Adam Chrupczak

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Kraków
Wieliczka
Skawina
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

¡Hola!

Skoro otworzyłeś to ogłoszenie, to najprawdopodobniej Twoja relacja z językiem hiszpańskim nie układa się tak, jakbyś tego oczekiwał. Najprawdopodobniej:

 • mimo chęci do nauki, nie wiesz kompletnie, jak się do niej zabrać, a każda pytana osoba doradza inaczej: konwersacje, tabuny słówek, a może najpierw perfekcyjna gramatyka
 • czujesz się bezradnie, gdy nie nadążasz za dialogami w hiszpańskojęzycznym filmie czy mówiącym płynnie obcokrajowcem
 • jak prawie każdy masz w CV angielski, ale brak Ci drugiego języka obcego, z którym mógłbyś wyróżnić się i zrobić większą karierę
 • obawiasz się sytuacji sprawdzających Twoją wiedzę takich, jak egzamin czy choćby rozmowa z recepcjonistą na wakacjach
 • marzy Ci się dzika, egzotyczna podróż z plecakiem po Ameryce Południowej, ale uważasz, że to niemożliwe, bo obawiasz się, że się nie dogadasz
 • automatycznie skreślasz w swoich planach kierunki hiszpańskojęzyczne bądź uczelnie zagraniczne z obawy, że z wykładu wyniesiesz tyle, ile wniosłeś, czyli zeszyt i długopis

Dzięki naszej wspólnej pracy te problemy mają szansę zniknąć.

POŻEGNASZ STRES, PRZYWITASZ CIEKAWOŚĆ
Jako doświadczony nauczyciel doskonale wiem, że wyrzuty “powinieneś to umieć” nie zmotywują Cię do nauki, dlatego stawiam na dobrą, spokojną i sprzyjającą atmosferę, byś chętnie wracał na zajęcia. Zachęcam do popełniania jak największej ilości błędów, bo to właśnie one uczą nas najwięcej :)

WRESZCIE POROZMAWIASZ, A NIE “PRZEPROWADZISZ DIALOG”!
Jestem niezwykle otwarty i ciekawy innych ludzi, więc faktycznie rozmawiam z moimi uczniami, słucham i pozwalam im jak najwięcej mówić. Na zajęciach konwersujemy często na tematy realnie interesujące moich uczniów.

ZAJĘCIA DOPASUJĘ INDYWIDUALNIE DO CIEBIE i tylko Ciebie oraz do Twoich celów. Wybadam Twoje potrzeby, żeby skupić się właśnie na nich. Wierzę, że nie ma jednego, wyłącznie słusznego schematu, identycznego dla każdego, który zapewniałby skuteczne nauczenie się języka.

Pomyśl, jak by to było wspaniale…

 • przestałbyś bać się mówić
 • otworzyłbyś sobie ścieżkę międzynarodowego rozwoju: ERASMUS, studia za granicą bądź hiszpańskojęzyczne kierunki w Polsce
 • mógłbyś wpisać sobie do CV znajomość kolejnego języka obcego, co uczyniłoby Cię bardziej pożądanym pracownikiem
 • zyskałbyś możliwość poznania wielu egzotycznych kultur, a przede wszystkim wielu ciekawych ludzi przez swobodne rozmowy z obcokrajowcami - na wyjeździe, koncercie czy w mediach społecznościowych
 • jeśli jesteś wciąż w systemie szkolnym, to nie tylko egzaminy końcowe przestałyby spędzać Ci sen z powiek, ale lekcje również

W ofercie m. in.:

 • konwersacje
 • nauka od podstaw
 • przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty
 • przygotowanie do matury podstawowej, rozszerzonej i dwujęzycznej
 • przygotowanie do międzynarodowych certyfikatów DELE
 • pomoc w odrabianiu prac domowych

Wszystko, czego potrzebujemy, aby to osiągnąć, to Twoje zaangażowanie i praca własna. Zapraszam wszystkich skłonnych do pracy.

Mam 12-letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych (uczę również angielskiego i włoskiego), które są moją pasją. Sam obecnie uczę się kolejnych języków. Dzięki temu wszystkiemu świetnie znam i rozumiem problemy osób uczących się. Oprócz tego pracuję jako pilot wycieczek zagranicznych, więc poza lekcjami mam nieustanny kontakt z żywym językiem w różnych częściach świata.
Zapewniam bardzo dużo różnorodnych materiałów.

Zajęcia odbywają się w Krakowie i okolicach – u mnie (Dębniki), z dojazdem do ucznia – lub online.

Cena: 50 zł/60 min.

Zapraszam na bezpłatną konsultację.

W przypadku zainteresowania proszę o kontakt pod numerem telefonu 662 567 319 lub mailowo.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Od dawna próbowałam zabrać się za ponowną naukę angielskiego ale jakoś nigdy nie było mi po drodze. Nie potrafiłam zorganizować sobie sobie pracy a przede wszystkim nie wiedziałam od czego zacząć. Potrzebowałam kogoś kto mnie nakieruje w nauce. Przeglądając ogłoszenia różnych osób natknęłam się na Adama, jego ogłoszenie od razu przykuło moją uwagę i postanowiłam się z nim skontaktować. Wstępna lekcja polegała na zapoznaniu się, opowiedziałam o moich oczekiwaniach i czego potrzebuję. Adam podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie, dlatego zdecydowałam się na dalszą współpracę. Nie zawiodłam się !!!!. Podchodzi bardzo indywidualnie do każdego ucznia, materiały dostosowuje do potrzeb. Kładzie dużyzy nacisk na konwersację co wydaje mi się kluczowe, jak wiemy często teoria nie idzie w parze z praktyką.
Jeśli jeszcze wahacie się czy napisać do Adama, to mogę z czystym sumieniem rozwiać wasze wątpliwości.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2020

Zgłosiłam się do Adama aby poprawić swój angielski i wyzbyć się stresu związanego z konwersacjami w tym języku. Szczerze polecam nauczyciela. Po kilkunastu tygodniach zajęć wyjechałam na wakacje i nawet nie zorientowałam się kiedy zaczęłam mówić i myśleć w języku angielskim bez obaw, że kogoś nie zrozumiem czy zapomnę słówka :)

Jeżeli miałabym w skrócie opowiedzieć o plusach współpracy:
- Możecie liczyć na lekcję próbną, po której zdecydujecie czy chcecie kontynuować, określicie swoje oczekiwania itd.
- Adam dzieli się swoimi sposobami na naukę, z których możecie korzystać również poza lekcjami;
- Na początku określany jest poziom i dostosowywane materiały,
- Duża swoboda i elastyczność jeżeli chodzi o lekcje, jeżeli macie aktualnie potrzebę przećwiczenia czegoś konkretnego bo np. zbliża się rozmowa kwalifikacyjna to nie ma z tym problemu,
- Generalnie bardzo przyjazna atmosfera, a to moim zdaniem ważne przy nauce,
- Różnorodność lekcji, zarówno jeżeli chodzi o tematy jak i formy nauki.

Minusów na ten moment nie widzę.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2020

Hola! Jako rasowy językożerca, jakiś czas temu zdecydowałam się na naukę kolejnego języka obcego -> hiszpańskiego.
Poszukiwałam kogoś, kto umiałby dopasować zajęcia pode mnie, miał pozytywne podejście do życia i przede wszystkim zajmował się nauczaniem w sposób profesjonalny. Całe szczęście trafiłam na Adama!
Świetnie prowadzone lekcje online, doskonały balans między teorią i praktyką oraz fantastyczna atmosfera - to wszystko powoduje, że nauka hiszpańskiego po ciężkim dniu pracy jest relaksująca i przyjemna. Zdecydowanie polecam lekcje z Adamem!

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2020

Potrzebowałem lekcji z języka angielskiego. Miałem duże opory w mówieniu, a było to konieczne w mojej pracy. Adam profesjonalnie podszedł do problemu, ze zrozumieniem, dokładnie w taki sposób jaki o to poprosilem. Pomaga zrozumieć język i podpowiada w jaki sposób łatwiej sobie go przyswoić. Lekcje są przyjemne. Dodatkowo można liczyć na wiele pomocnych materiałów i wsparcie merytoryczne.

avatar
Halszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2020

Buenos dias! Biorę w tym momencie udział w cotygodniowych korepetycjach z języka hiszpańskiego z Adamem i jestem zadowolona pod każdym względem. Ogromny nacisk na konwersacje, które nigdy nie sprawiają wrażenia wymuszonych, czy sztucznych, ogromne ilości materiałów dodatkowych, przez które staram się przebrnąć w wolnym czasie (Adam podkreśla, że nie jest to mój obowiązek, ale jego zdaniem ważny element) oraz przyjazna atmosfera sprawiają, że na każdą lekcję stawiam się z przyjemnością, mimo że nie jestem osobą o naturalnym zamiłowaniu do języków. Z pełnym przekonaniem polecam wszystkim tego Pana, również w tych obecnych, trudniejszych czasach kwarantanny i zajęć prowadzonych siłą rzeczy online

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2020

W mojej długiej historii zmagań z koreptycjami Adam zapisał się jako jeden z nielicznych nauczycieli, którym udało się zarazić mnie ekscytacją językiem. Mimo, że początkowo ciężko było zrozumiec mi dlaczego stawiał on tak duży nacisk na dogłębne studiowanie poszczególnych tematów oraz konwersacje, efekty stały się oczywiste, gdy bez najmniejszych trudności udało mi się zdać egazamin FCE na który przygotowywaliśmy się wspólnie. Dziś, mimo że nie mamy już wspólnych zajęć, czuję się zdecydowanie chętniejszy do dalszych studiów i wiem, że jeśli w przyszłości uznam, ze potrzebuję pomocy z kolejnym językiem Adam będzie moim pierwszym wyborem!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.