CROW sp. z o.o.

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Warszawa
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Faktura VAT

CROW sp. z o.o.

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika CROW sp. z o.o.

O mnie

Firma CROW sp. z o.o. skupia swoją działalność na szeroko pojętej edukacji.Powstały projekt ‘Fabryka Programistów’ kładzie nacisk na prężnie rozwijający się sektor Informatyki w Polsce. Już od najmłodszych lat dając możliwość rozwijania umiejętności i zamiłowania do komputerów przez organizowanie kursów dla dzieci i młodzieży. Mając w swojej ofercie zarówno przygotowania pod egzaminy maturalne, olimpiady informatyczne, a także egzaminy na dyplomy techniczne (EE.08 / INF.02, EE.09 / INF.03 / E.14).Dla dorosłych chętnych wiedzy staramy się wychodzić z możliwościami wsparcia na uczelniach technicznych oraz z kompletną ofertą przebranżowienia, a także płynnego przejścia z edukacji na komercyjną działalność. Po przez współpracę z firmami mamy możliwości organizacji płatnych staży oraz realizacji ‘poleceń pracowniczych’ swoich kursantów do firm partnerskich.Bardzo serdecznie zapraszamy po więcej informacji !

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - 07.2022
POLSKO-JAPOŃSKA AKADEMIA TECHNIK KOMPUTEROWYCH
Magister inżynier
Informatyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Witek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2023

Miałem przyjemność korzystania z 'Konsultacji inwestycyjnej na rynku kryptowalut'. Jestem bardzo zadowolony, godzina wystarczyła żeby uzyskać niezbędną wiedzę i już w ciągu minionego weekendu zacząć inwestować na giełdzie z bardzo satysfakcjonującym efektem. Strategie przedstawiana przez Eksperta -> nic dodać nic ująć pilnować trzeba konkretnych sytuacji i kupować/sprzedawać. Wcześniej nie wydawało mi się to takie proste.

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2023

Uczestniczyłem w Kursie przygotowującym pod Egzamin zawodowy na dyplom technika. Dziękuję ślicznie, teoria i praktyka zdana.

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2022

Gorąco polecam. Zajęcia w bardzo miłej atmosferze, doświadczona kadra, materiały ułożone pod indywidualny program i zainteresowanie kursanta. Wysoka jakość kursu.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.