Adam Chrupczak

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Kraków
Wieliczka
Skawina

Adam Chrupczak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Adam Chrupczak

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Od dawna próbowałam zabrać się za ponowną naukę angielskiego ale jakoś nigdy nie było mi po drodze. Nie potrafiłam zorganizować sobie sobie pracy a przede wszystkim nie wiedziałam od czego zacząć. Potrzebowałam kogoś kto mnie nakieruje w nauce. Przeglądając ogłoszenia różnych osób natknęłam się na Adama, jego ogłoszenie od razu przykuło moją uwagę i postanowiłam się z nim skontaktować. Wstępna lekcja polegała na zapoznaniu się, opowiedziałam o moich oczekiwaniach i czego potrzebuję. Adam podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie, dlatego zdecydowałam się na dalszą współpracę. Nie zawiodłam się !!!!. Podchodzi bardzo indywidualnie do każdego ucznia, materiały dostosowuje do potrzeb. Kładzie dużyzy nacisk na konwersację co wydaje mi się kluczowe, jak wiemy często teoria nie idzie w parze z praktyką.
Jeśli jeszcze wahacie się czy napisać do Adama, to mogę z czystym sumieniem rozwiać wasze wątpliwości.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2020

Zgłosiłam się do Adama aby poprawić swój angielski i wyzbyć się stresu związanego z konwersacjami w tym języku. Szczerze polecam nauczyciela. Po kilkunastu tygodniach zajęć wyjechałam na wakacje i nawet nie zorientowałam się kiedy zaczęłam mówić i myśleć w języku angielskim bez obaw, że kogoś nie zrozumiem czy zapomnę słówka :)

Jeżeli miałabym w skrócie opowiedzieć o plusach współpracy:
- Możecie liczyć na lekcję próbną, po której zdecydujecie czy chcecie kontynuować, określicie swoje oczekiwania itd.
- Adam dzieli się swoimi sposobami na naukę, z których możecie korzystać również poza lekcjami;
- Na początku określany jest poziom i dostosowywane materiały,
- Duża swoboda i elastyczność jeżeli chodzi o lekcje, jeżeli macie aktualnie potrzebę przećwiczenia czegoś konkretnego bo np. zbliża się rozmowa kwalifikacyjna to nie ma z tym problemu,
- Generalnie bardzo przyjazna atmosfera, a to moim zdaniem ważne przy nauce,
- Różnorodność lekcji, zarówno jeżeli chodzi o tematy jak i formy nauki.

Minusów na ten moment nie widzę.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2020

Hola! Jako rasowy językożerca, jakiś czas temu zdecydowałam się na naukę kolejnego języka obcego -> hiszpańskiego.
Poszukiwałam kogoś, kto umiałby dopasować zajęcia pode mnie, miał pozytywne podejście do życia i przede wszystkim zajmował się nauczaniem w sposób profesjonalny. Całe szczęście trafiłam na Adama!
Świetnie prowadzone lekcje online, doskonały balans między teorią i praktyką oraz fantastyczna atmosfera - to wszystko powoduje, że nauka hiszpańskiego po ciężkim dniu pracy jest relaksująca i przyjemna. Zdecydowanie polecam lekcje z Adamem!

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2020

Potrzebowałem lekcji z języka angielskiego. Miałem duże opory w mówieniu, a było to konieczne w mojej pracy. Adam profesjonalnie podszedł do problemu, ze zrozumieniem, dokładnie w taki sposób jaki o to poprosilem. Pomaga zrozumieć język i podpowiada w jaki sposób łatwiej sobie go przyswoić. Lekcje są przyjemne. Dodatkowo można liczyć na wiele pomocnych materiałów i wsparcie merytoryczne.

avatar
Halszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2020

Buenos dias! Biorę w tym momencie udział w cotygodniowych korepetycjach z języka hiszpańskiego z Adamem i jestem zadowolona pod każdym względem. Ogromny nacisk na konwersacje, które nigdy nie sprawiają wrażenia wymuszonych, czy sztucznych, ogromne ilości materiałów dodatkowych, przez które staram się przebrnąć w wolnym czasie (Adam podkreśla, że nie jest to mój obowiązek, ale jego zdaniem ważny element) oraz przyjazna atmosfera sprawiają, że na każdą lekcję stawiam się z przyjemnością, mimo że nie jestem osobą o naturalnym zamiłowaniu do języków. Z pełnym przekonaniem polecam wszystkim tego Pana, również w tych obecnych, trudniejszych czasach kwarantanny i zajęć prowadzonych siłą rzeczy online

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2020

W mojej długiej historii zmagań z koreptycjami Adam zapisał się jako jeden z nielicznych nauczycieli, którym udało się zarazić mnie ekscytacją językiem. Mimo, że początkowo ciężko było zrozumiec mi dlaczego stawiał on tak duży nacisk na dogłębne studiowanie poszczególnych tematów oraz konwersacje, efekty stały się oczywiste, gdy bez najmniejszych trudności udało mi się zdać egazamin FCE na który przygotowywaliśmy się wspólnie. Dziś, mimo że nie mamy już wspólnych zajęć, czuję się zdecydowanie chętniejszy do dalszych studiów i wiem, że jeśli w przyszłości uznam, ze potrzebuję pomocy z kolejnym językiem Adam będzie moim pierwszym wyborem!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.