Hubert Komosa

Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Warszawa (Ursus)
Pruszków
Nowa Wieś
Piastów
Nadarzyn
Podkowa Leśna
Ożarów Mazowiecki
Raszyn
Faktura VAT

O mnie

Rozwijam się zawodowo czytając książki autorów teoretyków praktyków i uczęszczając na konferencje dla nauczycieli i lektorów organizowane przez wydawnictwa. Wybieram i adaptuję według mnie najlepsze rozwiązania, pomysły i narzędzia pracy, przez co nauka języka obcego przynosi trwalsze efekty. Lata pracy opierające się na takich założeniach pozwoliły mi zbudować swoją własną eklektyczną metodę nauczania języka angielskiego i polskiego jako obcego opartą na wielu punktach widzenia, a nie wyłącznie na swoim. Cudownej metody nauczania języków obcych nie ma, choć wiara w nią istnieje. Jedynym sensownym podejściem do nauczania i uczenia się języka jest eklektyzm, czyli wszystkiego po trochu, bo w każdej metodzie jest coś dobrego. Jestem obiektywny i otwarty na nowe rozwiązania, a moje decyzje są przemyślane i znajdują odzwierciedlenie w światowej i polskiej literaturze poświęconej nauczaniu języków obcych.W wolnym czasie uczę się japońskiego, surfuje po internecie (vlogi, filmy, seriale, artykuły, podcasty, itp.) i rozbudowuję swoje słownictwo z pomocą programów i aplikacji opartych na spaced repetition, czyli powtórkach w interwałach. Moje zainteresowania pozwalają mi pogłębiać i uaktualniać wiedzę o potocznym języku używanym na co dzień, zarówno japońskim, jak i angielskim. Od czasu do czasu gram w różne gry komputerowe, więc znajduję z młodzieżą wiele wspólnych tematów i wiem na bieżąco, jakim językiem operują rodzimi jak i obcy użytkownicy angielskiego w wieku podobnym do moich uczniów :)

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  Nie dodano
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 1
  avatar
  Ula
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  26 sierpnia 2018

  Ups, błąd znalazłem

  Zdecydowanie polecam zajęcia z Hubertem. Miałam problem z komunikacją i płynnym wypowiadaniem się, ale dzięki jego ciierpliwości i zaangażowaniu, pomógł mi w biegłym budowaniu wypowiedzi. Zawsze wkłada dużo pracy w efektywne przećwiczenie pisemne i ustne nowo poznanych zagadnień, przez co szybko można je przyswoić i zacząć używać w rozmowie.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.