Ewa Ziemlińska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Skoczów
Ustroń
Cieszyn
Bielsko-Biała
Wisła
Żory
Gliwice

Ewa Ziemlińska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Ewa Ziemlińska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1995 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
Nauczyciel dyplomowany
Kursy i szkolenia
11.2020
Egzaminator maturalny z biologii
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2021

Bardzo dobrze przeprowadzone spotkania online. Bardzo wysoka jakość lekcji oraz sposób tłumaczenia. Dziecko nie tylko doskonale napisało sprawdzian na 6 ale przede wszystkim, po prawie 2 miesiącach od lekcji, rozumie i nadal pamięta materiał z zakresu dziedziczenia cech u człowieka (klasa 8). Pani Ewa doskonale tłumaczy zagadnienia i często wychodzi poza schemat aby lepiej zrozumieć i na dłużej zapamiętać dany temat. Świetnie sprawdza się przy zajęciach online.
Bardzo polecam. Na pewno wrócimy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.