Ewa Ziemlińska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Skoczów
Ustroń
Cieszyn
Bielsko-Biała
Wisła
Żory
Gliwice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologiacena do ustalenia

Ewa Ziemlińska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Jestem wieloletnim egzaminatorem maturalnym z biologii oraz nauczycielem. Posiadam bogate doświadczenie w nauczaniu biologii w liceum w zakresie rozszerzonym i podstawowym oraz w szkole podstawowej. Specjalizuję się w przygowaniu do matury z biologii w oparciu o mój autorski program, który z powodzeniem przetestowałam na wielu uczniach.

W swojej pracy stosuję zróżnicowane metody nauczania dopasowane do indywidualnych potrzeb ucznia oraz celów jakie chce osiągnąć. Wspieram swoich uczniów w procesie nauki korzystając ze sprawdzonych technik zapamiętywania oraz multimedialnych pomocy naukowych.

W dobie pandemii udzielam korepetycji on-line korzystając z różnych komunikatorów internetowych. Oferuję zajęcia indywidualne oraz grupowe przygotowujące do egzaminu maturalnego oraz ósmoklasisty.

W przypadku pytań serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1995 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
Nauczyciel dyplomowany
Kursy i szkolenia
11.2020
Egzaminator maturalny z biologii
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2021

Bardzo dobrze przeprowadzone spotkania online. Bardzo wysoka jakość lekcji oraz sposób tłumaczenia. Dziecko nie tylko doskonale napisało sprawdzian na 6 ale przede wszystkim, po prawie 2 miesiącach od lekcji, rozumie i nadal pamięta materiał z zakresu dziedziczenia cech u człowieka (klasa 8). Pani Ewa doskonale tłumaczy zagadnienia i często wychodzi poza schemat aby lepiej zrozumieć i na dłużej zapamiętać dany temat. Świetnie sprawdza się przy zajęciach online.
Bardzo polecam. Na pewno wrócimy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.