Lekcje są prowadzone w miłej atmosferze co również przekłada się na wchłanianie przez uczniów wiedzy.
  Poza tym jest zawsze sumienna i przygotowana do zajęć, do każdej osoby podchodzi indywidualnie. Swoim optymizmem zachęca do nauki języka włoskiego.
  Zdecydowanie polecam.

  avatar
  Ania
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  13 sierpnia 2014

  Polecam gorąco! Nie ma sensu szukać kogoś innego, bo lepszej korepetytorki nie znajdziecie:) miła, ciepła, wyrozumiała i tłumaczy wszystko bardzo przejżyście. Po 3 latach nauki od podstaw zdałam mature na 98% :) PO-LE-CAM!!!

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.